دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات فاکس نیوز برای ‘هیچ کاری برای کمک به’ او را مجددا انتخاب

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید خود ماه-طولانی دشمنی با فاکس نیوز روز پنج شنبه این ادعا که “هیچ کاری برای کمک به” او انتخاب مجدد در نوامبر است.

ادامه اخیر انتقادات از روباه در حالی که او شروع به مدح جایگزین شبکه های محافظه کار.

در یک صدای جیر جیر موضوع در طول سفر خود به میشیگان آقای ترامپ گفت: این شبکه با آشغال “زباله” از جمله شخصیتهای مانند نیل Cavuto خوان ویلیامز و ریچارد Goodstein.

“بسیاری از اختلاف نظر دارند اما @FoxNews در حال انجام هیچ چیز به کمک جمهوری خواهان و دریافت انتخاب مجدد در نوامبر 3,” او گفت:.

“مطمئن شوید که وجود دارد برخی واقعا بزرگ مردم در فاکس, اما شما همچنین باید برخی از املاک “زباله” آشغال در سراسر شبکه می باشد.”


مجریان مانند آقای Cavuto بحرانی شده است, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ارتقاء و استفاده از هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور می گوید که او مصرف شده است برای دو هفته گذشته.

Mr تهمت زده پشت در آقای Cavuto در اوایل این هفته در تماس تلفنی با یک ادم سفیه و احمق و تاسف خوردن برای از دست دادن سابق خوار روباه سر Roger Ailes که اخراج شد در رسوایی آزار و اذیت جنسی سه سال پیش.

“ما را از دست ندهید بزرگ Roger Ailes” او هنوز توییتی. شما باید بیشتر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مردم تا کنون از همیشه قبل از. به دنبال یک خروجی جدید!”


در مارس آقای ترامپ لعنتی بیرون یک سری از توییت ادعا او هیچ احترامی برای شبکه رهبری که نگه داشته در تلاش برای تبدیل شدن به لحاظ سیاسی درست است.

“آنها در حال تغذیه دموکرات صحبت کردن امتیاز و با آنها بازی آنها را بدون تردید و یا پژوهش. آنها را فراموش کرده است که خبر جعلی” او گفت:.افزایش فشار وی بر روی شبکه Mr تهمت بوده است به شدت ترویج جایگزین شبکه های محافظه کار مانند یک امریکا شبکه خبر که در رقابت مستقیم با فاکس نیوز.

“تماشای @FoxNews در بعد از ظهر آخر هفته زباله در کل از زمان. ما در حال حاضر برخی از جایگزین های بسیار خوبی مانند @OANN او گفت:” در ماه آوریل است.

رئیس جمهور فرض که شبکه باید آشکارا به او مجددا انتخاب خواهد شد برای بسیاری از صدای سنج ایجاد کردن یک ادراک است که فاکس آشکارا به حمایت از او و مخالف دموکرات با وجود شعار خود را تا سال 2017 شده “منصفانه و متعادل”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>