دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از بحث در مورد جورج فلوید مرگ و مینه سوتا تظاهرات در کاخ سفید به رویداد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از پرداختن به مرگ جورج فلوید و پس از آن شورش امروز پس از مدت کوتاهی جو بایدن گفت که او صحبت می کرد به خانواده عزادار.

در کاخ سفید به رویداد به اعلام اقدامات تلافی جویانه در برابر چین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید سخنان خود بدون اشاره آقای فلوید و بدون در نظر گرفتن سوال از جمع مطبوعات.


اشتباه رسانه ها پرسید: “چرا که نه آدرس مینه سوتا?” به عنوان رئیس جمهور در سمت چپ باغ گل رز پس از سخنان کوتاه ترک نظرات خود را در بحران به خوراک توییتر خود.

“غارت منجر به تیراندازی و به همین دلیل یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در مینیاپولیس در شب چهارشنبه و یا نگاهی به آنچه اتفاق افتاده فقط در لوئیزویل با 7 نفر به ضرب گلوله. من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به معنی…” او گفت با اشاره به ادامه دشمنی با توییتر.

“….آن صحبت شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه است. این بسیار ساده است هیچ کس باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی. افتخار حافظه جورج فلوید!”


آقای ترامپ بود و انتظار می رود به آدرس ملت در ادامه شورش در شهرهای دوقلو پس از دموکرات حریف گفت: او را به صحبت آقای فلوید خانواده در اوایل روز جمعه.

“هفته مثل این که ما آن را به سادگی که ما یک کشور با یک زخم باز. و هیچ یک از ما می تواند به نوبه خود به دور. هیچ یک از ما می تواند خاموش. هیچ یک از ما می تواند هر گونه دیگر می تواند ما را در شنیدن عبارت “من نمی توانم نفس بکشم “و هیچ چیز” آقای بایدن گفت: در طول یک جریان زنده از دلاور صفحه اصلی.

“ما نیاز به عدالت برای جورج فلوید. ما نیاز به پلیس واقعی اصلاحات برای برگزاری پلیس به یک استاندارد بالاتر است که بسیاری از آنها در واقع دیدار که دارای بد پلیس پاسخگو و تعمیرات روابط بین اجرای قانون و جامعه آنها سوگند یاد محافظت می کند.”

در حالی که اخراج مینیاپولیس افسر درک چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه آقای ترامپ توييتها متمرکز در شورش “اراذل و اوباش” بود که پرچم توییتر با “ستایش خشونت” برچسب.

توییتر درمان تهمت توييتها بیش از دو روز گذشته است که در هسته از رئیس جمهور با حکم اجرایی در این هفته به اجرای بخش 230 قانون ارتباطات نجابت یک حرکت انتظار برای حذف حمایت از توییتر بیش از محتوای آن کاربران.

آقای بایدن گفت: در حال حاضر هیچ زمان برای آتش زا توییتهایی که تشویق به خشونت است.

“این یک بحران ملی. ما نیاز به رهبری واقعی در حال حاضر. رهبری که همه را به میز بنابراین ما می توانیم اقدامات برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>