داو به پایان می رسد فرار در طول روز بیش از 1100 امتیاز در ایالات متحده امیدوار است سیاست گذاران عمل کند و به بلانت coronavirus تاثیر

بازار تجمع در آخرین ساعت از روز سه شنبه جلسه معاملاتی در کلمه ای که کاخ سفید در پیشرفت اقتصادی اقدامات برای کمک به صنایع و کارگران صدمه دیده توسط coronavirus از جمله قصد دارد برای کاهش حقوق و دستمزد, مالیات, از بین بردن کارگران ساعتی و ارائه هدفمند برای کمک به شرکت هواپیمایی کروز هتل و صنایع. سهام و سپس به صورت فشرده در داخل و خارج از قلمرو منفی.

“چشم انداز نوعی از محرک مثبت است اشعه نور” گفت: Sarat Sethi از Douglas C. لین و همکاران. “دولت با اذعان به کروناویروس و برخورد با آن. که از بین بردن برخی از عدم قطعیت و سرمایه گذاران امداد.”

پس از هفته ها از تلاطم بازارهای ایالات متحده سقوط به اعماق جدید دوشنبه cratering بیش از 7 درصد در دو تهدید شیوع را در ایالات متحده و کاهش قیمت نفت که فوران بین روسیه و عربستان سعودی بیش از اهداف تولید. ناگهانی و تیز بازار افت باعث توقف تجارت برای 15 دقیقه.

“بازارهای در حال تلاش برای به زور یک سیاست پاسخ — از بانک مرکزی و از واشنگتن دی سی یک سبد تهاجمی تر سیاست پولی عمل در حال آمدن است و چه بازارهای پاسخ این سوال بزرگ” دیوید Bahnsen ارشد سرمایه گذاری افسر Bahnsen گروه نوشت: در تفسیر شنبه. “بازار خواهد شد چیزی شبیه ‘صفر محدود” بسیار زود است اما به احتمال زیاد موثر” او در ادامه با اشاره به فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را.

بازارهای خارج از کشور نیز شاهد یک جهش سه شنبه با ژاپن Nikkei 225 بسته 0.85 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود 1.4 درصد است. بازارهای اروپایی به پایان رسید در قلمرو منفی در سراسر هیئت مدیره.

قیمت نفت که غرق 25 درصد در روز دوشنبه به پایین ترین سطح تجارت پس از سال 1991 خلیج فارس جنگ در پشت صحنه ، وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار شروع به پریدن کرد 11 درصد در سه شنبه. قیمت نفت خام برنت که معیار بین المللی به دست آورد 10 درصد است. انرژی سهام بسیج با شورون, BP و اکسون موبیل همه به دست آوردن.

رویترز گزارش روز شنبه که عربستان در چهارچوب برنامه ریزی شده برای افزایش خروجی به 12.3 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل جاری شدن سیل خام در بازارهای بیشتر و تهدید شیل اپراتورها که نفت گران تر است را تولید کند. به نوبه خود این حرکت می تواند صدمه دیده است نفت متحده و آن را مشکل تر برای اقتصاد داخلی به زخم التیام یابد.

فرانک Verrastro معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: این حرکت توسط عربستان سعودی و روسیه به سیل بازار blunted نه تنها قیمت نفت بلکه بازارهای مالی جهانی.

برخی از تحلیلگران حتی این باورند که قیمت نفت می تواند به تک رقمی که تلفات شیل صنعت نفت و گسترده اثرات آن بر کشورهای تولید کننده است که نمی توانید بدون سالم در هر بشکه قیمت از $50 یا بالاتر.

“غرور و محاسبات غلط می تواند منجر به یک مقدار بزرگتر و نامطلوب اقتصادی تاثیر, اگر آن را تصحیح” Verrastro گفت که آشفتگی در بازارهای نفت گسترده و عمیق است. “بازار نمی مانند عدم قطعیت و این که امروز چه می گذرد.

“خیلی زود این شرکت های نفتی در حال رفتن به به گزارش سه ماهه اول درآمد” Verrastro گفت. “است که می تواند به خطر اندازد برجسته وام های بانکی. پس از آن وجود دارد بیکاری اثرات; کامیون و تانکر در حال حرکت به نفت است. قیمت ها در خطوط هوایی هستند اما هیچ یک پرواز است. ما در حال رفتن به نیاز به برخی از سیگنال که روسیه و عربستان سعودی می تواند به حل این قبل از همه چیز بهتر است.”

