از سرگیری کالج ورزشی مهم است که به اندازه کافی هر چند که معاون رئیس جمهور پنس برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با سهامداران عمده چهارشنبه. وجود دارد حقایق را در مورد فوتبال کالج است که باید وجود داشته تا به حال رمان coronavirus همه گیر نمی فلج جهان است. اما کسانی که حقایق با فصل تهدید گذاشته لخت در حال حاضر. کالج, دو و میدانی وجود دارد در شکننده ترین اکوسیستم. و کل سرمایه گذاری بستگی به فوتبال است.

نه فقط در فوتبال در حال بازی. اما فوتبال در حال بازی در استادیوم های بسته بندی شده.

“اگر شما لازم نیست که یک فصل” Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت به خبرنگاران گفت: هفته گذشته “انجام محاسبات ریاضی است.”

که در آن کالج ورزشی وجود دارد خیلی ریاضی انجام شود. اگر لیگ اصلی بیس بال بازی نمی تواند در این تابستان و پاییز آن اثرات هر دو بازیکن و صاحبان نظر مالی برای اطمینان حاصل کنید. اما اگر فوتبال کالج را نمی توان به این بازی سقوط آن تاثیر می گذارد نه کیف پول از بازیکنان اما صرف وجود یک فرصت برای ژیمناست ها و بازیکن چوگان سرپهن کشتی گیران و دونده. ورزشی ادارات در سراسر قدرت پنج همایش های ساخته شده در درآمد فوتبال با چنگک جمع کردن در. در صورتی که درآمد حاصل از تبخیر — و یا حتی کاهش — چیزی به من بدهید.

در اینجا یک ایده: چرا شروع با حقوق مربیان?

اول ریاضی اسمیت صحبت از هفته گذشته است. این Buckeyes سالانه میزبان هفت بازی در ورزشگاه اوهایو با ظرفیت 104,944 — از آنجا که آنها نیاز به درآمد حاصل از هفت بازی خود در ورزشگاه اوهایو. بازی بدون نیاز به طرفداران اسمیت گفت: هزینه این Buckeyes بین 5 میلیون و 7 میلیون دلار به ازای هر بازی. اگر هفت بازی از بین برود و سپس — poof — وجود دارد می رود جایی بین 35 میلیون و 49 میلیون دلار — به طور بالقوه نزدیک به یک چهارم از $210 میلیون دلار در هزینه های این بخش نیاز به نگه داشتن 36 ورزشی شناور در سال گذشته است.

و آن را شامل نمی شود و درآمد فوتبال به ارمغان می آورد از طریق پخش برنامه های تلویزیونی. بله شاید برخی از پول خواهد بود سالم اگر بازی را می توان در خالی استادیوم. اسمیت گفت: در کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت: “اگر ما طرفداران در غرفه ما تعیین کرده اید آن را امن برای آنها در یک گردهمایی محیط زیست است. چرا که آن را امن برای بازیکنان؟” با توجه به بالا ریاضی وجود دارد به وضوح عوامل دیگر در محل کار به عنوان به خوبی.

کالج فوتبال نیاز دارد چون طرفداران فوتبال کالج نیاز به پول چون بقیه کالج ورزشی — در بسیاری از مدارس وجود داشته باشد تنها به این دلیل که فوتبال کالج کند. بنابراین زمانی که Oklahoma State مربی مایک Gundy می گوید فوتبال باید بازگشت ASAP چرا که “ما نیاز به اجرا درآمد از طریق ایالت اوکلاهما” او است که هر دو تن-ناشنوا و صادقانه.

که این پول است که تولید شده توسط مردان جوان که نمی دریافت چیزی نزدیک شدن به سهم عادلانه خود را از پول نقد غیر قابل اجتناب است البته ثابت موضوع که اجرا می شود از طریق تمام کسانی که نمی توانند از دست سقوط شنبه. اما یک دلیل وجود دارد کنفرانس کمیسیون در حال حاضر به بحث در مورد تاخیر نجومی — حتی به طور بالقوه ابتدا در سال 2021 و بازی در بهار. وجود دارد باید از فوتبال است. اگر حفظ مدل فعلی است که هدف و اینکه که باید یکی دیگر از بحث به طور کامل — پس از آن وجود دارد باید از فوتبال است.

