داو فرو 550 امتیاز در ملال انگیز خرده فروشی و درآمد داده

این رقم در تقابل کامل با بهمن تجدید نظر 0.4 درصد کاهش است. افت منفجر گذشته اقتصاددان انتظارات در حدود 8 درصد به عنوان شیوع سوخته مخارج مصرف کننده yanked میلیون ها نفر از نیروی کار و مردم مجبور به ماندن در خانه.

بازار نیز کبود شده بعد از ضعیف درآمد, گزارش از بانک های بزرگ. بانک مرکزی آمریکا گفت: آن سود سه ماهه نخست سال کاهش یافته است 45 درصد و گلدمن ساکس گفت: آن دچار 46 درصد کاهش در سود. سیتی گروپ در گزارش به طور مشابه تلخ رها کردن.

مصرف کنندگان آمریکایی درایو 70 درصد از اقتصاد کشور. اما در حال حاضر هزینه در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی مراکز و مانند آن است و اساسا توخالی.

“بازار سهام می تواند تخفیف کاستن از سرعت گسترش coronavirus اما آن را نمی توان نادیده گرفت بیشترین یک ماه کاهش خرده فروشی در رکورد گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک. “خرده فروشی می گویند این است که افسردگی یک رکود اقتصادی و چه کسی می داند که شرکت های بزرگ پول را دوباره.

در سراسر کشور, مواد غذایی در قفسه های در حال تمیز برداشت از تخم مرغ و آرد کاغذ توالت و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. تحویل کارگران در معرض خطر زندگی خود را بسته به مردم درب خانه. چهارشنبه ارقام وزارت بازرگانی آمریکا نشان می دهد که فروش در مواد غذایی و آشامیدنی فروشگاه بودند تا 28 درصد نسبت به مارس سال گذشته است.

اما کسانی که پویایی لازم را تصرف کامل تصویر چقدر ناگهان صرف شود. فروش در فروشگاه های لباس کاهش 50.7 درصد در مقایسه با سال گذشته است. کاهش فروش خودرو در بین ماه های فوریه و مارس و می تواند حتی تندتر کاهش آوریل است. در روز شنبه بهترین خرید گفت: این امر کردند 51,000 کارکنان فروشگاه در ایالات متحده و یا در حدود 40 درصد از کل این شرکت نیروی کار است.

“خارج از فروشگاه های مواد غذایی, داستان تقریبا جهانی منفی” گفت: جیم بیرد مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در پلانت مورن مشاوران مالی. “بالاتر-بلیط و غیر اختیاری بخش ضربه شد ، خودرو و مبلمان فروش کاهش یافت بیش از 25 درصد است. به دور و بیشترین تاثیر را احساس شد در خرده فروشان پوشاک است.”

پیامدهای از شیوع کروناویروس شده اند سویفت و سوزش. بیش از 17 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری. دولت فدرال در پاسخ تریلیون دلار در اورژانس امداد به خانواده کسب و کارهای کوچک و تمام صنایع. حدود 80 میلیون نفر را از دریافت محرک چک های پنج شنبه. اما حتی افزایش 1200 $که مردم عمدتا هزینه های مواد غذایی — بعید است که برای صرفه جویی در بخش خرده فروشی در سقوط آزاد.

صنعت تلاش شد و قبل از همه گیر در زمان نگه دارید. بیش از 60 ، 000 فروشگاه ها بسته اند در هفته های اخیر با توجه به Coresight تحقیقات و خرده فروشان را لغو میلیون دلار’ ارزش سفارشات. با شروع ماه آوریل نزدیک به 1 میلیون و خرده فروشی کارگران furloughed به عنوان غول از جمله macy’s, فاصله, kohl’s, L مارک و J. C. Penney فرستاده بیشتر از کارکنان خود را در خانه بدون پرداخت هزینه.

برای مقایسه در اوج رکود بزرگ خرده فروشان حذف 2.6 میلیون شغل است.

ابها Bhattarai کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات