داو خوشه و سپس موافقان و پس از تغذیه از مسائل اضطراری کاهش نرخ به بنیادی coronavirus وحشت

اما سرخوشی کوتاه بود; ارسال داو غلت بیش از 560 امتیاز قبل از معکوس البته دوباره. در اوایل بعد از ظهر داو شد و در حدود 600 امتیاز منفی ستون یا 2.3 درصد است. استاندارد & ضعیف است 500 و نزدک کامپوزیت, در ضمن, خاموش بودند حدود 1.8 درصد است.

فدرال رزرو که رهبران آن رای دادند به اتفاق آرا برای کاهش نرخ های گرفته شده از جمله اورژانس مرحله از سال 2008. این حرکت را کاهش می دهد نرخ بهره فعلی به زیر 1.25 درصد است.

صحبت کردن در ساعت 11 صبح کنفرانس خبری فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت: بانک مرکزی در زمان عمل در پاسخ به خطرات اقتصادی که پدید آمده در هفته های اخیر. او گفت: تغذیه در بحث فعال با دیگر بانک های مرکزی که هر گونه تغییرات در آینده به سیاست های پولی خواهد آمد بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس در آن زمان.

“ما تشخیص کاهش نرخ را کاهش نمی دهد میزان عفونت است. آن را نمی خواهد ثابت شکسته زنجیره تامین است. ما که…اما ما اعتقاد داریم که ما اقدام به ارائه یک افزایش معنی دار به اقتصاد” پاول گفت.

فدرال رزرو شده است تحت فشار اقدام به سرکوب اضطراب است که roiled بازارهای جهانی برای روز است و در حال حاضر فیلتر پایین به مصرف کنندگان که در حال تمیز کردن قفسه های فروشگاه از آب و مواد ضد عفونی کننده و قفسه-مواد غذایی پایدار در راستای قرنطينه و کمبود. اما نرخ بهره در حال حاضر در سطوح پایین و اقتصاددانان نگران است که هر گونه کاهش بیشتر را به بانک مرکزی کمتر راه گریز در صورت رکود.

“فدرال رزرو کاهش نرخ روانی است تسکینی اما من شدید شک و تردید در آن تفاوت را به رشد اقتصادی رو به جلو” گفت: Daniel P. وینر رئیس مشاور سرمایه گذاری. “کاهش نرخ بهره در حال رفتن به رانندگی مصرف کنندگان از خانه های خود خارج و به مراکز اگر آنها از ترس سرایت.”

پیشتاز گروه صندوق های غول پیکر با بیش از $6 تریلیون تحت مدیریت به نام تغذیه قطع “نارس با توجه به عدم وجود داده ها نشان می دهد قابل توجه کشیدن در اقتصاد است.”

“اعلام امروز می تواند به ارسال سیگنال اشتباه به شرکت کنندگان در بازار از جمله سرمایه گذاران فردی که نگران اخیر با نوسانات بازار” با توجه به بیانیه ای از راجر Aliaga-Diaz, پیشتاز اقتصاددان ارشد برای آمریکا.

در اوایل صبح روز سه شنبه قبل از کاهش نرخ جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن حمله کردند, رهبر, Jerome M. پاول برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای تقویت اقتصاد. حتی بعد از اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای بیشتر اقدامات است.

“فدرال رزرو برش اما باید بیشتر سهولت و مهمتر از همه می آیند به خط با کشورهای دیگر/رقبای” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما در حال بازی در یک سطح زمینه. منصفانه نیست به ایالات متحده آمریکا. آن را در نهایت زمان برای فدرال رزرو منجر به. بیشتر کاهش و برش!”

این نوسانات از طریق انجام تقریبا هر نقطه از صبح روز سه شنبه با معاملات آتی در ابتدا با اشاره به سمت بالا و سپس در مرحله یک U-نوبه خود. گروه هفت وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی برگزار تماس بگیرید به بحث در مورد چگونه برای پاسخ به شیوع بیماری است. اما یک بیانیه منتشر شده پس از آن موجود خاص اقدامات باعث آتی رها کردن.

