داو فرو بیش از 500 امتیاز در کاهش رشد coronavirus نگرانی

روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در, پس از کاهش به انجام این کار هفته گذشته است. ذات الریه-مانند ویروس آلوده بیش از 9,800 نفر در چین کشته و 213 و در حال گسترش در خارج از کشور. ملی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش اولین فرد به فرد انتقال این ویروس در ایالات متحده به عنوان شوهر یک زن که قرارداد این ویروس در ووهان با بیماری تشخیص داده شد. انگلستان و روسیه هر دو در گزارش خود موارد جمعه.

ویروس کشنده ارائه یک تهدید برای اقتصاد جهانی, به عنوان آن را فلج چین نیروی کار و dampens قدرتمند خود در صنعت ساخت. آن را وادار جهانی شرکت های با ریشه در این کشور به توقف عملیات و به دنبال راه هایی برای تغییر جهت زنجیره تامین.

“در حال رشد است به رسمیت شناختن است که coronavirus سرایت بدتر شدن با محدودیت های مسافرتی و تعداد آلوده در حال حاضر بیش از مجموع آلوده به ویروس سارس” گفت: Kristina هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست برای Invesco.

از منظر اقتصادی به شیوع زمان است به خصوص مجازات کشیدن پایین چشم انداز رشد و نیش را از درآمد شرکت ها فقط زمانی که سرمایه گذاران امیدوار بودند که برای افزایش پس از آتش بس در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است. بزرگ ایالات متحده شرکت های انرژی در حال حاضر ضربه توسط پایین قیمت نفت به دلیل اشباع عرضه شد بزرگترین خطر برای میانگین صنعتی داو جونز جمعه. اکسون موبیل و شورون شد کاهش بیش از 3 درصد هر یک پس از گزارش ناامید کننده درآمد در روز جمعه. قیمت نفت در حال انتظار برای کاهش بیشتر به دلیل کاهش تقاضا از پیامدهای اقتصادی از coronavirus.

“بازار نگران است همه چیز در مورد تقاضای مصرف کننده گفت:” اسکات رن جهانی حقوق صاحبان سهام استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “اگر مردم در خانه بمانند و لازم نیست بیرون بروید و صرف پول رشد اقتصادی واقعا خواهد رسید.”

چین بازارهای در حال بسته برای تمدید تعطیلات اما هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 0.7 درصد است. اروپا را معیار Stoxx 600 شاخص پایین 0.4 درصد در ظهر تجاری و بریتانیا FTSE 100 بود خاموش 0.7 درصد در مدتها در انتظار رسمی بعد از Brexit.

التهاب طلیعه بازارهای ایالات متحده’ بدترین هفته از معاملات در سال 2020 ناامید کننده برای پایان دادن به آنچه که در غیر این صورت بوده است قوی ژانویه آورده است که میانگین صنعتی داو جونز در فاصله قابل توجه از 30,000. داو غرق 450 امتیاز جمعه پس از روز شنبه را آخرین لحظه بازیابی به هر سه های عمده خود بزرگترین روزانه دوباره بجای اول برگشتن از ماه اکتبر با توجه به داو جونز در بازار داده است. استاندارد & ضعیف است 500 پایین بود 1.2 درصد در ظهر. فناوری لادن نزدک شد توسط 1 درصد است.

رشد در منطقه یورو و نرم به طور قابل توجهی در سال گذشته آمار اقتصادی جدید نشان داد جمعه, گسترش, فقط 1.2 درصد در سال 2019 آن پایین ترین سطح در شش سال. کارشناسان می گویند کاهش سرعت به تضعیف بخش تولید و نزاع در صنعت خودرو بیشتر توسط تجارت جهانی تنش است.

رشد اقتصادی آمریکا کاهش یافته و به آن کمترین سرعت پس از سال 2016 در 2019, گزارش وزارت بازرگانی پنج شنبه. رکود مخالف ادعا می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که محرک از سال 2017 مالیاتی در لایحه ای که به همراه داشت بزرگ کاهش برای شرکت ها و خانواده ها منجر به 3 درصد رشد تولید ناخالص داخلی. با وجود 2.1 درصد افزایش در سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی و رشد برای سال کامل شد و 2.3 درصد در مقایسه با 2.9 درصد در سال 2018 و 2.4 درصد در سال 2017.

هزینه های مصرف کننده افزایش کمی در 0.3 درصد در ماه دسامبر وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد در حالی که درآمد رشد شاخص تا 0.2 درصد و تورم برداشت 0.3 درصد است.

