داو کلاه بدترین سه ماهه اول آن 135 سال سابقه کشویی بیش از 400 امتیاز

آن را نیز یک رکورد بد سه ماهه برای استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام است که 20 درصد این سال و 24 درصد از تمام زمان بالا این مجموعه Feb. 19. گسترده ای شاخص تصادفا 42 امتیاز و یا 1.6 درصد به نزدیک سه شنبه در 2,584.59.

شاخص Nasdaq composite با بسته کردن دوره سه ماه در 7,700.10. فناوری سنگین شاخص کاهش یافت و 74 امتیاز نزدیک به 1 درصد در روز و 14 درصد برای سال 2020 است.

بازارهای اروپایی ارسال شده سود در سراسر هیئت مدیره. تجارت مخلوط شد در آسیا با مثبت تولید اخبار بیرون آمدن از چین; اطلاعات نشان می دهد که این کشور ممکن است در شکوفایی پس از بسته شدن در اوایل سال جاری برای مبارزه با ویروس.

این ویروس به کشته شدن بیش از 40 ، 000 نفر و آلوده بیش از 850,000 در سراسر جهان است. بسیاری از ایالات متحده است که در یک مجازی مستند در تلاش برای مهار این بیماری محدود دهها میلیون نفر از آمریکایی ها به خانه های خود و بی ثبات کردن کل صنایع است. اقتصادی در حالی است که در گرفت تا به موجب وحشت در وال استریت به سرعت ارسال سهام به کاهش شیب دار.

فقط شش هفته پیش سرمایه گذاران بالا سوار از یک تاریخی بازار گاو نر و یک دهه از ستارگان گرداند — از جمله 30 درصد در سال 2019. داو شد در عرض یک جرقه از توفنده از طریق 30,000 آستانه.

اما بسیاری از اندیشه های خوب ممکن است با پوشیدن لباس نازک که به 2020. تریلیون دلاری فدرال کسری فصل های ارزیابی سهام و سال ultralow نرخ بهره پاشیدند شک و تردید در مورد اینکه آیا این گاو هنوز هم تا به حال ،

“ما در خطر قابل توجهی به هر یک کاتالیزور با توجه به کف بود که در بازار گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب. “ما در معرض خطر بودند و حداقل یک برگشت به عقب و حتی خفیف کاتالیست به دلیل تمایلات بود شدید. آنچه که ما نهایی منفی کاتالیزور.”

اما پنج نفر از داو 30 به پایان رسید و در روز سه شنبه. American Express, Home Depot و Procter & Gamble بودند بزرگ بازنده است. انرژی تنها S&P بخش بود که در مثبت ستون به عنوان قیمت نفت بسیج یک بیت در میان بدترین ماه و سه ماهه در قیمت نفت تاریخ است. این hibernating اقتصاد همراه با نفت در بازارهای جهانی نفت فرستاده است قیمت هر بشکه نفت به سطح دیده نمی شود در حداقل 20 سال است.

پایین سه ماهه نشان داد برخی از نشانه های امیدوار. چندین بهداشت و درمان-مراقبت از شرکتها از جمله Johnson & Johnson, گزارش پیشرفت در coronavirus واکسن. Abbott Laboratories است در دسترس دستیابی به موفقیت ویروس تست می گرداند که در نتیجه در عنوان کمی تا پنج دقیقه است.

روز سه شنبه جلسه آن upswings, رو به با بهتر از حد انتظار قرائت در اقتصاد است. ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و از 132.6 به 120 بود که به عنوان بد نیست به عنوان تحلیلگران بود می ترسید. گلدمن ساکس تجدید نظر انتظارات برای بقیه سال مالی پیش بینی نرخ بیکاری به عنوان بالا به عنوان 15 درصد به دلیل شیوع کروناویروس بلکه سریع اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

سهام بسیج در چهار گذشته پنج جلسه با داو ظاهر 18 درصد از آن اخیر در مارس 23 و S&P پریدن از 16 درصد از آن کم است. بازارهای رسید عظیم نجات بسته از فدرال رزرو و کنگره از جمله 2.2 تریلیون دلار محرک است که ارائه خواهد شد $1,200 پرداخت به افراد با درآمد سالانه تا 75000 دلار به علاوه 500 دلار برای هر کودک است. برخی از آمریکایی ها درآمد بیش از $75,000 را نیز دریافت پول اگر آنها با شرایط خاصی.

San francisco news گفت: اخیر سهام سود تا حدی در نتیجه سرمایه گذاران به خرید سهام برای بازگرداندن نسبت سهام به دارایی های دیگر یک فرایند شناخته شده به عنوان ایجاد توازن.

سرمایه گذاران در حال نیروبخش برای بد اعداد بعد از این هفته — و بسیاری از هفته منفی اقتصادی اخبار. این آخر هفته رئیس جمهور تهمت خواست آمریکایی ها برای ماندن خانه از طریق مارس در توصیه مقامات بهداشت فدرال.

اقتصاددانان پیش بینی می کنند که تعداد مدعیان بیکاری در سراسر کشور می تواند از افزایش رکورد 3.3 میلیون گزارش در هفته گذشته. ماهانه نرخ بیکاری منتشر خواهد شد جمعه.

در حال حاضر دائم و موقت زیان کار هستند تا ستون به عنوان کسب و کار شاتر و یا محدود کردن عملیات. روز دوشنبه میسی اعلام کردند بسیاری از آن 125,000 کارگران پس از فروش flatlined. Kohl’s شکاف و Sysco تایید ده ها هزار نفر از furloughs و اخراج. در روز سه شنبه, Simon Property Group, ملت, بزرگترین مرکز صاحب furloughed 30 درصد از نیروی کار خود را. J. C. Penney گفت: آن را کردند بسیاری از آن 90,000 کارگران است.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) گزارش داد که coronavirus موارد در دولت امپراتوری ایالات متحده نقطه داغ در میان همه گیر افزایش 14 درصد یک شبه.

“رکود اقتصادی در حال رفتن به عمیق اما کوتاه گفت:” اسکات رن از ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “اما آن را به زمان قبل از مردم به حالت عادی بازگشت. ما به دنبال در منفی تولید ناخالص داخلی برای سال و از دست دادن برای S&P در بین 10 و 15 درصد است.”

San francisco news گفت: دیگر اقتصادی shutdown طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای اقتصاد به گزاف گویی.

“دیگر آن می رود یعنی ما کمتر از یک فرصت از هر چیزی شبیه به شکل V بازیابی,” او گفت:. “بیش از حد وجود عدم اطمینان” برای پیش بینی زمانی که اقتصاد بهبود خواهد یافت. “وجود دارد یک مقدار منحصر به فرد از عدم قطعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>