استاندارد & ضعیف است 500 روز تا 2.7 درصد و نزدک کامپوزیت صعود 1.4 درصد است. تمام 11 بازار سهام بخش شد تا با انرژی و مالی پیشرو در راه است. شرکت نفت سهام به دست آورد به عنوان نفتی ایالات متحده در بخش تعطیل و بیش از یک سوم از تولید آن با توجه به پایین سنگ قیمت نفت است.

گزارش از بیمارستان شیکاگو در اواخر روز پنجشنبه که داروهای ضد ویروسی به نظر می رسد با موفقیت درمان علائم شدید برای coronavirus بیماران فرستاده اروپایی و آسیایی در بازارهای بالاتر و تغذیه به روز جمعه سود در آمریکا

که دو هفته گذشته را دیده اند گروهی از اخبار اطراف بهداشت شرکت ها به دنبال ویروس و درمان دولت کاهش ویروس محدودیت. نتیجه این شده است سهام تندرست راه تا ماه مارس پایین است که تا به حال به پایان رسید 10 ساله بازار گاو نر. این تجمع آمده است در میان سه هفته از بد اقتصادی تعداد نمایش همه گیر شده پاک شده در ایالات متحده آمریکا کار از دستاوردهای دهه گذشته. این ویروس همچنان به نیروی ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به ماندن در خانه و مختل کل صنایع است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه منتشر شد دستورالعمل های فدرال برای بازگشت تدریجی به حالت عادی در مکان های با حداقل coronavirus موارد حتی به عنوان کارشناسان بهداشت و رهبران کسب و کار و مقامات دولتی می گویند این کشور آزمایش ظرفیت در اطراف این ویروس باید به طور قابل توجهی گسترش یافته برای اطمینان از ایمنی عمومی.

“نیز وجود دارد که احساسات مثبت بودن تولید شده توسط کاخ سفید برنامه شروع به آرامی به عقب مستند اقدامات گفت:” کریستینا هوپر بازار جهانی استراتژیست در Invesco. “به نظر می رسد روشن است که از اواخر سهام را انتخاب کرده اند به نگاه را از طریق آنچه که انتظار می رود به یک کاهش چشمگیر در سود و رو به جلو به یک تجدید حیات در فعالیت های اقتصادی در نه چندان دور آینده است.”

در اروپا و بریتانیا FTSE 100 ظهور 2.82 درصد شاخص DAX در آلمان صعود 3.15 درصد و معیار Stoxx 600 رشدی 2.4 درصد است. بازارهای سهام آسیا به پایان رسید و بعد با ژاپن Nikkei 225 تا 3.15 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ تا 1.5 درصد است.

آمار, اخبار, گزارش روز شنبه که به شدت بیمار coronavirus بيماران پاسخ خوبی به remdesivir یک Gilead Sciences دارو در بیمارستان شیکاگو. محاکمه درگیر تنها 125 نفر و اعلام نتایج داوری نیست اما خبر خوش برای سرمایه گذاران به دنبال نور در پایان از همه گیر تونل و بهبود اقتصادی است که با آن می آیند. جلعاد سهام مشخصی 7.5 درصد از ظهر جمعه.

روز جمعه در دانشگاه شیکاگو پزشکی تاکید کرد که “اطلاعات جزئی از یک جریان کارآزمایی بالینی است که با تعریف ناقص و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب نتیجه گیری در مورد ایمنی و اثر بخشی از یک درمان بالقوه است که تحت بررسی است.”

“طراحی هر گونه نتیجه گیری در این نقطه زودرس است و از نظر علمی نادرست” این موسسه در بیانیه ای گفت.

“سرمایه گذاران به دنبال به گذشته اقتصادی پرتگاه و برجسته مثبت بر سلامتی مراقبت از جلو,” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است.

قیمت نفت باقی می ماند در 18 سال کم به عنوان سفر هواپیمایی رانندگی و تولید را آهسته به خزیدن. خام ایالات متحده با فروش نزدیک به 18 دلار در هر بشکه جمعه کسری از آنچه که تولید کنندگان نفت نیاز به ایجاد سود. اگر قیمت افسرده باقی می ماند طولانی مدت بسیاری از شرکت های نفتی تامین کنندگان و مجاور خدمات صنایع خواهد بود به شدت زخمی و در نتیجه ورشکستگی و بالقوه اخراج گسترده.

چین گفت: اقتصاد آن قرارداد 6.8 درصد در طول سه ماه اول سال در میان آن coronavirus shutdown. همچنین این گزارش به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و میر در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. همانطور که در آوریل 16, 3,869 مرده بود و 50,333 تا به حال آلوده شده است با توجه به اطلاع رسانی منتشر شده توسط ووهان بیماری پیشگیری و کنترل مرکز در آوریل 17.

هفته گذشته 5.2 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در آوردن مجموع به 22 میلیون دلار در چهار هفته پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. ایالات متحده دیده می شود نیست این سطح از دست دادن شغل پس از رکود بزرگ.

در درآمد مقابل مصرف کننده کالاهای اساسی bellwether Procter & Gamble گزارش 10 درصد جهش در فروش در طول سه ماهه اول به عنوان آمریکایی ها ذخیره می شود تا همه چیز از کاغذ توالت به Pampers در طول مستند.

“خوش بینی در مورد یک درمان موثر است که رانندگی قیمت بالاتر” گفت: Daniel P. وینر رئیس مشاور سرمایه گذاری مستقر در نیوتن جرم است. اما هنوز خیلی زود هیجان زده است. ما یک مقدار زیادی بیشتر به قبل از ما می توانید صدا همه روشن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات