Donald Trump Jr به نظر می رسد به اعتراف است که دو مقام اخراج توسط پدرش شغل خود را از دست, چرا که آنها تا به حال علیه او شهادت.

گوردون Sondland نشان داد او تا به حال شده است به یاد می آورد به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در روز جمعه شب ساعت پس از دگرمن الکساندر Vindman شده بود از همراهی کاخ سفید که در آن او به عنوان یک متخصص در روسیه با شورای امنیت ملی.

هر دو داده بود و شواهد به خانه جلسات کمیته که منجر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودن استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره است.

Mr تهمت تبرئه شد در این هفته با متحدان جمهوری خواه در سنای آمریکا حتی اگر برخی از بستری آنها اختلاف اتهامات علیه او.

در میان حدس و گمان است که آقای Vindman شد به احتمال زیاد به اخراج رئیس جمهور تا به حال اعتراف کرد او ناراضی بود با او اما به نظر می رسد نشان می دهد که تصمیم گیری ساخته شده بود توسط شخص دیگری گفت: “من خوشحال هستم با او. شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیستم. آنها که تصمیم گیری.”

او مشخص نکرد که “آنها” با اشاره به, اما نظرات خود را آمد در برابر یک پس زمینه از پیشنهادات است که شورای امنیت ملی که به حدود 180 کارکنان می تواند در اندازه کاهش می یابد.

اما بعد از آن در روز جمعه رئیس جمهور, پسر, دادن طعنه آمیز به لطف دموکرات که منجر به استیضاح پرس و جو در برابر پدر خود در توئیتر نوشت: “به من اجازه یک لحظه با تشکر-و این ممکن است یک بیت از تعجب — Adam Schiff.

“نبود او crack بررسی مهارت های realDonaldTrump ممکن است تا به حال تا به حال یک زمان سخت تر کشف که همه نیاز به اخراج می شود. با تشکر از شما آدم! #FullOfSchiff.”


این توییت به نظر می رسد برای تایید است که اخراج آقای Vindman و آقای Sondland بودند برای انتقام گرفتن از آنها را ارائه شواهد در مورد رئیس جمهور ،

آقای Vindman را, برادر دوقلوی یوگنی Vindman بود و همچنین اخراج از موقعیت خود به عنوان یک وکیل با شورای امنیت ملی اگر چه او تا به حال هیچ دخالت در روند استیضاح.

هر دو انتظار می رود به بازگشت به وزارت دفاع. هیچ مقام رسمی دلیل داده نشده است برای آنها از دست دادن شغل قبلی خود را. شورای امنیت ملی اظهار نظر نمی کنم در پرسنل مهم است.

الکساندر Vindman را وکیل David ماشین کار در بیانیه ای گفت:: “هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است.

“دگرمن Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. او افتخار تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

تزئین کهنه عراق تا به حال گوش به 25 جولای تماس بین Mr تهمت و ولدیمیر Zelensky که در آن رئیس جمهور ایالات متحده فشرده با همتای اوکراینی خود برای راه اندازی تحقیقات خود را دموکراتیک رقبای سیاسی.

آقای Vindman شهادت دادند که او تلفنی تماس بگیرید. در بیانیه عاطفی در پایان از شهادت او تشکر خود را از اواخر پدر برای آوردن او و خانواده اش به امریکا از اتحاد جماهیر شوروی سابق گفت: “نگران نباشید. من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است.” در نقطه دیگر او گفت: “در اینجا مناسب مهم است.”

آقای Sondland درگیر شده بود در تلاش در اوکراین به فشار مقامات به بررسی Mr مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی. او گفت: استیضاح جلسات وجود داشته است “در عوض” شامل خودداری از ما کمک های نظامی تا زمانی که اوکراین اعلام کرد که تحقیقات از رئیس جمهور می خواست.

اریک تهمت می گوید دولت موجب صرفه جویی در پول با ماندن با مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها

او همچنین ادعا کرد که دیگر ارقام بالا “در حلقه” از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و رئیس ستاد میک Mulvaney

برخی دیگر از شاهدان عینی که به شواهد باید در حال حاضر به ترک شغل خود را از جمله سفیر سابق آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch که به یاد می آورد در ماه مه پس از ظاهر شدن در راه تلاش برای فشار آوردن به مقامات در کیف به بررسی Mr مغلوب ساختن پیشی جستن از رقبا. در 25 جولای تماس تلفنی او به نظر می رسد او را تهدید کرد و گفت: “خب او رفتن را از طریق برخی از چیزهایی.”

Ms Yovanovitch بازنشسته در ماه گذشته. او جایگزین ویلیام تیلور معاون دستیار ریاست جمهوری جنیفر ویلیامز و شورای امنیت ملی offiial تیم موریسون – همه آنها نیز به مدارک و شواهد را در سمت چپ پست های خود را.

حدس و گمان وجود دارد که ممکن است اخراج در پی Mr مغلوب ساختن پیشی جستن سنا تبرئه.

یک نام در قاب Mr Mulvaney که شهادت با وجود مطالبات از مجلس نمایندگان که او انجام این کار است. با این حال او اعتراف در کاخ سفید نشست خبری که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نکردن ما کمک نظامی به اوکراین حداقل در بخشی به فشار کیف به بررسی تئوری های توطئه در مورد حزب دموکرات گفت: “من اخبار را برای همه: دریافت بیش از آن. وجود دارد رفتن به نفوذ سیاسی در سیاست خارجی است.”

با وجود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که کار خود را امن است برای زمان حال وجود دارد پیشنهادات او خواهد بود به جای علامت مراتع یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار در حال حاضر در خدمت به عنوان یک جمهوری خواه کنگره برای, North Carolina.

واشنگتن پست گزارش می دهد که رئیس جمهور مورد بحث و بررسی شلیک مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی که گذشت شکایت از یک افشاگر اطلاعاتی در مورد 25 جولای تلفن تماس به کنگره است.

کاغذ دیگری می گوید: ممکن است هدف ویکتوریا Coates, یک معاون مشاور امنیت ملی. هفته گذشته عوامل ادبی برای یک مقام دولتی در پشت ناشناس کتاب یک هشدار که ادعا می کند از یک مغلوب ساختن پیشی جستن خودی که توصیف خود را به عنوان بخشی از “مقاومت” به رئیس جمهور را تکذیب کرد که دکتر کوتز راز نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de