“مصرف کنندگان به عنوان مثبت به آنها در میانه 2019 و در حال نشستن در کیف پول خود را به عنوان سال بود که به تساوی یک علامت سوال بزرگ در طول سال 2020 چشم انداز اقتصادی” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران جمعه. “کسب و کار سرمایه گذاری, هزینه تجهیزات و سازه های در حال کاهش می باشد که نشان می دهد شرکت ها فکر می کنم هزینه های مصرف کننده تمام خواهد شد که رنگ قرمز در سال 2020 و این است که قبل از چین ویروس به بیش از 10 ، 000 مورد در سطح جهانی تولید عدم اطمینان است که برای نگه داشتن مصرف کننده در صفحه اصلی به جای در نظر گرفتن کسانی که سفر به بازار که اقتصاد بشدت نیاز به نگه داشتن در حال رشد است.”

گلدمن ساکس در یک پژوهش توجه داشته باشید در روز پنج شنبه پیش بینی coronavirus را تا حدودی سرکوب رشد اقتصادی ایالات متحده در سه ماهه اول. شرکت سرمایه گذاری گفت که یک بزرگتر شیوع در ایالات متحده می تواند در برخواهد داشت خطر ابتلا به هزینه های مصرف کننده و کسب و کار فعالیت. اما در مصاحبه با فاکس کسب و کار در پنج شنبه, تجارت, وزیر ویلبر راس ادعا کرد که ویروس کشنده می تواند “کمک” اقتصاد ایالات متحده به عنوان کسب و کار به دنبال جایگزین برای چین به دلیل خطرات بهداشتی.

“من فکر می کنم این کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به شمال امریکا” راس گفت.

کارشناسان شده اند بررسی 2003 شیوع سارس به وزن بالقوه اقتصادی از coronavirus. مطالعه 2004 از موسسه بروکینگز و کره جنوبی و دانشگاه و دانشگاه ملی استرالیا تخمین زده است که شیوع تحویل 40 میلیارد دلار ضربه به اقتصاد جهانی; که مقدار به حدود 56 میلیارد دلار امروز تنظیم برای تورم است.

استارباکس در اوایل این هفته توقیف بیش از 2000 مکان — بیش از نیمی از آن در فروشگاه های کشور و مک دونالد, KFC نیز اعلام تعطیلی. گوگل بسته شد و پنج دفتر در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و خود حاکم تایوان. صنعت هواپیمایی شده است به ضربه بسیار سخت و در روز جمعه دلتا و خطوط هوایی آمریکا پیوست و یک گروه بزرگی از خطوط هوایی اروپا در تعلیق تمام پروازها به مقصد چین است. دلتا سهام غرق 2 درصد و خطوط هوایی آمریکا’ سهام کاهش بیش از 3 درصد است.

فن آوری های غول اپل و مایکروسافت Amazon.com تحویل فیلمهای درآمد بیت این هفته است. اما موفقیت آنها به اندازه کافی برای نجات بازار از روز جمعه شیرجه رفتن بیش از ترس که coronavirus شد و به سرعت در حال گسترش در سراسر این سیاره است. مودی پیش بینی تحلیلگران این ویروس را به اپل سود در سه ماهه اول به عنوان شرکت انجماد عملیات و به نظر می رسد به زنجیره تامین جایگزین. اپل سهام به پایین 2 درصد از ظهر. مایکروسافت پایین بود بیش از 1 درصد است. Amazon.com شد تا نزدیک به 10 درصد است. واشنگتن پست صاحب جف بزوس موسس و مدیر اجرایی آمازون است.

“اگر آن زمان ارائه شده به نظر می رسد محبوب در چین, اگر این بیماری همه گیر ماندگار و باعث پایدار تضعیف فعالیت های اقتصادی وجود دارد می تواند مواد اثرات به اپل عملکرد بیش از یک دوره طولانی” مودی تحلیلگران نوشت: در گزارش پنج شنبه. “سیب بزرگ محصول محور و مصرف گرا فروش آن را مستعد ابتلا به نوسانات شدید در تقاضا است.”

کاترپیلار یک bellwether برای اقتصاد جهانی, ضرب و شتم درآمد تخمین می زند اما گزارش شده 8 درصد کاهش در درآمد سال بیش از سال, با استناد به “جهانی اقتصادی عدم قطعیت است.” سهام خود بودند پایین 1.7 درصد است.

“ما انتظار داریم ادامه داد: اقتصاد جهانی عدم اطمینان به فشار فروش به کاربران در سال 2020 و باعث نمایندگی برای کاهش بیشتر موجودی” مدیر اجرایی جیم Umpleby در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>