داو جهش 700 نقطه بلند کردن سهام ایالات متحده برای دومین هفته از دستاوردهای

استاندارد & ضعیف است 500 بسته روز تا 2.7 درصد در 2,874.56; گسترده ای شاخص در حال حاضر 15 درصد بالاتر از آن بود که دو هفته پیش. فناوری سنگین شاخص Nasdaq composite با صعود 1.4 درصد برای پایان دادن به در 8,650.14. تمام 11 بازار سهام بخش شد تا با انرژی و مالی پیشرو در راه است. سهام در ایالات متحده شرکت های نفتی شورون و اکسون موبیل رز در تمایلات سرمایه گذار که یک انقباض در تولید نفت را افزایش قیمت به نفع بزرگترین خوبی با حروف بزرگ شرکت.

دو هفته گذشته دیده می شود گروهی از اخبار اطراف بهداشت شرکت ها به دنبال ویروس و درمان دولت کاهش بیماری همه گیر محدودیت. نتیجه این شده است سهام تندرست راه از پایین ترین نرخ های اخیر است که تا به حال به پایان رسید 10 ساله بازار گاو نر. S&P به تقویت 28 درصد آن مارس 23 کم هر چند باقی مانده است 15 درصد از آن Feb. 19 اوج. داو پیشرفته حدود 30 درصد از آن در مارس 23 کم اما نشسته است 18 درصد از آن Feb. 12 تمام زمان بالا.

این Wilshire 5000 شاخص از تمام سهام به طور فعال معامله در ایالات متحده پایین است 16.7 درصد یا حدود 6.1 تریلیون پس از Feb. 19. آن را تا 28 درصد و یا $6.6 تریلیون دلار از مارس 23.

بازارهای شده بود فلش سبز در تمام طول روز در گزارش که داروهای ضد ویروسی نشان دادن وعده. آمار, اخبار, گزارش روز شنبه که به شدت بیمار coronavirus بيماران پاسخ خوبی به remdesivir یک Gilead Sciences دارو در بیمارستان شیکاگو. محاکمه درگیر تنها 125 نفر و اعلام نتایج داوری نیست اما خبر خوش برای سرمایه گذاران به دنبال نور در پایان از همه گیر تونل و بهبود اقتصادی است که با آن می آیند.

“سرمایه گذاران به دنبال به گذشته اقتصادی پرتگاه و برجسته مثبت در بهداشت و درمان-مراقبت از جلو,” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است.

روز جمعه در دانشگاه پزشکی شیکاگو نقل مکان کرد و به خلق و خوی انتظارات و تاکید کرد که “اطلاعات جزئی از یک جریان کارآزمایی بالینی است که با تعریف ناقص و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب نتیجه گیری در مورد ایمنی و اثر بخشی از یک درمان بالقوه است که تحت بررسی است.” هنوز جلعاد سهام مشخصی 10 درصد است.

این تجمع پس از سه هفته از بد اقتصادی تعداد نمایش همه گیر شده پاک شده در ایالات متحده آمریکا کار از دستاوردهای دهه گذشته است. هفته گذشته 5.2 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در آوردن مجموع به 22 میلیون دلار در چهار هفته پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. ایالات متحده دیده می شود نیست این سطح از دست دادن شغل پس از رکود بزرگ.

شیوع این بیماری همچنان به نیروی ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به ماندن در خانه و اخلال در میان کل صنایع گسترده اقامت در خانه حکم هر چند وجود دارد جنبش را در این جبهه بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه منتشر شد دستورالعمل های فدرال برای بازگشت تدریجی به حالت عادی در مکان های با حداقل coronavirus موارد حتی به عنوان کارشناسان بهداشت و رهبران کسب و کار و مقامات دولتی می گویند این کشور آزمایش ظرفیت برای ویروس باید به طور قابل توجهی گسترش یافته برای اطمینان از ایمنی عمومی.

“نیز وجود دارد که احساسات مثبت بودن تولید شده توسط کاخ سفید برنامه شروع به آرامی به عقب مستند اقدامات گفت:” کریستینا هوپر بازار جهانی استراتژیست در Invesco. “به نظر می رسد روشن است که از اواخر سهام را انتخاب کرده اند به نگاه را از طریق آنچه که انتظار می رود به یک کاهش چشمگیر در سود و رو به جلو به یک تجدید حیات در فعالیت های اقتصادی در نه چندان دور آینده است.”

رهبران دولت نیز در حال ساخت اولیه حرکت می کند به باز کردن اقتصاد خود است. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) روز جمعه اعلام کرد که تشکیل یک ایالت نیروی کار است که می تواند بازگشایی دولت در اوایل ممکن است. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) به برکت و رحمت خود را برای شهرداری شروع به باز کردن پارک ها و سواحل در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

ده ایالت آمریکا از جمله سه نفر در سواحل غرب و هفت در شرق این هفته شروع به نقشه برداری از یک تلاش هماهنگ شده به سهولت مستند محدودیت و شروع به باز کردن کسب و کار.

آلمان این هفته گفت: این امر به تدریج شروع به بازگشایی آن اقتصاد به عنوان اوایل هفته آینده. بزرگترین خودروساز فولکس واگن گفت: آن طرح برای از سرگیری تولید خودرو.

که رو به بازارهای جهانی است. بریتانیا FTSE 100 ظهور 2.8 درصد شاخص DAX در آلمان صعود 3.2 درصد و معیار Stoxx 600 رشدی 2.6 درصد است. در آسیا ژاپن Nikkei 225 مشخصی 3.2 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ شروع به پریدن کرد و 1.6 درصد است.

قیمت نفت باقی می ماند در 18 سال کم به عنوان سفر هواپیمایی رانندگی و تولید را آهسته به خزیدن. خام ایالات متحده با فروش نزدیک به 18 دلار در هر بشکه جمعه کسری از آنچه که تولید کنندگان نفت نیاز به ایجاد سود. اگر قیمت افسرده باقی می ماند طولانی مدت بسیاری از شرکت های نفتی تامین کنندگان و مجاور خدمات صنایع خواهد بود به شدت زخمی و در نتیجه ورشکستگی و بالقوه اخراج گسترده.

چین گفت: اقتصاد آن قرارداد 6.8 درصد در طول سه ماه اول سال در میان آن coronavirus shutdown. همچنین این گزارش به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و میر در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. به عنوان روز پنج 3,869 مرده بود و 50,333 تا به حال آلوده شده است با توجه به اطلاع رسانی منتشر شده توسط ووهان بیماری پیشگیری و کنترل مرکز در روز جمعه.

در درآمد مقابل مصرف کننده کالاهای اساسی bellwether Procter & Gamble گزارش 10 درصد جهش در فروش در طول سه ماهه اول به عنوان آمریکایی ها ذخیره می شود تا همه چیز از کاغذ توالت به Pampers در طول مستند.

“خوش بینی در مورد یک درمان موثر است که رانندگی قیمت بالاتر” گفت: Daniel P. وینر رئیس مشاور سرمایه گذاری مستقر در نیوتن جرم است. اما هنوز خیلی زود هیجان زده است. ما یک مقدار زیادی بیشتر به قبل از ما می توانید صدا همه روشن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات