دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانید (از نظر قانونی) حرکت 2020 انتخابات – اما ممکن است چیز دیگری در ذهن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ صلیبی علیه پست الکترونیکی-در رای گیری ادامه داد: در روز پنج شنبه زمانی که او شناور ایده به تأخیر انداختن 2020 انتخابات آمریکا تا زمانی که فرد در رای گیری شد امکان پذیر است.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور نگرانی با پست الکترونیکی-در رای گیری شده اند افشا و خنثی انتخابات ، اما می تواند او در واقع حرکت انتخابات ؟

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک چلنجر به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن صادر نگران کننده هشدار به حامیان او در ماه آوریل در مورد این موضوع.

“علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم [تهمت] میخوام سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار می شود,” او گفت: در طول این رویداد. “این تنها راهی است که او فکر می کند او احتمالا می تواند برنده.”

به اتهام بالا بردن شک و تردید ابرو در شرایط عادی. اما در coronavirus-بحرانزده جهان ما در حال حاضر ساکن در آن میلیارد دلار ورزشی لیگ انصراف از فصول و ایالات متحده به تعویق انداختن و یا حتی انصراف از – خود مقدماتی است و آن را واقعا که مضحک به فکر می کنم آقای تهمت می تواند تاخیر 2020 انتخابات ؟

بله.

آقای ترامپ ندارد قدرت به حرکت و یا در غیر این صورت به تعویق انداختن انتخابات است. که قدرت به تعیین “زمان و مکان و نحوه برگزاری انتخابات” – اعطا شده به این کنگره از طریق قانون اساسی ایالات متحده.

قانون اساسی ایالات متحده ایجاب میکند که هر دولتی آرا در همان روز که دولت تعیین تعداد انتخاب کنندگان که در نهایت به انتخاب رئيس جمهور. ما کد های ایجاد شده در آن ایجاد کنند که کسانی که انتخاب کنندگان “منصوب می شود در هر ایالت در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر هر سال چهارم موفقیت هر انتخاباتی یک رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور.”


در واقع همانطور که اشاره شد توسط Dr اروین Chemerinksy رئیس برکلی قانون حتی اگر کنگره تصمیم به تعویق انداختن انتخابات آن معنی نیست آقای ترامپ باقی خواهد ماند در دفتر فراتر از مدت خود را.

“رئیس جمهور تهمت است و قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات ماه نوامبر. دوره” آقای Chemerinsky گفت. “در واقع اگر انتخابات شد و به تعویق افتاد تهمت مدت به پایان می رسد در ژانویه 20, 2021. اگر هیچ انتخاب شدند رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور سخنران از خانه را تبدیل به رئیس جمهور.”

در پاسخ به آقای بایدن این اتهامات در مارس آقای ترامپ قبلا گفته او به جلو نگاه به انتخابات و این که او نمی خواهد تاریخ را تغییر دهید.

“من هرگز حتی فکر تغییر تاریخ انتخابات. چرا باید این کارو کنم ؟ نوامبر 3rd, این تعداد. من مشتاقانه منتظر است که انتخابات بود و این که فقط ساخته شده تا تبلیغات” آقای ترامپ گفت.

به نظر می رسد 3 نوامبر قبلا “خوب شماره” ممکن است از دست داده اند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع.

چرا آقای ترامپ ذهن خود را تغییر دهید?

رئيس جمهور در پرس و جو در تاریخ انتخابات بود که احتمالا باعث تلاقی مسائل.

اول آقای ترامپ مصرف شده است, ضرب و شتم در نظر سنجی ها در هفته های اخیر حتی در کشورهای که باید آسان برای پیروزی های وقت.

در فلوریدا نظرسنجی ها نشان می دهد آقای بایدن پیشرو آقای ترامپ با نه امتیاز. یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی بررسی پیشنهاد آقای بایدن رهبری رئیس جمهور با 13 امتیاز در دولت آفتاب.

آقای بایدن همچنین منجر آقای ترامپ با نه امتیاز در پنسیلوانیا یکی دیگر از دولت وقت برنده در سال 2016. یک نظرسنجی از فرانکلین & مارشال, دانشگاه, مرکز پژوهش افکار گزارش داده در اوایل این هفته.

در گرجستان آقای بایدن و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حرارت مرده با وجود این واقعیت است که جمهوری خواهان باید انجام گرجستان برای نزدیک به 30 سال است.

در علاوه بر این به ضعیف رای گیری از coronavirus تنها بدتر در آمریکا به عنوان کشورهای با عجله به بازگشایی پس از کوتاه مستند که – زوج با عدم تست و ردیابی تلاش – خنثی شانس برای جداسازی ویروس.

پس از آن خوشه در coronavirus موارد در چندین ایالت آمریکا اما خاموش هر گونه امید برای نرمال آمده نوامبر.

به عنوان یک نتیجه از فشار به حرکت به یک پست الکترونیکی در سیستم رای گیری برای جلوگیری از شیوع بیشتر است به احتمال زیاد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او نشان داد در صدای جیر جیر خود را در روز پنج شنبه را به جای دیدن این انتخابات نقل از اجرا در یک مسابقه است که اجازه پست الکترونیکی-در رای گیری.

شایان ذکر است که آقای ترامپ خود رای دادند از طریق پست – از این رو نکته در صدای جیر جیر خود را در مورد رای گیری غایب خوب بودن – به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس جمهور, دختر, Ivanka شوهرش جارد کوشنر خود دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany خود اعضای کابینه دادستان کل ویلیام Barr, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos خود تجارت مشاور لری Kudlow و وزیر بازرگانی ویلبر راس. حتی قبلی خود مدیر کمپین براد Parscale کرده و رای داده شده توسط ایمیل.

اگر چه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نقاط صحبت کردن در پست الکترونیکی-در رای گیری همیشه به تقلب انتخابات گسترده تر نگرانی که او و کاخ سفید گروه این است که آن را به رای گیری آسان تر خواهد بود که تضعیف سال از اتهام جمهوری خواه تلاش برای فراموش مخالف دقیق از طریق رای دهندگان ID قوانین و رای دهندگان-رول تصفیه.

در ظاهر در فاکس و دوستان در اوایل سال جاری رئیس جمهور در مورد “دیوانه” پست الکترونیکی-در رای گیری اقدامات دموکرات ها اقدام به شامل در مراقبت عمل coronavirus امداد بسته است.

“چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد ، آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” آقای ترامپ گفت. “آنها چیزهایی در آن وجود دارد در مورد انتخابات روز و آنچه شما انجام دهد و تمام انواع clawbacks. آنها تا به حال چیزهایی که فقط کاملا دیوانه و هیچ ربطی به کارگران آن شغل خود را از دست ها و شرکت های که ما را نجات دهد.”

آقای ترامپ پیشنهاد شد که بالاتر از میزان مشارکت بدتر از جمهوری خواهان کرایه در انتخابات.

که تمایلات تکرار می شد در سال 1980 توسط پل Weyrich نفوذ محافظه کار فعال که همه اما اذعان کرد که رای دهندگان سرکوب خوب بود برای ایران.

“من نمی خواهم همه را به رای دادن” آقای Weyrich گفت. “به عنوان یک ماده در واقع اهرم ما در انتخابات کاملا رک و راست می رود تا به عنوان رای مردم پایین می رود.”

بین خود و بدون زرق و برق های رای گیری و به احتمال زیاد نیاز به پست الکترونیکی-در رای گیری آقای ترامپ ممکن است فکر می کنم که در حال حرکت از انتخابات بعدی خود را بهترین گزینه است.

او در واقع می تواند آن را انجام دهد ؟

Dr Camila Vergara, یک فوق دکترا و محقق در دانشگاه کلمبیا قانون مدرسه اریک ثانیه دارنده Jr ابتکار برای حقوق مدنی و سیاسی گفت: حتی اگر آقای ترامپ اقدام به استفاده از اورژانس قدرت او نمی تواند – قانونی – در دفتر باقی می ماند.

“برخی ممکن است استدلال می کنند که رئیس جمهور می تواند به حالت تعلیق در انتخابات با استفاده از اورژانس قدرت در 136 از قانونی مفاد اضطراری که او می تواند استفاده از هیچ صریح قدرت اعطای رئیس جمهور حق را به حالت تعلیق و یا برنامه ریزی مجدد انتخابات” Ms Vergara گفت. “هر گونه استفاده از چنین قدرت بی سابقه خواهد بود و نه مبتنی بر موجود قانونی.”

Ms Vergara, یادداشت ها که فقط به دلیل وجود دارد هیچ راه قانونی برای رئیس جمهور به حالت تعلیق انتخابات و اقامت در اتاق کار به این معنی نیست که نمی تواند انجام شود.

