دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنون انجام کارهای بزرگ و بوریس جانسون بی کفایتی را افزایش coronavirus تلفات

آمریکا و انگلستان هستند و این ملت است که باید انجام بدترین در جهان در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آمریکایی ها و انگلیسی ها را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از 300000 نفر در سراسر جهان که درگذشت از Covid-19. آنها را به پرداخت قیمت نهایی خود را برای دولت های آهسته و بی کفایت در واکنش به گسترش این بیماری است.

هر دو کشور باید واضح نقاط مشترک است که توضیح اضافی خود را در مرگ و میر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بوریس جانسون در حال nativist عوامفریبی سیاسی ماهر در برنده شدن در انتخابات و نه در مقابله با بحران به عنوان مخالف به آنهایی که آنها اختراع یا مبالغه. خود منتقدان مدتها پیش بینی فاجعه اگر یا مرد شد, رهبر ملی و این در نهایت اتفاق افتاده است.

من تا به حال فکر می کردم که مغلوب ساختن پیشی جستن و بعد Johnson شد امن تر از نگاه آنها تا زمانی که آنها اجتناب واقعی بحران است. من فکر کردم در درجه اول از جنگ احتمالا در خاورمیانه در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما برای همه کلامی طلبی نسبت به ایران او را متوقف کرده است و فقط از یک مقیاس کامل درگیری نظامی بیش از سه سال گذشته است.

در مورد Johnson, من بر این باور بودند که او را به درهم و برهم کردن از طریق و اگر وجود دارد یک بحران واقعی آن خواهد بود به انجام هیچ معامله Brexit. این بعید به نظر می رسید چرا که او دارای سابقه انجام U-turns و خلوت در حالی که اعلام معروف پیروزی: این هفته دولت بی سر و صدا بستری که وجود دارد خواهد بود در واقع مرز چک بین ایرلند شمالی و بقیه از انگلستان هر چند جانسون تا به حال بارها و بارها رد اذعان این به قیمت از اکتبر گذشته خروج توافق با اتحادیه اروپا است.

این بیماری همه گیر تبدیل شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن و جانسون شخصیت و رفتاری نقص به کشنده نقایص است که پس از کشته شدن بسیاری از مردم است. هر دو افزایش یافته بود به قدرت توسط ماهرانه بهره برداری nativist ترس و جاه طلبی و قربانی خارجی ها در خانه و خارج از کشور. آنها تا به حال تبدیل شدن به مانند یک جفت از conmen شده اند با موفقیت به واسطه دروغ و توهمات اما که باید به طور ناگهانی دست و پنجه نرم بسیار خطرناک واقعیت است.

در گراهام گرین رمان مرد ما در هاوانایک amiable, انگلیسی, تاجر فروش جاروبرقی در قبل از کاسترو کوبا bamboozles MI6 با ابداع یک رشته از پرداخت ماموران مخفی. او عبور خود را کوچک تا نقاشی از یک جارو برقی به عنوان مرموز سلاح کشتار جمعی است. به عنوان یک اتفاقی conman او معتقد است که او امن است از مشکلات به این دلیل که نه خود و نه عوامل راز آنها را کشف کرده اند در واقع وجود دارد اما به دلیل وجود کسانی هستند که خود را باور تصورات او به طور غیر منتظره برای مقابله با خطرناک واقعیت است که در آن مردم واقعی شروع به مردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جانسون هم مثل گرین conman که در آنها به طور ناگهانی به حال برای مقابله با یک بحران واقعی به جای یک داستانی یکی. تعجب آنها شده اند آشکار و بی کفایت در انجام این کار با این نتیجه که خود را بسیار کشورهای توسعه یافته می شود و در تعداد مرگ و میر. در برخورد با این همه بیش از حد واقعی کشنده coronavirus آنها نه تنها انجام می شود بدتر از قدرتمند به خوبی ذوات متحده مانند آلمان و کره جنوبی بلکه بدتر از فقیر و ضعیف آنهایی که مانند اسلواکی در اروپا و کرالا در هند.

نه رهبر به چالش افزایش یافته است. به جای آن اغلب منفی و مخرب جنبه از شخصیت خود را که باید برجسته تر شدن تحت فشار است. تهمت بود همیشه خود وسواس دروغگو و مستبد اما او به وضوح تبدیل به یک رجزخوانی megalomaniac در پنج ماه گذشته رسید.

