“تولید شد یکی از برگ های چای استدلال اقتصاد ایالات متحده شد کشویی به سمت رکود و در حال حاضر که مدیران شرکت بیشتر صعودی در مورد چشم انداز 2020 کلمه رکود اقتصادی نیاز به تبعید توسط سرمایه گذاران در بازار سهام به طور دائم” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران دوشنبه.

در عرض چند دقیقه باز داو شد تا نزدیک به 1.5 درصد است. استاندارد & ضعیف است 500 و تکنولوژی-سنگین نزدک آتی هر دو تا بیش از 1.1 درصد است. شانگهای کامپوزیت شاخص روشن است که 8 درصد دوشنبه در اولین روز معاملاتی پس از سال جدید قمری بازگشت و بسته تا 1.3 درصد پس از بانک خلق چین تزریق نقدینگی برای حمایت از بازار برای دومین روز در یک ردیف. چین در معرض شرکت هایی که سهام در زمان ضرب و شتم در هفته گذشته شاهد سهام خود را افزایش premarket تجارت با اپل سهام تا 1.8 درصد و هوایی دلتا و آمریکا تا 1 و 1.25 درصد بود.

خوش بینی سرمایه گذاران منعکس شد در قیمت های آتی نفت که مثبت پس از غرق شدن زیر 50 دلار در هر بشکه در روز دوشنبه یک سال کم است. این ویروس همه اما متوقف سفر در چین پیشرو در جهان مصرف کننده نفت و وادار هوایی و شرکت های گردشگری به اعلام گسترده لغو شد. طلا یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران در زمان آشفته بود پایین 0.6 درصد در اوایل معاملات.

قوی سه ماهه چهارم درآمد از غول مانند آمازون, اپل تسلا و کوکا کولا نیز برانگیخته احساسات مثبت در روزهای اخیر. اما گوگل, پدر و مادر الفبا دیدم سهام خود را شاقول در اوایل معاملات پس از شرکت در گزارش درآمد و درآمد نتواند با تشکر از عملکرد ضعیف در آن تبلیغات کسب و کار. فورد دیزنی و Chipotle میله میله به گزارش بعد از امروز.

با وجود چرخش ابرهای طوفان پیش رو. کارشناسان داشتن شده است با استفاده از سال 2003 شیوع سارس برای ارزیابی پتانسیل خرید اینترنتی از coronavirus در رشد جهانی و مطالعه 2004 از موسسه بروکینگز و کره جنوبی و دانشگاه و دانشگاه ملی استرالیا تخمین زده است که شیوع تحویل 40 میلیارد دلار ضربه به اقتصاد جهانی; که مقدار به حدود 56 میلیارد دلار امروز تنظیم برای تورم است. اما ریسک به مراتب بالاتر در حال حاضر به عنوان در حال حاضر چین یکی از حیاتی ترین موتورهای اقتصادی: تولید ناخالص داخلی آن است که حدود 13 تریلیون دلار در مقایسه با $1.6 تریلیون دلار در طول شیوع سارس. حتی اگر ویروس موجود است به سرعت اقتصاددانان پیش بینی می کنند چین نرخ رشد را بین 3 و 4 درصد در این سه ماهه.

“در حالی که من به طور کامل اذعان قوی درآمد و داده ها از ایالات متحده, در واقع قبل از ووهان بحران, من به طور کامل انتظار می رود که ایالات متحده همچنان به بهتر از بقیه جهان توسعه یافته” جفری هالی یک تحلیلگر با OANDA نوشت: در تفسیر شنبه. “کسانی که درآمد و امتیاز داده هر چند در حال عقب جنوبی و تاثیر بالقوه این ووهان ویروس است که هیچ جا در نزدیکی و در عین حال قادر به به طور کامل اندازه گیری در پیامدهای آن برای رشد جهانی.”

شیوع می آید در مجازات لحظه زمانی که اقتصاد جهانی انتظار می رفت به دوباره بجای اول برگشتن به لطف تجارت بس بین ایالات متحده و چین است. شیوع مجبور است استارباکس نزدیک به نیمی از فروشگاه های خود در چین در حالی که مک دونالد, KFC و Ikea نیز اعلام تعطیلی. دلتا, ایران و آمریکا پیوست یک گروه بزرگی از اروپا هوایی در تعلیق خدمات به چین و کازینو در ماکائو — بزرگترین قمار در بازار — در حال بسته شدن درهای خود را برای دو هفته. Las Vegas Sands Corp. کاهش یافت 5 درصد در premarket تجارت و وین استراحتگاه و MGM 3 درصد کاهش یافت.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im