“رئیس جمهور به عنوان فرمانده کل قوا همیشه می توانید عملا به حالت تعلیق و یا برنامه ریزی مجدد انتخابات و حتی اقامت فراتر از 20 Jan; که به زور او را از دفتر حذف اگر ارتش در پاسخ به او و همه گیر است که هنوز هم در حال انجام?” او گفت:. “چالش در برابر این اقدامات تنها می تواند راه اندازی به ماسبق از طریق دادگاه یا کنگره از طریق استیضاح و همه ما می دانیم که چگونه است که رفت و در حال حاضر.”

حتی اگر رئيس جمهور هم از موعد مدت خود را در دفتر و حتی اگر دیوان عالی کشور برگزار شد که در آن بر خلاف قانون اساسی, Ms Vergara اشاره می کند که ماه را قبل از تصویب چنین تصمیم گیری ساخته شده بود و در آن نقطه انتخابات را در حال حاضر معلق شده است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در روز 27 آوریل سال 2020 (خبرگزاری گتی ایماژ)

پس از او پا به دفتر بیضی آقای ترامپ ساخته شده است چند سوال برانگیز نظرات در مورد تمایل خود را به ترک پس از یک شکست.

در یک صدای جیر جیر ساخته شده او در ماه ژوئن گذشته در حالی که شکایت در مورد نیویورک تایمز و واشنگتن پستآقای ترامپ آشکارا پرسید: اگر مردم می خواست که او بماند و خدمت به عنوان رئیس جمهور فراتر از مدت خود را محدود می کند.


چند ماه قبل که آقای ترامپ تکرار ندای آزادی رئيس دانشگاه جری فالول, Jr که پیشنهاد رئیس جمهور باید اضافی دو سال به دلیل خود بودند “به سرقت رفته” توسط یک “فاسد کودتای شکست خورده”.


و در بیش از یک مناسبت او را معمولی شناور ایده ماندن در کاخ سفید “10 یا 14 سال” و پیشنهاد او سزاوار به خود “به سرقت رفته زمان بازگشت”.

اخیرا آقای تهمت بود تمایلی به می گویند که او می خواهم قبول نتایج انتخابات در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز با کریس والاس.

“من باید برای دیدن. نگاه کنید … من باید برای دیدن” آقای ترامپ گفت. “من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد و من نیست آخرین بار هم نیست.”

وقتی پرسید که چگونه او را تحمل چنین وضعیت آقای بایدن گفت که او با اعتماد به نفس نظامی نمی خواهد اجازه می دهد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر باقی می ماند.

“من به شما قول می دهم من کاملا متقاعد شده آنها را اسکورت او را از کاخ سفید در اعزام” آقای بایدن گفت.

هیچ یک از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات تهدیدات آشکار است که او در نظر دارد به نادیده گرفتن نتایج انتخابات و یا سعی خواهد کرد خود را به حرکت تاریخ و او به احتمال زیاد برس نظرات گذشته به عنوان جوک یا طعنه – دفاع او و حامیان او اغلب برای تطهیر خود را در نظرات.

انتخاباتی نبرد که احتمالا در مبارزه بین رئیس جمهور و کنگره دموکرات نمی خواهد در طول تاریخ از انتخابات اما به احتمال زیاد این روش.

مجلس نانسی پلوسی به تازگی گفته MSNBC که دموکرات ها خواهد بود از جمله پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان بخشی از coronavirus امداد لایحه.

“در این لایحه ما خواهد بود با حمایت از رای های ایمیل در یک راه بسیار مهم – ما فکر می کنیم این یک مسئله بهداشتی در این نقطه” خانم پلوسی گفت.

هر چند نظرسنجی های اخیر نشان می دهد 58 درصد از رای دهندگان به نفع سراسر کشور پست الکترونیکی-در رای گیری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و مخالف این ایده است و به نام جمهوری خواهان به مخالفت با این لایحه.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن است. پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اهانت به پست الکترونیکی-در رای گیری نیز ممکن است بازی خود را به دولت تلاش برای تضعیف خدمات پستی ایالات متحده.

صحبت کردن به واشنگتن پستیک مقام کاخ سفید گفت که رئیس جمهور نمی خواهد ثبت نام هر چیزی را که شامل بودجه برای اداره پست.

“ما گفت: [دموکرات] بسیار واضح است که رئیس جمهور بود و نه رفتن به امضای این لایحه اگر [پول برای خدمات پستی] بود که در آن” گفتند. “من نمی دانم اگر ما با استفاده از v-بمب اما رئیس جمهور که قرار بود به آن را امضا کرده و ما به آنها گفتم که.”

بنابراین سوال این رفتن به ماه نوامبر به احتمال زیاد رفتن به زمانی که ما رای بلکه ما چگونه رای می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis