داو متورم نزدیک به 500 امتیاز به عنوان وال استریت امتداد سهام رالی دوم به بعد

“دو روز تجمع ما در حال تجربه نمی کند و تشکیل یک بازار گاو نر گفت:” تری Sandven ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست در بانک ایالات متحده آمریکا. “کمک های پولی کمک به بازار گسترده است و ما در حال گرفتن برخی از کمک از کنگره است. که همه مثبت است. اما مدت و تاثیر covid-19 ناشناخته باقی می ماند. تا زمانی که ما به وضوح بیشتر ما انتظار داریم نوسانات در حال رفتن به بالا باقی می ماند.”

میانگین صنعتی داو جونز روز شنبه صعود نزدیک به 500 امتیاز یا 2.3 درصد به عنوان سرمایه گذاران انتظار دارند که 2 تریلیون دلار بسته نجات به فیلتر به هر گوشه ای از آمریکا کسب و کار.

چهار دست آوردن تمدید یک شنبه رالی بود که داو را بهترین روز در سال 87. گسترده استاندارد & ضعیف است 500 شاخص شروع به پریدن کرد بیش از 1.1 درصد و نزدک تضعیف 0.45 درصد است.

انرژی املاک و مستغلات و صنعتی شد در این بخش در مقابل بازارهای اما شرکت های هواپیمایی نیز رسید در گزارش می دهد که کاخ سفید-مجلس سنای بسته شامل کمک های قابل توجهی برای این صنعت است.

بوئینگ برنده بزرگ بود در روز است. هوافضا غول مسئول حدود یک سوم از داو را به دست آورید با توجه به هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. بوئینگ رسید در گزارش که بسته نجات می تواند ارائه میلیاردها دلار کمک و یا وام به این شرکت است. مستقر در سیاتل بوئینگ معاملات به زیر 100 دلار در روز دوشنبه ، این بسته چهار شنبه در قیمت سهم در حدود $165.

رهبران مجلس سنا و کاخ سفید آمد به یک توافق بر 2 تریلیون دلار بسته محرک پس از نیمه شب هموار کردن راه برای عبور سریع است. بزرگترین کمک مالی در تاریخ ایالات متحده به این معنی $1,200 چک برای بسیاری از آمریکایی ها و عبارتند از a $367 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک و 500 میلیارد دلار از صندوق برای صنایع شهرها و ایالات متحده. آن را نیز پوشش می دهد 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی محرک بودجه $130 میلیارد برای بیمارستان ها و کمک های اضافی برای بیمه بیکاری برنامه.

سرمایه گذاران شادتر هستند اما با احتیاط.

“ما مشاهده این بسته به عنوان یک نقطه عطف در این بحران به این دلیل آن را نیز نشان می دهد که تمایل سیاسی برای انجام بیشتر بعد از آن در صورت نیاز” نوشته تورستن Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک, اوراق بهادار در یک ایمیل به پست. “این بسته را صاف رکود منحنی و ما در حال حاضر نیاز به دیدن مسطح از ویروس منحنی.”

پنج روز از مذاکرات فرستاده بود بازار در تمام جهات — سهام چهار شنبه پس از سنا دو بار موفق به پیشبرد coronavirus محرک لایحه و سپس رسید به عنوان یک معامله قریب الوقوع به نظر می رسد. در روز سه شنبه, وال استریت شاهد یک رالی در پیش بینی از توافق با میانگین صنعتی داو جونز نوردی حدود 11.4 درصد را به بهترین خود را پس از پایان سال 1933. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص شروع به پریدن کرد 9.4 درصد و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq composite با صعود 8.1 درصد است.

اقتصاد ایالات متحده هنوز هم باید بر آنها غلبه کشت از موانع پس از تصویب این لایحه. لورن Goodwin, اقتصاددان و نمونه کارها استراتژیست در نیویورک زندگی و سرمایه گذاری گفت: در یک توجه داشته باشید که بلندی سوال باقی می ماند در مورد چگونه به صرفه جویی در شغل در حال حاضر از دست داده و چگونه به سرعت دولت می تواند نقدی ارسال مستقیم به خانواده ها و کسب و کار در نیاز فوری.

“چقدر خواهد بود ‘هدر’ در شرکت هایی که به آن نیاز نیست به همان اندازه مانند کسانی که با بزرگتر ذخایر نقدی یا آنلاین فروش؟” گودوین گفت. “چه” ناشناخته گمنام’ پیش رو از نظر پیاده سازی است که می تواند ایجاد بازار استرس؟”

اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni تحقیقات گفت: کشور نیاز به دریافت این ویروس را تحت کنترل قبل از اقتصاد می تواند نفس خود را در آن به خصوص به عنوان بسیاری از صنایع را تعطیل.

این یک جنگ جهانی علیه ویروس,” او گفت:. “در حالی که ما صرف پول برای نرم کردن ضربه بر کارگران و شرکت های ما نیاز به بسیج منابع برای مبارزه با جنگ. وجود دارد که نیازمند میلیون ها نفر از ماسک های هواکش و یک پروژه منهتن برای پیدا کردن یک درمان است.”

پروژه منهتن راز و عظیم انجام شده توسط ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم که منجر به ایجاد بمب اتمی.

در اروپا و بریتانیا FTSE 100 بسته تا 4.45 درصد و آلمان در داخ 1.8 درصد است. معیار رشد شاخص Stoxx 600 تا 2.5 درصد است. قاره بهداشت عمومی تشدید بحران روز به روز: coronavirus مرگ و میر در اسپانیا در حال حاضر در 3,400 surpassing چین ساخت آن را سخت ترین ضربه از کشور ایتالیا. پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بازارهای آسیایی فلش سبز در سراسر هیئت مدیره. این شاخص نیکی 225 در ژاپن به پایان رسید 8 درصد حتی پس از توکیو بازی ها به تعویق افتاد تا 2021. هانگ سنگ در هنگ کنگ بود 3.8 درصد مثبت است. شانگهای کامپوزیت ظهور 2.17 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>