“در کنار تقویت تلاش ها برای گسترش خدمات بهداشتی و درمانی, G-7 وزیران دارایی آماده برای اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد در طول این مرحله” از نشست وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در بیانیه ای گفت.

گردباد صبح آمد فقط بعد از وال استریت صحنه انفجاری تجمع روز دوشنبه تکان دادن خاموش خود را بدترین هفته پس از بحران مالی 2008. میانگین صنعتی داو جونز استاندارد & ضعیف است 500 و Nasdaq composite همه خارج شد اصلاح خاک و داو رز حدود 1,300 امتیاز بسته 5.1 درصد آن بیشترین میزان افزایش از ماه مارس 2009.

بازار به نظر می رسد با ثبات تر در اروپا است. بریتانیا FTSE 100 صعود حدود 2.25 درصد و آلمان در داخ افزایش 2.8 درصد است. بازارهای سهام آسیا نیز با کاهش, با ژاپن Nikkei پایین 1.2 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ اساسا مسطح است.

Arturo تیم bris, استاد امور مالی و سرب از آی رقابت جهانی مرکز در آی مدرسه کسب و کار در لوزان سوئیس گفت که بازار و شرکت ها می توانند امیدوارم آمده از شیوع با بحران پاسخ برنامه “است که به جلوگیری از واکنش افراطی و وحشت ما در حال حاضر و کمک به حفظ بازار و اقتصاد پایدار حتی در تصور نمی گنجد.”

“ویروس البته جدی است اما این پایان جهان” تیم bris گفت. “در علاوه بر این به ساخت آماده سازی برای یک بیماری همه گیر آنها نیز نیاز به برنامه ریزی برای چه می آید بعد از یک بیماری همه گیر زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

برای هفته ها در حال حاضر coronavirus شده باعث پارگی در جهانی زنجیره تامین به خصوص برای کالاهای تولید شده و تولید شده در چین که در آن فعالیت های اقتصادی تا حد زیادی متوقف شده است. و دیگر ترس چرخش در اطراف این ویروس گسترش لرزان ضریب اطمینان مصرف کننده می تواند با فشار آمریکایی ها برای مهار هزینه های خود را. اقتصاد جهان در حال حاضر انتظار می رود که خود را بدترین سال از رشد از سال 2009 با توجه به پیش بینی های متعدد. و گلدمن ساکس پیش بینی است و هیچ رشد در سه ماهه دوم خواهد بود که بدترین سه ماهه کشور را تجربه کرده است در شش سال.

“سهام هستند به احتمال زیاد برای ادامه در واکنش به افول و در جریان اخبار چرخه است و خیلی زود به بگویید اگر روز دوشنبه از 1300 نقطه تجمع در داو به معنی پایین است در محل برای سهام” گفت: David Bahnsen مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Bahnsen گروه مستقر در ساحل نیوپورت کالیفرنیا با بیش از $2.25 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت. “آسیب های اقتصادی قطعا انجام شده است اما چگونه شدید و برای چه مدت باقی مانده است دیده شود.”

در ایالات متحده تعداد موارد تایید شده رسید گذشته 100 در 15 متحده با شش نفر کشته شدند. وجود دارد حداقل 18 تایید موارد coronavirus در واشنگتن با شواهد نشان می دهد این ویروس ممکن است گسترش کشف نشده وجود دارد برای هفته.

تقریبا 70 کشور گزارش داده اند که بروز این ویروس و کشورهای جدید در حال اضافه شدن به این لیست هر روز. در کره جنوبی تعداد موارد تایید شده بیش از 5000 بالاترین در خارج از چین است. مقامات دولتی قرار داده شد در 24 ساعت هشدار و سلامت آزمون در گسترش ویروس-مناطق ضربه. چین, کانون شیوع و هنوز هم بدترین آمار کشور اعلام کرد که پایین ترین تعداد موارد جدید از اواخر ماه ژانویه است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im