اجازه ندهید MLB صاحبان گریه ضعیف است. آنها می توانید استطاعت به انجام آنچه درست است برای بیس بال.

MLB عمل به عنوان اگر جذب چنین هزینه — به خاطر این بازی به خاطر طرفداران و (همانطور که خواهیم دید) از پایه انصاف — که یک بیماری همه گیر ناشی از ورزش را تهدید فاجعه است که باید اجتناب شود.

که یک دروغ است. یک ذهن ترا درهم میشکنند دروغ است.

در اینجا به همین دلیل: متوسط MLB تیم افزایش در ارزش بیش از 1 میلیارد دلار فقط در شش سال گذشته از $811 میلیون دلار 1.852 میلیارد دلار است. که با توجه به ana ortega 2020, اما همه برآورد مشابه هستند.

آنچه شیطان است $20 میلیون در هر تیم که تیم های متوسط بوده است افزایش در ارزش دلار 173.5 میلیون نفر در هر سال ؟

آن است که هزینه انجام کسب و کار و کسب و کار افسانه در آن است.

به عنوان یک چارچوب مرجع برای کسانی که در حال گرفتن غنی تر و سریع تر — صاحبان و یا بازیکنان بیش از گذشته چهار offseasons, بازیکن, حقوق که با افزایش 1 درصد است. صاحبان درآمد در آن زمان افزایش یافته است و 15 درصد است. صاحبان همیشه آن را داشته اند اما به ندرت بهتر از در حال حاضر.

آنها فقط انجام نمی دهد و در این تقسیم دوم به دلیل رمان coronavirus. اما آنها می خواهند شما را به چشم پوشی خود را گسترده ثروت نسل دهه از جمله بزرگ رونق بار در 15 سال گذشته با نرخ رشد مرکب سالانه در حق رای دادن ارزش 12.17 درصد است.

این نرخ در عبارت به معنی ارزش تیم خود را حتی اگر شما را از صفر به سود هر سال دو برابر در هر شش سال است. قدردانی عزیزم! کسانی که در سود هستند قوی تر و حتی بیشتر چون همه صاحبان استفاده از برخی از وام گرفته شده برای خرید. ما حتی ذکر دشت ol’ سود نشده است.

بنابراین اجازه دهید من می شنوید یک بار دیگر به همین دلیل هر مالک نباید به انتظارنشسته بودند و smacked در صورت در سپیده دم برای بارها و بارها ساخت تقریبا یکسان lowball ارائه می دهد به بازیکنان در حالی که سال 2020 فصل میگذرد میشه ؟

در اینجا جزئیات از آنچه صاحبان خواستم با آخرین پیشنهاد 72-بازی فصل در 70 درصد پرداخت در هر بازی. آه و خوش شانس بازیکنان را بدست کیکر تا 80 درصد از پرداخت کامل در هر بازی اگر کل (گسترش) postseason پخش شد به نتیجه است.

صاحبان آن را می خواستم همه. اول می خواستم یک فصل و یا حداقل 72 بازی که آنها می گویند که بهترین کسی که می تواند انتظار می رود در یک بیماری همه گیر. سپس آنها می خواستند یک قهرمان به تاج و تخت پس از ورزش است و تداوم. علاوه بر این آنها می خواستند این اتحادیه به توافق برسند تا 22 بیشتر بازی حذفی در قالب گسترش برای فروش به تلویزیون این سقوط.

و در نهایت — این باید یک guesstimate به این دلیل که صاحبان حاضر به باز کردن کتاب های خود را — MLB می خواستم آن کل صنعت برای شکستن حتی (تقریبا $0.00) برای سال 2020 در زمانی که تمام دنیا است و خونریزی.

چه بازیکنان بدست در بازگشت ؟ در بهترین حالت یک 64.5 درصد پرداخت قطع و 100 درصد از خطر ابتلا به کروناویروس و با بد شانسی مرگ.

این بیس بال است. و همیشه بوده است.

اگر شما می خواهید یک ایده از آنچه افسانه مقابله آن است که برای خود یک تیم MLB — و به همین دلیل چند تا از آنها را در بازار می آیند — فقط نگاه لرنر ،

در سال 2006 زمانی که Lerners خریداری اتباع واشنگتن متوسط MLB حق رای دادن بود به ارزش $376 میلیون. اما بوندس لیگا شد بهتر از حد متوسط حق رای دادن چرا که آنها در بازی هشتم-بزرگترین بازار ایالات متحده با شماره 1 درآمد سرانه و سی بود که برای ساخت آنها را در یک جدید تامین مالی عمومی ballpark. به طوری که آنها پرداخت می شود $450 میلیون.

ارزش فعلی بوندس لیگا برآورد شده است در $1.9 میلیارد — افزایش در 14 سال تقریبا 1.5 میلیارد دلار. اگر بوندس لیگا’ 2019 جهان سری عنوان به پایان می رسد تا نقشه بزرگتر جمعیت و بالاتر, تلویزیون, رتبه بندی که شلیک خواهد شد بالاتر است. اما Lerners می خواهید به تاخیر حقوق و دستمزد به آنتونی رندن تا ابدیت.

در حال حاضر از آن زمان برای من به خوردن my number crunching اسفناج. بعدی جست و خیز سه پاراگراف اگر شما می خواهید. در مارس 28, به گزارش آسوشیتد پرس, MLB تا به حال 899 بازیکنان در آن فهرست اسامی و آسیب لیست به طور متوسط حقوق و دستمزد $4.43 میلیون. که یک مو زیر 4 میلیارد دلار در مجموع MLB حقوق برای سال.

بازیکنان آخرین درخواست شد 89 بازی در حقوق و دستمزد کامل در هر بازی و یا حدود 2.2 میلیارد دلار است. (بسیاری از مردم را برآورد یک راه حل — از جمله معدن — خواهد بود 81 بازی در کامل حقوق در هر بازی که صاحبان هزینه حدود 2 میلیارد دلار.) صاحبان’ آخرین پیشنهاد — با فرض جهان سری بود در نهایت بازی های برگزار شده است که به معنی هیچ نجومی-کشتن موج دوم coronavirus — بود فوق 72 بازی در 80 درصد از سرشکن پرداخت که می آید به حدود 1.4 میلیارد دلار در بازیکن پرداخت.

وجود دارد شما بحث: میان حدود 2.2 میلیارد دلار و حدود 1.4 میلیارد دلار در سال 2020 حقوق و دستمزد — در حدود 800 میلیون دلار. هنگامی که شما فروش آن فوق العاده وحشی-کارت بازی آن کمتر خواهد بود. بنابراین هر تیم fussing شاید بیش از 25 میلیون دلار در یک صنعت که در آن تیم های متوسط بالا رفته و در ارزش 1.5 میلیارد دلار در 15 سال گذشته.

من نگران نیست برای حداکثر Scherzer. و یا حتی “متوسط” $4.4 میلیون بازیکن. اما من در مورد مراقبت سرگردان Suero, 28, خواهد شد که در 11th حرفه ای نجومی با پریمیر لیگ در انگلستان در سال جاری به دست آورده است که تقریبا به همان اندازه در مسابقات جهانی چک در سال 2019 به عنوان او در تمام دوران در حقوق و دستمزد.

Austin Voth, 27 هشتمین سال pro; تنر Rainey, 27, سال ششم; و اندرو استیونسون, 26, سال ششم — همه بخشی از بوندس لیگا’ title — در همان قایق است. آنها گذشته چشم انداز سن. اما اگر بوندس لیگا را از دست داده بود که لیگ ملی وحشی-کارت بازی همه آنها خواهد بود زیر 1 میلیون دلار pretax در درآمد حرفه ای. در عین حال آنها نخبگان در صنعت — بزرگ leaguers. هر تیم دارای تعداد زیادی از این بچه ها. آنها آنهایی که صاحبان در حال خونریزی است.

آن زمان برای طرفداران بیس بال و به نظر من کسانی که در بیس بال رسانه ای که در حال فلج ترسو evenhandedness برای دیدن این MLB کابوس برای آنچه در آن است: یک مورد شدید کج سرزنش.

ما یک کمی آزار دهنده اتحادیه نیست که همیشه در حال حاضر مورد آن به وضوح در برابر تلویزیون و صاحبان غنی که نمی خواهد به $25 میلیون برای هر تیم در یک پاندمی سال به انجام آنچه درست است برای یک ورزش است که افزایش ثروت خود را به طور متوسط بیش از 1 میلیارد دلار — بیش از 40 بار تا آنجا که $25 میلیون — فقط در شش سال گذشته.

هر چیزی کمتر از یک فوری ارائه توسط MLB یک 81-بازی فصل در پرداخت پستها در طول بازی یک بازی بیس بال, جرم و جنایت در روز روشن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات