داو فرو 10 درصد با وجود تغذیه تاسیسات به عنوان coronavirus مدتها وحشت سرمایه گذاران

بازار نفت باقی می ماند تحت محاصره به قیمت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی درایوهای قیمت بسیار پایین است که بسیاری از شرکت ها ممکن است آن را از طریق انقباض.

قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت هر دو معامله در پایین $30s است که حدود نیمی از آنچه که خصوصی ترین شرکت های نفتی نیاز به ایجاد برخی از سود.

“عربستان سعودی نقش مهمی در ایجاد عظیم افت قیمت” گفت: جان Kilduff از دوباره سرمایه است. “پادشاهی رفته از بازار نفت سرپرست بودن homewrecker.

“عربستان سعودی درگیر شدن در بازار کرایه جنگ خالص و ساده است نه از دست رفته فرصت برای بدتر از آن نفت تولید رقبای روسیه و ایالات متحده اپراتورها,” او گفت:.

کلودیو Galimberti سر از تقاضا پالایش و کشاورزی تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts گفت: در یک شنبه تجزیه و تحلیل است که او می بیند “بسیار عمیق و انقباض به خصوص در نیمه اول سال است.” او همچنین فرض همه گیر می شود بیش از در ماه اوت.

جنگ نفت است که ممکن است پایین تر بنزین و سوخت قیمت در کوتاه مدت می تواند تلفات U. S. نفت شیل صنعت به سرعت قرار دادن میلیون ها نفر از سراسر نفت حمل و نقل و خدمات صنایع.

Occidental نفت است یکی از سخت ترین آمار ایالات متحده شرکت نفت; سهام آن کاهش یافت و 18 درصد روز شنبه. اکسی آن را به عنوان شناخته شده دیده است ارزش بازار آن خشک شدن پس از کسب آن از Anadarko نفت در سال گذشته است. آن کلاه بازار در حال حاضر کمتر از 11 میلیارد دلار در مقایسه با 50 میلیارد دلار قبل از خرید.

فعال سرمایه گذاران Carl Icahn است که به دنبال افزایش 10 درصد سهام خود در شرکت نفت و کنترل با توجه به وال استریت ژورنال.

“گذشته از آن فوری خیره کننده تاثیر بر بازارهای مالی اخیر 25 درصد کاهش در قیمت نفت خام ممکن است در دراز مدت پیامدهای” گفت: PIMCO مدیر نمونه کارها, گرگ Sharenow در یک توجه داشته باشید. “ما انتظار داریم نفت خام باقی می ماند به زیر 40 دلار در هر بشکه (بشکه) برای برخی از زمان با خطرات سقوط مادی پایین تر باید تولید را افزایش می دهد تحمل چندین چهارم. این خواهد شد که پیامدهای آن برای بسیاری از صنایع به ویژه نفت شیل آمریکا و برای مصرف کنندگان در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>