شیوع این بیماری همچنان به گسترش با بیش از 100,000 موارد در سراسر جهان است. مدیر سازمان بهداشت جهانی به نام تهدید از یک بیماری همه گیر کوروناویروس “بسیار واقعی است.” بیش از 800 مورد تایید شده اند در ایالات متحده با این ویروس در حال حاضر در بیش از 30 متحده است. شیوع مسئول هزاران مرگ و میر در سراسر جهان از جمله 28 در ایالات متحده است.

ایتالیا روز سه شنبه آغاز شد و در سراسر کشور مستند شدید تلاش برای مهار شیوع آن است که تحت تاثیر قرار زندگی از 60 میلیون نفر جمعیت. اسرائیل برقرار قرنطینه برای ورود مسافران و ژاپن در حال حرکت است و نزدیک به اعلام اورژانس ملی. اما به عنوان ویروس گرفتن در اروپا و ایالات متحده تدابیر چین است که شعار خود را مهار شیوه با رهبر خلق چین در بازدید از شهر ووهان برای اولین بار از این ویروس پدید آمده وجود دارد در اواخر سال گذشته.

“امروز بازارهای سهام ترسیم ارتجاعی, اما هنوز هم بسیار دور از دوره نقاهت زیان قبلی روز” نانسی دیویس رئیس سرمایه گذاری افسر درجه دوم سرمایه گفت: در یک ایمیل. “دو منبع اصلي خطر هنوز هم وجود دارد: Coronavirus و بن بست بین عربستان سعودی و روسیه در خصوص پتانسیل تولید کاهش است. آن است که هنوز معلوم نیست چه کسانی که دو خطرات می تواند به رشد اقتصاد جهانی و تجارت است. آن سخت است برای تماس با یک پایین سمت راست در حال حاضر.”

بازارهای نیست مماشات پس از فدرال رزرو در هفته گذشته تحویل اولین اضطراری کاهش نرخ پس از بحران مالی است. اندازه گیری به نظر می رسید به منظور تقویت سرمایه گذار وحشت به جای سرکوب آن است.

“ما همچنان به دیدن بازار دریافت شلاق در اطراف آن جستجوها و thrashes به دنبال برخی از ثبات” گفت: Kenny Polcari از SlateStone ثروت است. “آیا انتظار بازار برای تجمع مستقیم از اینجا پس از ضرب و شتم آن را گرفته است بیش از دو هفته گذشته. تا زمانی که ما به وضوح در هر دو ویروس و آنچه سعودی ها و روس ها می خواهید برای انجام با روغن, انتظار بازار برای فرار باقی.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید به یک جزء اصلی از امور مالی جهانی باقی مانده زیر 1 درصد اگر چه آن را به حال صعود از پایین ترین سطح خود ، عملکرد در اوراق قرضه به افزایش است چرا که سرمایه گذاران در حال فرار سهام برای امنیت فدرال ایالات متحده بدهی که یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری بر روی این سیاره است. اوراق قرضه قیمت به دلیل افزایش تقاضا بازده قرار می گیرند.

مدیران مالی خواست مشتریان خود را به نگاه به گذشته گرداب و به جای رفع زل زل نگاه کردن خود از یک دهه پایین جاده.

“سرمایه گذاران نیاز به تغییر ذهن خود را-مجموعه ای از فکر کردن در مورد چند هفته آینده به فکر کردن در مورد پنج تا 10 سال از هم اکنون” گفت: Clark کندال رئیس جمهور کندال سرمایه در Rockville, Md. “آیا شما می خواهید خود را به 10 سال Treasurys با عملکرد زیر 0.5 درصد ؟ در 10 سال یک دلار خواهد بود به ارزش کمتر از $1.05. در این زمان آن است که مهم ترین به خود شرکت های قوی مالی است که می تواند آب و هوا این ویروس. درست مثل انسان است و از نظر جسمی و مالی ضعیف هستند که بیشتر در معرض خطر است. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im