داو موج بیش از 500 امتیاز سهام ایالات متحده در حال حاضر تا 40 درصد بیماری همه گیر پایین

میانگین صنعتی داو جونز دارای عقاید بیش از 527 امتیاز 2 درصد پیشرفت است که اماکن تراشه های آبی در 26,269.89.

شاخص Nasdaq composite با افزایش 74 امتیاز و یا 0.8 درصد به نزدیک در 9,682.91. فناوری سنگین شاخص تا 8 درصد در سال و در 2 درصد از ثبت آن بالا است.

هر سه شاخص در حال 40 درصد بالاتر از خود را همه گیر پایین بعد از گچ تا دو ماه سود با وجود افسردگی دوران بیکاری اعداد یک سرسختانه شدید بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و یک هفته از تحول در شهرهای آمریکا پس از مرگ یک غیر مسلح در بازداشت پلیس.

“با وجود تلاطم و آشفتگی در اقتصاد ما از بحران بهداشت و درمان و در نتیجه رکود اقتصادی و ناآرامی های مدنی در بازار است و پیش بینی ما را از طریق این مشکلات و اساسی قدرت از اقتصاد ظهور خواهد کرد و دست نخورده” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “این اشعه آفتاب. همه ما باید heartened. بهتر است از دیدن سرمایه گذاران با فروش سهام, شرط بندی است که ما نمی توانیم حل مشکلات ما و ما به رهبری به یک افسردگی است.”

جهانی سیاستگذاران در ایالات متحده و اروپا و ژاپن را با عجله تریلیون محرک به اقتصاد خود در سه ماه گذشته در تلاش برای ممانعت از افسردگی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اقتصاد شروع به احیای و ترس به نظر می رسد به آغاز عقب کشیدن به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر را آغاز کرده اند به جزر و جریان از گزارش ها حدود coronavirus درمان و واکسن باید trickled در.

مثبت اخبار اقتصادی فیلتر شده تا در هفته های اخیر. درآمد شخصی افزایش 10.5 درصد تا حد زیادی به لطف فدرال محرک چک. برای اولین بار نرخ بیکاری براده را وارد کردن. بازار مسکن در حال افزایش است, با تشکر از رکورد نرخ بهره پایین است. روز چهارشنبه گزارش ADP در بخش خصوصی نشان داد 2.8 میلیون شغل از دست رفته در ماه مه به مراتب کمتر از نزدیک به 9 میلیون کارشناسان پیش بینی کرده بود.

“سرمایه گذاران در حال استقبال از تمدید نشانه هایی از زندگی در هزینه های مصرف کننده به عنوان ما می بینیم و رستوران ها و خطوط هوایی و هتل ها و املاک و مستغلات همه ظاهر می شود به نوبه خود کمی از گوشه ای گفت:” نیکول Tanenbaum رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Chequers مدیریت مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>