‘Don’t play with me, چون شما در حال بازی با آتش’: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب شوم جدید پیاده روی در موسیقی پس از توقف استیضاح انتقام

آنها می گویند موسیقی این پیام است و آن را احتمالا نمی کشد مقدار خواندن بین خطوط به معنای پشت موسیقی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت روی صحنه به در کلرادو اسپرینگز تجمع در روز پنج شنبه شب.

به عنوان رئیس جمهور پا را در مقابل جمعیت سنگ نورد’ 1965 آهنگ بازی با آتش لعنتی در سراسر محل برگزاری.

شعر: “اما لازم نیست با من بازی چون شما در حال بازی با آتش” ممکن است نشان می دهد جدید, شوم, پس از استیضاح cockiness.

رئیس جمهور را برای انتقام در برابر کسانی که در استیضاح — آیا این آهنگ به عنوان یک هشدار به آنها ؟ آن است که هدف کسانی که شهادت? یا در آدام شیف? نانسی پلوسی? رامنی ،

او همچنین دارای یک میزبان از پتانسیل دموکرات مخالفان به goad در حزب خود شرکت کنند ، این است که این پیام به آنها را? زمان خواهد شد بگویید.

او در حال حاضر حذف الکساندر Vindman از موقعیت خود به عنوان یک متخصص با شورای امنیت ملی پس از شهادت در طول استیضاح جلسات. دگرمن Vindman را, برادر دوقلوی Evgeny از دست رفته و کار خود را در همان زمان.

و همان روز یکی دیگر شاهد گوردون Sondland اعلام کرد که او تا به حال شده است به یاد می آورد از ارسال او به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا است.

آقای ترامپ شده است و با استفاده از موسیقی رولینگ استونز برای سال در حال حاضر — بسیار به نارضایتی خود را و سوزش دارد که هیچ چیز آنها می توانید در مورد آن انجام دهد.

در یک سال 2016 Q&A, Mick Jagger توضیح داد: “بنابراین این چیزی است که شما به نظر می رسد در امریکا…اگر شما در یک محل عمومی مانند باغ میدان مدیسون یا یک تئاتر شما می توانید هر موسیقی شما می خواهید و شما نمی تواند متوقف شود. اگر شما نوشتن یک ترانه و کسی که نقش آن را در یک رستوران است که شما بروید به شما نمی تواند آنها را متوقف کند. آنها می توانید آنها چه می خواهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی کردن به رولینگ استونز “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید’

آقای ترامپ نیز به پایان می رسد هر یک از تظاهرات با سنگ’ آمار شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید.

تعدادی از هنرمندان ابراز مشابه دلخوری در موسیقی خود استفاده می شود در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن” ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>