استرالیا — در قفل شده حتی-که-می-شود, استرالیا, نیمه نهایی, دومینیک Thiem نگاه کردن در خود مهمان جعبه تماسهای مکرر خود با حلقه و گیر کردن زبان خود را به عنوان اگر به نشان می دهد او احساس بیمار. او سرش را تکان داد. او سوار.

هر آنچه که ممکن است در جریان بوده است Thiem معلوم بود فقط خوب — به خوبی به اندازه کافی برای بازی خوب به اندازه کافی برای برنده شدن.

26 ساله اتریش رسید سومین گرند اسلم نهایی به طور کلی و برای اولین بار در ملبورن پارک با استفاده از پایه قلدری و بزرگ-لحظه پهلوانان به ضرب و شتم الکساندر Zverev 3-6, 6-4, 7-6 (3), 7-6 (4) در شب جمعه.

“من احساس اعصاب من فکر می کنم. من قرار دادن انرژی زیادی تلاش بسیار در پس معده من بود برای آن آماده نیست. من فکر می کنم آن را شورش کمی” Thiem گفت: در مورد آنچه اتفاق افتاده است. “اما همه خوب است. من گاهی اوقات آن زمانی که من دشوار منطبق است.”

کلید Thiem پیروزی بیش No. 7 Zverev همان کلید قبلی خود برنده بیش از شماره 1 رافائل نادال در یک چهارم نهایی: آینده از طریق کلاچ. Thiem رفت و یک ترکیب 5 5 در tiebreakers در آن مسابقات است.

“من برای آن است. می تواند هم آنها را از دست رفته او گفت:” در مورد برخی از عکس های خود جمعه. “من شجاع بود بلکه خوش شانس است که من ساخته شده این.”

شماره 5-کشت Thiem حریف در عنوان بازی روز شنبه خواهد بود No. 2, نواک جوکوویچ قهرمان دفاع که حذف راجر فدرر در روز پنج شنبه.

زنان و نهایی است روز شنبه با دو زمان عمده قهرمان Garbiñe Muguruza اسپانیا گرفتن در 14th-کشت صوفیه Kenin ایالات متحده است. آن است که Muguruza چهارم گرند اسلم نهایی و 21 ساله Kenin اول.

جوکوویچ 32 خواهد بود ظاهر می شود در خود ضبط هشتم استرالیا به فینال و 26 گرند اسلم نهایی به طور کلی. در حالی که Thiem چشم خود را برای اولین بار اصلی جایزه, جوکوویچ برای رفتن شماره 17 که او را به حرکت در سه فدرر رکورد 20. رافائل نادال با 19, تنها مرد دیگر پیش از جوکوویچ.

Thiem دو قبلی عمده فینال آمد در خاک رس قرمز از باز کردن جایی که او دونده-تا 12 بار قهرمان نادال هر یک از دو سال گذشته است.

در حال حاضر او را به صورت یک شبیه چالش: جوکوویچ صاحب یک رکورد هفت عنوان از سخت دادگاههای استرالیا باز می شود.

Zverev را در Thiem فرم?

“او بازی بهترین تنیس از زندگی” گفت: Zverev بود که در ساخت اولین خود را در نیمه نهایی با شدت بهم زدن.

Thiem هرگز تا به حال شده است در گذشته دور چهارم آذر تا به حال. اما او به شکلگیری برتر سخت-دادگاه — بازیکن و یک جای خوب فرم در حال حاضر با سه متوالی بیش top-10 مخالفان از جمله شماره 1 نادال در یک چهارم نهایی و در حال حاضر Zverev.

“او مسطح خود را به ضرب گلوله ، قبل از او کامل خاک رس-بازیکن دادگاه. بسیاری از جنبش های زیادی در حال اجرا در اطراف مسائل مانند این که” Zverev گفت. “در حال حاضر او را کامل سخت-دادگاه بازی.”

او همچنین ذخیره شده 9 از 14 شکستن امتیاز در نیمه نهایی.

“در این لحظات مهم من بازی نمی کند من بهترین است. او” Zverev گفت. “این جایی است که مطابقت با نوع راه خود را رفت.”

Thiem را تکان داد خاموش لرزان شروع به بیرون کشیده و مجموعه دوم با صرفه جویی یک جفت از شکستن امتیاز قبل از مصرف آن را با 125 mph آس.

در بخش سوم با وجود به دنبال خسته و بیمار Thiem پاک دو مجموعه نقاط با go-for-برندگان آن — یک پشت دست ضربه زدن از سوی دیگر یک فورهند. به زودی پس از دیگری tiebreaker رفت Thiem راه و او به پایان رسید آن را در سبک با یک جفت دیگر از برندگان — این زمان رفتن فورهند و سپس پشت دست ضربه زدن.

در فینال tiebreaker جمعه Thiem گذشته سه امتیاز در آمد از طریق یک جفت forehands و رگبار.

درجه حرارت صعود تمام راه را تا 110 درجه (43 سانتیگراد) در مخلوط دو برابر نیمه نهایی بعد از ظهر جمعه اما در زمان Thiem مقابل Zverev مسابقه آغاز شده و در شب همه چیز به کولر. این جمع شدن سقف در میله حوضچه عرصه تا حدی بود که باز زمانی که آنها شروع قبل از پچ باران در چهارمین بازی باعث شد سه دقیقه تاخیر بنابراین در این عرصه می تواند به طور کامل پوشش داده شده است.

وجود دارد دیگر اددر, interlude پس از اولین بازی از مجموعه سوم زمانی که عمل برگزار شد تا به مدت هفت دقیقه به دلیل موضوع را با برخی از چراغ های ورزشگاه. در حالی که مسابقات مقامات نشسته اند به بحث در مورد این موضوع طرفداران کشته و زمان را با رقص در راهرو به “زنده ماندن” توسط Bee Gees و “Sweet Caroline” توسط Neil Diamond, Zverev خود را تغییر پیراهن و Thiem لبخند زد در پوچی از آن همه است.

“شل من کمی” Thiem گفت.

به عنوان Thiem شروع به تحمیل خود — او رفت و از پنج برندگان در اولین مجموعه تا نه در دوم و 20 در سوم — Zverev به نظر می رسید برای پیدا کردن بیشتر و بیشتر چیزهایی که او را آشفته.

22 سال فرار از چالش های پخش در مجموعه سوم, سوال, آیا خالص دستگاه مشغول به کار بود و متوجه شد یک عرصه تصویری هیئت مدیره پر دردسر.

چه زحمت Zverev ترین, البته Thiem که در حال حاضر می شود کمتر از 45 دقیقه استراحت کنید و سعی کنید به کشف کردن راه به ضرب و شتم جوکوویچ در یک محل هیچ کس بهتر است.

“با تمام آدرنالین و همه چیز” Thiem گفت: “این خوب میشه.”

___

دنبال Howard Fendrich در توییتر در http://twitter.com/HowardFendrich

___

بیشتر AP تنیس: https://www.apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im