NBA یا NHL می تواند از دست دادن این سال برگشتی و شروع دوباره در سال آینده و وجود دارد خواهد بود یک تاثیر اقتصادی برای اطمینان حاصل کنید. اما اگر فوتبال کالج punts کل یک فصل زیرساخت است که پشتیبانی از بسیاری از 170,000 من بخش ورزشکاران بود اما سقوط.

اگر درآمد نمی تبخیر — معنی اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس یک فصل — اما فقط کاهش و سپس هزینه ها باید کاهش بیش از حد. آن را شرم آور خواهد بود اگر ضربه به فوتبال را سخاوتمندانه احساس شد توسط ورزشکاران در سایر رشته های ورزشی فوتبال پشتیبانی می کند.

کالج, ورزشی اغلب به عنوان مراجعه کننده به ایوان جلو داده دانشگاه. اما واقعیت این است که هنگامی که شما بر روی ایوان و باز کردن درب وجود دارد در بهترین زهوار در رفته پل کشش در سراسر به سمت دانشگاهی از مدرسه. بزرگ ترین زمان های ورزشی ادارات کار به عنوان جداگانه شرکت های بزرگ. آنچه آنها را به اشتراک با مدارس مقادیر به یک رنگ خاص از یک رنگ خاص و یک زن و شوهر از شعارهای.

این بدان معنا نیست که بخش ورزشی نمی تواند منجر چگونه برای پاسخ به مشکلات اقتصادی بسیاری از مردم در حال حاضر پایدار. مدیران اجرائی در سراسر کشور با در نظر گرفتن کاهش دستمزد به عنوان یک نمایش از حسن نیت و هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری طول این از لحاظ اقتصادی فلج کننده بار. مدیر عامل شرکت Columbia sportswear کاهش حقوق و دستمزد خود را از 3 میلیون دلار به $10,000. سر از عمده ترین شرکت های هواپیمایی را کاهش حقوق حداقل تا ژوئن — برخی فراتر از آن. مدیر عامل شرکت ماریوت جهان بزرگترین هتل های زنجیره ای نمی خواهد که حقوق و دستمزد از طریق پایان این سال است.

بنابراین اگر مدیران ورزشی به دنبال کاهش هزینه ها در یک زمان هنگامی که مردم در سراسر کشور هستند که تقریبا همواره کاهش هزینه ها نمی تواند آنها نگاه خود را — و بیشتر impactfully خود مربیان فوتبال?

را در ایالت اوهایو به عنوان مثال. این Buckeyes پرداخت خود را دستیار مربیان در مجموع $7.245 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. سر مربی Ryan روز است که به علت $5.4 میلیون سال جاری است. پنج عضو از روز کارکنان را حداقل $900,000 هر.

Clemson مربی Dabo Swinney ساخته شده بیش از $9.3 میلیون سال گذشته با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز فقط یکی از 10 مربیان که بیش از 6 میلیون دلار. سی و یک سر مربیان ساخته شده حداقل 4 میلیون دلار و 31 مدارس پرداخت کارکنان خود از 10 دستیاران حداقل 4 میلیون دلار است. اگر درآمد روند رو به پایین — آیا به دلیل فصل ها کوتاه شده و یا به دلیل طرفداران تمایلی به بسته نزدیک به استادیوم ها — واضح به نظر می رسد که در آن برخی از پول نقد را می توان نجات داد. پس از همه, $9.3 میلیون می رود راه طولانی در Clemson, S. C. Ol’ Dabo می تواند در, می گویند $4 میلیون نمی تواند او ؟

نشانه هایی وجود دارد که این می تواند مورد توجه است. واشنگتن اعلام کرد که خود را مدیر ورزشی فوتبال, مربی و مربی بسکتبال خواهد همه را 5 درصد کاهش پرداخت از طریق پایان سال تحصیلی بعدی. این یک مرحله است. باید وجود داشته باشد بیشتر است.

هر گونه بازگشت از هر ورزشی باید در مورد بهداشت عمومی و ایمنی. اما اگر فوتبال کالج مربیان و مدیران صدا کمی ناامید به مرحله یک فصل عادی به غیر از یک جهان به این دلیل است که آنها هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات