‘Don’t talk to me’: تهمت ادعای سی ان ان ساخته شده تا گزارش که کیم جونگ سازمان ملل متحد است که بیمار در عصبانی انفجار در زن خبرنگار

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او معتقد است گزارش می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است که به شدت بیمار شد, ساخته شده توسط سی ان ان به عنوان او راه اندازی عصبانی حمله در یکی از شبکه های خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus بیماری همه گیر.

پرسید: اگر او شنیده می شود هر بیشتر در مورد وضعیت دیکتاتور که او قبلا گفته او “را دوست دارد” گفت: “من فکر می کنم این گزارش نادرست بود, اجازه دهید من فقط آن را قرار داده که در راه است.”

قیافه نسبت به سی ان ان خبرنگار Kaitlin کالینز او ادامه داد: “من فکر می کنم این گزارش انجام شده و توسط یک شبکه است که نادرست بود. من از شنیدن آنها با استفاده از اسناد قدیمی. اما این چیزی است که من می شنوم. من شنیدن این که این گزارش یک گزارش نادرست. خوب من امیدوارم که آن را نادرست گزارش.”

کالینز تصدیق کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با اشاره به سمت او پرسید که آیا او تا به حال ساخته شده است هر گونه تماس با کره شمالی.

رئیس جمهور پاسخ داد: “من نمی خواهم بگویم. من نمی خواهد می گویند که. ما یک رابطه خوب با کره شمالی – به عنوان خوب به عنوان شما می توانید. منظورم این است که ما باید یک رابطه خوب با کره شمالی. من رابطه خوبی با کیم جونگ سازمان ملل متحد و من امیدوارم که او را OK.

“و کسی می گویند “آه که وحشتناک’. نه وحشتناک, من امیدوارم که او را OK.

“و من فکر می کنم آن را جعلی و گزارش های انجام شده توسط سی ان ان است.”

به عنوان Collins سعی کردم به درخواست دنبال کردن Mr تهمت دست تکان داد و دور و گفت: “نه این که به اندازه کافی. مشکل این است که شما نمی نوشتن حقیقت تا آنجا که من نگران هستم من می خواهم برای رفتن به نفر بعدی.”

به عنوان خبرنگار در ادامه به سعی کنید از او بخواهید یک سوال از رئيس جمهور جامعی: “نه سی ان ان لطفا. من به شما گفت: سی ان ان است که خبر جعلی نیست با من صحبت کند.”

شایعات در مورد آقای کیم سلامت پدید آمده پس از شکست او به نظر می رسد در یکی از مهم ترین رویدادهای عمومی در کره شمالی, تقویم سالگرد تولد کیم ایل سونگ پدربزرگ و بنیانگذار مرموز دیکتاتوری کمونیستی.

یک کره جنوبی, اخبار, سایت, روزانه, NK ادعا 36 ساله تا به حال تحت عمل جراحی قلب. این اصل استناد منابع متعدد اما بعد از آن صادر شده اصلاح کرد و گفت که داستان آن بر اساس اطلاعات از یک فرد در داخل کره شمالی.

سی ان ان گزارش داد که دولت آمریکا بود که نظارت بر وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات