“وجود دارد شاخه های سبز بیش از همه جا نشان از اقتصاد ممکن است کف” گفت: ایوان Feinseth از ماده پلنگ و شرکای مالی.

خرده فروشان هدف و لاو گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه اول نتایج در روز چهارشنبه. هفتگی وام مسکن برنامه گزارش روز چهارشنبه نقطه به نقطه بازیابی قوی در این بخش. شرکت های هواپیمایی گفت: رزرو هستند تا بنزین مصرف در حال افزایش است که بیشتر خودرو را به جاده. و فدرال رزرو در این هفته تصریح کرد: خود را متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از افسردگی است.

استاندارد & ضعیف است 500 شاخص به دست آورده 49 امتیاز یا 1.7 درصد به 11 بازار سهام در بخش پیشرفته. گسترده ای شاخص به پایان رسید و در 2,971.61 در روز است. شاخص Nasdaq composite با پیچ و مهره ای 2.1 درصد بالاتر یا 190 امتیاز به پایان در 9,375.78 آمازون و Facebook ضربه اوج تمام وقت. (شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

سهام شده اند فرار تمام هفته را به عنوان اخبار در coronavirus واکسن اقتصادی نقاط عطف سیاست و درآمد بوفه تمایلات سرمایه گذار.

آبی تراشه شاخص را دیدم در آخرین دقیقه اسلاید سهشنبه پس از یک آمار, اخبار, گزارش, پیشنهاد, مدرن تا به حال تولید شده به اندازه کافی اطلاعات مهم خود را در آن محاکمه انسان. این شرکت زیست فناوری اعلام کرد که درمان آن با موفقیت تولید شده covid-19 آنتی بادی در شرکت کنندگان که کمک سوق دادن داو 911-نقطه تجمع در روز دوشنبه.

“سرمایه گذاران تقریبا متقاعد شده است که یک واکسن برای COVID-19 خواهد یافت در سال آینده و این که آیا آن است که مدرن است و یا یکی دیگر نمی خواهد تغییر چشم انداز برای سهام” اد ملا یک تحلیلگر با OANDA نوشت: در تفسیر شنبه. “در حال حاضر بزرگترین خطر برای بازار سهام است که اگر ما شروع به دیدن خوشه عظیم از جدید کروناویروس موارد متحده که زود به بازگشایی.”

قوی درآمد از هدف و لاو اطمینان سرمایه گذاران. هدف به آسانی ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات برای درآمد و سود هر سهم با فروش دیجیتال رانندگی 10.8 درصد پرش در همان فروشگاه فروش. سهام خود را افزایش 2.5 درصد در premarket تجارت. صفحه اصلی بهبود (persian) خرده فروش لاو سهام با صعود 7 درصد و پس از آن فروش و درآمد قابل توجهی ضرب و شتم انتظارات. اما لاو لغو آن تا پایان سال هدایت در میان coronavirus عدم قطعیت وجود خود را قوی سه ماهه دوم عملکرد — فقط به عنوان خارج شده بود در روز سه شنبه.

نفت ادامه بهبودی خود را روز شنبه به عنوان تدریجی گام به سوی عادی قرار داده و بیشتر مردم در حال حرکت و پیرایش یک جهانی نفت ادامه دارد ارسال قیمت ها به پایین ترین سطح خود در ماه گذشته. قیمت نفت خام برنت که معیار بین المللی شد تا نزدیک به 2.4 درصد به تجارت در $35.44 در هر بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار صعود 2.2 درصد به $32.66 در هر بشکه رسید.

فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin رنگ متضاد تصاویر جاده به بهبود اقتصادی سه شنبه. دو اصلی معماران اقتصادی دولت در پاسخ به همه گیر به نظر می رسد قبل از سنا کمیته امور بانکی.

Mnuchin تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گلگون مشاهده وضعیت اما با تاکید بر ضرورت لغو مستند محدودیت برای جلوگیری از “آسیب دائمی” به اقتصاد است. پاول هشدار داد که بیشتر به حمایت دولت نیاز خواهد بود و بر اهمیت مقابله با بحران بهداشت عمومی قبل از اقتصاد می تواند جای پای خود را بازیابند.

“در نهایت ما به دنبال در یک کشیده شده از, بازیابی و تحکیم ما را دیده اند برای سهام طی هفته های اخیر در خدمت برجسته است که موج دیگری ممکن است لزوما توجیه با توجه به بالا قیمت گذاری شده است در مقایسه با به جلو درآمد” جاشوا Mahoney ارشد تحلیلگر بازار در IG گفت: در نظرات ارسال آن به ایمیل ارسال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de