انتظار نداریم که جان وال در دادگاه در این فصل حتی اگر NBA می تواند بازگشت

با هر یک به نوبه خود از تقویم و نشانه های امیدوار کننده ادامه داد: در دیوار تاندون آشیل آسیب توانبخشی. کسانی که چشمک می زند ممکن است منجر Washington Wizards طرفداران برای اندیشیدن به آینده و تصور دیوار استیلای تا برای اولین بار در بیش از یک سال اگر NBA بازگشت این فصل است.

که فانتزی, اما, اتفاق نمی افتد.

با وجود این در اواخر فصل شکستن نیست تعداد دیوار به نظر می رسد در دادگاه در طول 2019-20 مبارزات انتخاباتی. طرح اصلی این تیم و دیوار به حال مجموعه ای بدون تغییر باقی می ماند: او را از اقامت در حاشیه خود را در طول 10 فصل NBA در تلاش برای به طور کامل بهبود می یابند از سمت چپ تاندون آشیل دچار آسیب در ژانویه 2019.

“ما گفت: در تمام طول که ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که جان پخش فصل آینده و من فکر می کنم که هنوز هم نگرش ما و ما موضع” جادوگران مدیر کل تامی شپرد گفت: در مصاحبه اخیر است. “ما بسیار مشتاق به دیدن جان وال در سال آینده است. من فکر نمی کنم هیچ یک از این تغییرات است.”

در واقع این غیر قابل پیش بینی در این برنامه ممکن است به مانع 29 ساله توانبخشی از آن کمک کند.

به عنوان دیوار مبهوت در طول 2018-19 فصل ناراحت استخوان مهمیز خود را در سمت چپ پاشنه, او تصمیم گرفت تا برای عمل جراحی تحت مشاوره است که این آسیب می تواند منجر به چیزی بدتر است. اما تنها یک ماه پس از پایان فصل جراحی پاشنه, دیوار پاره خود آشیل در خانه اش در این تیم گفت.

در طول زمان این دیوار به نظر می رسد گام های بزرگ در به دست آوردن قدرت خود را و او tantalized مخاطبان کوچک از خبرنگاران (و یا هر کسی که نگه داشتن تلفن) با نشان دادن خود را پایه به پایه انفجار از سرعت طناب زدن می گذرد به بازیکن و توسعه کارکنان در طول کامل-دادگاه چهار در چهار وانت ها یا آسانسور برای یک دست dunks. او را نگاه خوب است و در کسانی که در محیط های کنترل شده دیوار انجام می شود به عنوان اینکه او تا به حال از دست رفته یک گام.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به جادوگران NBA و همه از ورزش را تعطیل کنید. زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل دیوار دیگر می تواند در شبیه سازی شدت تمرینات با جادوگران کارکنان هم تیمی های خود و سرمایه های شهرستان Go-Go بازیکنان.

حتی اگر دیوار کار می کند هر روز در خانه او یک بسکتبال و بدنسازی در پوتوماک محل اقامت — از آن خواهد شد غیر ممکن است برای تکرار روز به روز روال او در جادوگران’ تمرین تسهیلات. آن را یک چالش برای هر بازیکن NBA به در شکل باقی بماند در حالی که بسکتبال دور و مبارزه بزرگ برای مجروح و بازسازی بازیکنان.

جادوگران هستند که فوق العاده محتاط با دیوار است که در فصل اول از چهار سال supermax قرارداد و تفکر تنها از سلامت طولانی مدت و آینده سازمان است. آنها نمی خواهند صدای یورتمه رفتن اسب او را در پایان این فصل و خطر دیگر بافت نرم آسیب است که می تواند منجر به یک سال دیگر توانبخشی. این تصمیم خواهد بود یک حق بدون در نظر گرفتن چقدر خوب دیوار نگاه کرده بود به تازگی.

بدون دسترسی به round-the-clock ورزشی مربیان و کادر پزشکی و یا حتی حضور مردم به داد و بیداد در برابر دیوار را مجبور به ضربه زدن به دکمه مکث در بهبود خود را. تا زمانی که او قادر به بازگشت به در دادگاه کار او خواهد بود آماده به بازی حتی اگر NBA بازگشت این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>