نمی دهد مغلوب ساختن پیشی جستن او اطلس تجارت جنگ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که قطعا سازگار است.

ترکیبی از یک رکود اقتصادی (که در ماه فوریه آغاز شد) و بهداشت عمومی بحران ممکن است با فروتنی از دیگر رهبران به تغییر ، اما رئیس جمهور آمریکا قصد ندارد از حمایت را در “امریکا” اولین دستور کار وقتی که می آید به خرید و فروش با متحدان و شرکای تجاری به خصوص در انتخابات سال است. پس از برخی از دشمن حرکت می کند در بدترین Covid-19 بحران مانند تلاش برای تجاوز کردن یک شرکت واکسن و یا برای محدود کردن صادرات تجهیزات پزشکی و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تهدید بیشتر تعرفه ها در اروپا به نام مین خرچنگ — حتی اگر بسیار وجود دارد تجارت به صحبت می کنند در جهان اتفاق می افتد.

که به رهبری اتحادیه اروپا که در حال حاضر دست خود را کامل در تلاش برای بازسازی اعتماد میان خود اعضای, به تظاهر مثبت تجارت دستیابی به موفقیت با آمریکایی ها در راه است. پس از یک سال مملو مذاکرات بیش از یک بسیار محدود معامله تجارت فیل هوگان اتحادیه اروپا را بالای تجارت رسمی هفته گذشته سرزنش ایالات متحده را “preelection فاز” برای مذاکرات به تاخیر انداختن. در حالی که نه یک شوک — شانس یک معامله شدند و پس از قرار دادن در پنجاه-پنجاه — هوگان شده بود خوش بینانه در مورد “طراوت” این روابط اخیرا در ماه ژانویه است.

در کوتاه مدت خطر است که در حال حاضر رابطه مخرب بدتر می شود. آن را حقیقی به راه انداختن یک جنگ تجاری که حجم تجارت جهانی می تواند تقریبا یک سوم در سال 2020 است. اما این دقیقا همان چیزی است که ایالات متحده و اتحادیه اروپا به نظر می رسد مقصد را انجام دهد. پس از تازه ترین سالوو در حال اجرا تف بیش هواپیما یارانه ها است که در آن برگ برنده دولت در سال گذشته سیلی تعرفه ها در همه چیز از پارمسان به اسپانیایی زیتون آن خواهد بود که اتحادیه اروپا به نوبه خود به مقابله به مثل در چند هفته زمان است. حتی اگر به مراتب بزرگتر اقتصادی, درد, در حال حاضر ویروس های مربوط به آن هنوز خبر بد برای یک اطلس بازار که از لحاظ تاریخی لذت می برد جهان عمیق ترین روابط اقتصادی پوشش معادل یک سوم از تولید ناخالص داخلی جهانی با توجه به بارت Oosterveld در شورای آتلانتیک یک مخزن فکر می کنم.

اما اروپایی ها به عنوان وزن چقدر سخت ضربه به کمر بسته و در انتظار رفتن به آینده توسط سازمان تجارت جهانی آنها باید به یاد داشته باشید که امکان قضاوت توسط جو بایدن نظرسنجی سرب — کلید آمر از این تعرفه spats می تواند از تصویر در فقط چند ماه. به عنوان بد به همه چیز نگاه در حال حاضر امید وجود دارد که روابط را می توان تعمیر.

تعرفه بس خواهد بود پایین آویزان میوه برای هر آینده دولت آمریکا مایل به reengage با متحدان اروپایی. مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات بر کالاهای اروپایی انجام داده اند کمی برای استخراج معنی دار امتیازات یا تجارت دو جانبه شکاف. فراتر از risible زبان تهدید خود را به ضربه اتومبیل های آلمانی با تعرفه ها به نام “امنیت ملی” است موفق به قلدر اروپا به پذیرش چند ساله آمریکا تجارت مطالبات از جمله باز شدن دسترسی به آن بازار کشاورزی است. تهدید اتحاد متحدان بیگانه در حالی که بدون دریافت هیچ قابل توجه حمایت از خودروسازان داخلی در آمریکا

اگر بزرگتر تجارت تهدیدی برای ایالات متحده است که چین و بایدن را خود نظرات حاکی از آن است که آن را قطعا حس را به کار با اروپا به جای. یک هدف مشترک می تواند به اصلاحات در سازمان تجارت جهانی برای بهتر مقابله با تجارت بالقوه تحریف از شرکت های دولتی و سرقت مالکیت معنوی. بروکسل را با نارضایتی پکن — که آن را می بیند به عنوان یک “سیستمیک رقیب” از آنجا که از شیوه های مانند دولت یارانه ها, فن آوری, انتقال و سنگین حمایت از تولیدات داخلی — باید آن را در همان سمت به عنوان ایالات متحده در مورد این مسائل حتی اگر بلوک گرفته شده کمتر متهاجم مسیر در موضوعاتی مانند نسل پنجم شبکه های بی سیم.

این است که می گویند که تمام تجارت تنش آغاز شد و با تهمت و با پایان ریاست جمهوری خود. حتی در زیر باراک اوباما اروپایی ها و آمریکایی ها خودشان را در عمق اختلاف نظر در تجارت هنجارهای فوق العاده ارضی تحریم و مقررات فناوری بزرگ — شرکت های آمریکایی که آمریکا احتمالا می خواهید برای محافظت از هر کس مسئول است. رای دهندگان اجماع منتقل شده علیه رایگان-بازار جهانی در هر دو قاره ساخت یک تجارت بزرگ معامله کمتر از همیشه است. چین و آمریکا رقابت خواهد شد به احتمال زیاد نگه داشتن فشار اروپا به دفاع از خود در صحنه جهانی است.

هنوز این امر به اروپا به نگه داشتن چشم در آنچه که می تواند برای بهتر تغییر در آن ایالات متحده در ارتباط است. شاید بعد از این ماه زمانی که سازمان تجارت جهانی است و انتظار می رود به تصویب تعرفه است که اتحادیه اروپا می تواند اعمال در مبارزه با بیش هواپیما یارانه بلوک ممکن است سیگنال امید خود را برای ذوب روابط با تعویق انداختن مجازات به تاریخ بعد. Covid-19 بزرگتر اورژانس; آن را می سازد هیچ حس برای بوئینگ شرکت. و ایرباس SE برای حفظ تجارت ضربات زمانی که کل صنعت هوا و فضا نیاز به یک راه نجات است. این می تواند اولین گام های سازنده در جهت خنثی کردن تجارت تنش جلوتر از پتانسیل ورود یک رئیس جمهور بایدن — و یا یک کارت جدید به بازی اگر تهمت برنده گشتند.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

لیونل Laurent یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بروکسل. او قبلا در رویترز و فوربس.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات