این می آید در بالای شنبه 530-نقطه به دست آورید و برگ داو حدود 14 درصد خجالتی تمام زمان بالا این مجموعه در ماه فوریه است. آن را در حال حاضر 10 درصد برای این سال است.

“بازار سهام است که مانند یک حیوان حزب به دنبال یک دلیل برای جشن” کریستینا هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست در Invesco گفت: در یک ایمیل. “این هنوز دلیل دیگری برای جشن امروز, اما, شکننده, به عنوان آن را مانند به نظر می رسد کاخ سفید ممکن است باز به محرک های مالی. اما معناداری وجود دارد و خطراتی را به این کف بازار سهام به خصوص امکان افزایش در ایالات متحده-چین تنش است.”

استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام پیشرفته 1.5 درصد به بالاتر از 3000 امتیاز برای اولین بار پس از 5 مارس. در 3,036.13 شاخص است و در حال حاضر 10 درصد آن تمام زمان بالا و پایین 6 درصد برای سال 2020 است. تمام 11 S&P در بخش مثبت بودند به رهبری مالی و صنعتی. S&P در بخش فن آوری پایین بود بیشتر از روز اما بریده باریک به دست آوردن در.

Nasdaq بازگشت از قلمرو منفی — آن پایین بود بیش از 1 درصد در یک نقطه — به پست یک 0.8 درصد پیشرفت و حل و فصل در 9,412.36. نزدک است که 4 درصد از آن بالا تمام وقت است و تا 5 درصد برای سال 2020 است.

“مردم در حال چرخش خارج از شرکت است که با بهره گیری از این بیماری همه گیر و مستند و به شرکت هایی که سود از بازیابی گفت:” ایوان Feinseth از ماده پلنگ و شرکای مالی.

سهام در هتل کروز دریایی با خطوط و شرکت های هواپیمایی بوده که کوبید در طول همه گیر شده سالم دستاوردهای شنبه با سرمایه گذاران پیش بینی احیای گردشگری و مهمان نوازی به عنوان متحده همچنان به بازگشایی اقتصاد خود را.

“این همه در مورد بازگشایی و مورد رشد امید واکسن گفت:” دیوید روزنبرگ از روزنبرگ پژوهش است. “اگر شما در حال صعودی که روایت, پس از آن شما چرخش به سمت بخش های که پایین فیدر مانند بانک ها و شرکت های هواپیمایی و هتل ها.”

صنعت مالی تحویل بیشتر اخبار گزارش روز شنبه که به درخواست های وام مسکن برای خانه های جدید رز 9 درصد با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

شاخص های سهام اروپا شد تا بیش از 1 درصد در سراسر هیئت مدیره با بریتانیا سهام بانک هل دادن به جلو و نزدیک به 4 درصد در روز است.

قیمت نفت سرد با عمده معیار حذف حدود 4 درصد شنبه خوراکی افزایش مداوم در طول ممکن است.

این مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن و درمان های دیگر است رو به سرمایه گذاران در هفته های اخیر. مرک اعلام کرد که آن را teaming تا با یکی دیگر از شرکت به منظور توسعه یک واکسن و همچنین درمان های جدید. هفته گذشته مریلند بر اساس Novavax گزارش شده که آن وارد مطالعه انسانی برای coronavirus واکسن ماساچوست در حالی که بر اساس مدرن اعلام کرد که در اوایل محاکمه خود را کانديد واکسن نتایج مثبت به همراه داشت. Pfizer, Johnson & Johnson و دیگران نیز در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای استفاده به عنوان اوایل این سال است.

همه گیر hobbled اقتصاد ایالات متحده به عنوان کسب و کار و فعالیت های اجتماعی به یک سخت متوقف شود. مدعیان صعود نسبت به 40 میلیون در هفته گذشته. نرخ بیکاری مشخصی به 14.7 درصد در آوریل و پیش بینی شده است برای رفتن و حتی بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im