داو غرق 300 امتیاز به عنوان شواهدی از coronavirus خرید اینترنتی همچنان به ظهور

“در حالی که تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در ادامه به سرعت در چین گسترش در خارج از کشور, افزایش است و به نظر می رسد بازار بیدار شدن از خواب به تاثیر بر روی هر دو شرکت های فردی و اقتصاد گسترده تر” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل نوشت: در تفسیر جمعه. “سود هشدارهای مربوط به بحران بهداشت و درمان به عنوان شرکت یا ضربه توسط کاهش تقاضای مصرف کننده در چین و یا تاثیر بر زنجیره تامین خود را شروع به چکه کردن با تاثیر بر روی آی فون فروش نازل شده توسط اپل در اوایل این هفته بالا ترین مشخصات این.”

این ویروس به کشته شدن بیش از 2000 نفر در سراسر جهان و بیمار بیش از 75,000 و آن خرید اینترنتی است موج در سراسر جهان از طریق زنجیره تامین اختلالات, cratering گردشگری و سفر, و گسترده فروشگاه تعطیلی که به چالش های جهانی شرکت و به تاخیر انداختن رشد در زمانی که انتظار می رفت به دوباره بجای اول برگشتن به لطف آمریکا و چین تجارت بس. کارشناسان در حال حاضر پیش بینی اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد این سه ماهه برای اولین بار از سال 2009 است.

تازه شاخص مدیران خرید داده ها نشان داد که اقتصادی ایالات متحده خروجی کاهش برای اولین بار از اکتبر سال 2013 در ماه ژانویه انقباض رانده شدید و افت در بخش خدمات. خدمات و فعالیت های کسب و کار کاهش یافت و به 49.4 در ماه فوریه از 53.4 در ماه ژانویه گزارش داد. آمار و ارقام زیر 50 نشان می دهد یک انقباض در حالی که آمار و ارقام بیش از 50 نشان دهنده رشد است.

“وخامت بود در بخش مربوط به کروناویروس شیوع تجلی خود را در تضعیف تقاضا در سراسر بخش های مانند سفر و گردشگری و همچنین از طریق کاهش صادرات و عرضه زنجیره ای اختلالات,” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit گفت: در این گزارش. “این شرکت همچنین گزارش داد افزایش احتیاط در رابطه با هزینه با توجه به نگرانی در مورد گسترده تر اقتصادی و عدم قطعیت پیش از انتخابات ریاست جمهوری بعد از این سال است.”

Coronavirus است ناودان اقتصاد چین کاهش آن مصرف نفت و اخلال مراقب تقارن بین جهانی عرضه و تقاضا است. ایالات متحده معیار خام برنت و نفت خام تجاری در اطراف $53 $58 دلار در هر بشکه به ترتیب به مراتب کمتر از آنچه شرکت های نفتی و تامین کننده اصلی سازمان ملل ترجیح می دهند. BP هشدار داده است که این ویروس می تواند به کاهش تقاضای جهانی نفت به میزان 40 درصد در این سال است.

ظاهر می شود در CNBC در صبح روز جمعه رئیس جمهور تهمت ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow گفت که حتی به عنوان coronavirus فلج اقتصاد چین, ایالات متحده است که رفتن به “جدا” از چین. از یک نقطه نظر اقتصادی “ما باید بسیار آرام در مورد طرف ایالات متحده از داستان” Kudlow گفت: حتی به عنوان بسیاری از شرکت های ایالات متحده تکیه بر عمیقا تعبیه شده چینی زنجیره تامین.

Kudlow همچنین رد نگرانی در مورد 30 سال خزانه توجه داشته باشید عملکرد نشان می دهد آن را بازتابی از سرمایه گذار اضطراب در مورد ویروس و نه از اصول اقتصاد است.

“من فکر می کنم شما رو تا حد زیادی از نوسانات خلقی در اینجا” Kudlow گفت.

راشل Siegel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>