جانسون برای همیشه یک shambolic طلب در یک لحظه تشبه شکسپیر Falstaff و در یکی دیگر از وینستون چرچیل در سال 1940 اما از آن است که در حال حاضر فاجعه ساخته شده است که خود قضاوت ضعیف و تحقیر برای حقایق مانند یک ترکیب کشنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد فوق العاده تر: برای مدت طولانی او را رد جدیت شیوع حاضر به هماهنگی اقدامات در برابر آن به اطلاع عموم خل ایده های در مورد چگونه به درمان آن را نادیده گرفته و یا اخراج کارشناسان در تلاش مبارزه با ویروس. دولت دانشمند ریک روشن هنگامی که مسئول وظیفه مهم توسعه یک واکسن علیه coronavirus شهادت این هفته قبل از کنگره در مورد او چگونه اخراج شد چرا که در میان دلایل دیگر او حاضر به حمایت از یک ضد مالاریا به مواد مخدر مورد علاقه به عنوان یک پادزهر برای Covid-19 مغلوب ساختن پیشی جستن بدون هیچ گونه شواهد علمی.


اصلی ما سلامت عمومی موسسه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هنگامی که نقش مهمی در مبارزه با مالاریا و فلج اطفال. اما امروز از آن است که به رهبری رابرت Redfield یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که یک بار بحث برانگیز ریاست پنتاگون پاسخ به اچآیوی-ایدز در 1980s. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن وحشت پزشکان در ماه آوریل نشان می دهد که coronavirus قربانیان تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده ها CDC نشان درجه که آن را به حال شده است cowed به ارسال مقاله توسط contenting خود را با reasserting که مصرف کنندگان باید به عنوان خوانده شده دستورالعمل آمده است که با دارو.

از آنجا که نیمی از آمریکایی ها – و نسبت بالاتری در بقیه جهان – همیشه فکر می کردم از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک خل لحظه ای که این تبدیل به خطرناک کامپیوتر است و نه تا به حال تاثیر آن ممکن است تا به حال در غیر این صورت. حتی پس از آن فوق العاده است برای تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن – مانند که امپراتور روم که ادعا می کرد به فتح دریا – به رخ کشیدن پیروزی های بزرگ آمریکایی بیش از ویروس.

جانسون سیاسی رویکرد همواره خاموش و cosier نسخه Trumpism سازگار به شرایط سیاسی. هر دو مردان سیاسی فعالان اثر اثبات شده است. متصل به nativist ترس و جاه طلبی. در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه Johnson متخصص در تجدید نظر به وحدت ملی و حمایت از بیمه خدمات درمانی و در عین حال نتیجه داشتن این دو رهبر در جریان همه گیر است و در هر دو مورد شده است تعداد زیادی از مردم در حال مرگ است.

بوریس جانسون پرسید که چرا او این است که بسیار مبهم با انگلیسی عمومی

چه تهمت وحشتناک جنون انجام کارهای بزرگ به دست آمده در ایالات متحده است که تکرار در انگلستان توسط قطره-قطره ای از بی کفایتی دولت و فقیر تصمیم گیری: آهسته پاسخ به شروع این بیماری همه گیر فقدان تجهیزات معروف ناکافی تعدادی از آزمایشات است. روزانه کنفرانس های مطبوعاتی بودند که در ابتدا دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از دولت باز بودن اما آن را پس از تبدیل به آشکار است که با اعتماد به نفس به دنبال وزرا و مقامات بهداشت نمی دانید که چگونه بسیاری از مردم آلوده شدند و یا فوت کرده است.

احمقانه تصمیم گیری منجر به تغییر 15,000 تست نشده سالمندان بیماران از بیمارستان به مراقبت از خانه که در آن آنها به ناچار آلوده دیگران است. قهرمانانه اما تست نشده مراقبین و پرستاران شد بی خبر ناقل بیماری به بیماران و هر یک از دیگر. خیلی از این واضح بود به هر کسی با عقل سلیم بود که چرا بسیاری از به طور جدی بیمار مردم تصمیم خود را در نزدیکی یک بیمارستان و فوت کرده اند در خانه.

در نیمه اول ماه مارس سیاست دولت بر ایجاد گله ایمنی در این فرض است که 60 درصد از جمعیت خواهد بود آلوده. اما ناکافی بودن اطلاعات در آن بودند در نظر گرفتن زندگی-یک-مرگ تصمیم گیری قرار گرفت این هفته زمانی که دفتر آمار ملی انگلیس منتشر شده یک نظرسنجی نشان می دهد که coronavirus کمتر عفونی از قرار و تنها 0.27 درصد از جمعیت آن را کردم.

مغلوب ساختن پیشی جستن شهوت قدرت تحمیل کرده است به مراتب بدتر از بیماری همه گیر در آمریکایی ها از این امر اتفاق افتاده است و در غیر این صورت; بی کفایتی جانسون Brexiteer دولت انجام داده است بسیار مشابه در بریتانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>