دومینیک کامینگز می گوید او نمی پشیمانی شکستن مستند با سفر به دورهام

دومینیک کامینگز است گفت او هیچ تاسف در مورد شکستن قفل و رانندگی به دورهام پس از همسرش افتاده بود بیمار مشکوک به کوروناویروس.

ساخت یک بیانیه در 10 خیابان داونینگ باغ گل رز, آقای کامینگز گفت: “من پشیمان نیستم از آنچه من انجام داد. من فکر می کنم معقول و منطقی مردم را به خوبی ممکن است اختلاف نظر در مورد من چگونه فکر کردن در مورد آنچه به انجام در شرایط, اما من فکر می کنم آنچه که من بود در واقع معقول و منطقی در این شرایط است.”

چشمگیر کنفرانس مطبوعاتی با ماندگاری بیش از یک ساعت آقای کامینگز هیچ عذرخواهی. در پاسخ به تگرگ از سوالات در مورد خود را تکرار آشکار نقض مستند قوانین او روشن ساخته است که او تا به حال نه ارائه استعفای خود را و نه در نظر گرفته استعفا و گفت که او امیدوار است که عموم را در نظر بگیرید و پس از شنیدن توضیح است که او رفتار “منطقی”.

او مقصر گزارش های رسانه ها برای تحریک کردن خشم در برابر او و رد ادعا می کند که او تا به حال سعی کردم به بازی کردن جدیت Covid-19 شیوع در درون دولت و یا استدلال برای “herd immunity” رویکرد.

اما خود بی سابقه بیانیه ای نمی رسم یک خط در زیر حملات از مخالفان سیاسی با حزب کارگر گفت که رای دهندگان انتظار داشتند عذرخواهی اما در عوض گفته شده است که “این یک قاعده برای بوریس جانسون نزدیک ترین مشاور دیگر برای هر کس دیگری.” حزب ملی اسکاتلند به نام آقای جانسون به اخراج او بلافاصله.

و یک حزب محافظه کار MP گفت: مستقل که آقای کامینگز بیانیه به حال موفق به نوسان موکلین خود قضاوت توسط تعداد عصبانی ایمیل آنها را دریافت می کردند.

اما برای دومین بار در سه روز تعدادی از وزرای کابینه را به توییتر به صدای حمایت خود را با وزیر بهداشت مت Hancock گفت که او “حق امروز به مجموعه ای از جزئیات کامل چگونه او تصمیم گیری در شرایط بسیار دشوار است” و اصرار سیاسی جهان به “حرکت در مبارزه با این بیماری بسیار ناراحت کننده است و ما کشور را در پای او”.

آقای کامینگز گفت که او تصمیم به گرفتن همسر او مریم و چهار ساله پسر به یک خانه در نزدیکی به پدر و مادر خود را’ خانه در شهرستان دورهام پس از او زد و او را در خیابان داونینگ on27 مارس می گویند او احساس بسیار بد و ترس او coronavirus. او فقط یاد گرفتیم که آقای جانسون و تعدادی از افراد دیگر او مشغول به کار بود از نزدیک با هم قرارداد Covid-19 و می ترسید او بیش از حد آلوده شد.

ارشد aide که دیده می شد در حال اجرا از خیابان داونینگ گفت: او تصمیم گرفته بود خود را به درایو خانواده 260 مایل به یک محل که در آن آنها می تواند به طور کامل جدا شده از افراد دیگر و جایی که خود را خواهر و برادرزاده که زندگی در نزدیکی خواهد بود قادر به کمک به ارائه مواد غذایی و مراقبت از کودکان در صورت لزوم.

او انکار کرد که این مبلغ به نقض مقررات مستند که او در نقاشی کردن: “قوانین روشن ساخته است که اگر شما در حال برخورد با کودکان کوچک است که می تواند در شرایط استثنایی.

“و من فکر می کنم که این وضعیت بود که من در شرایط استثنایی و راه من است که من با آن برخورد می شد و حداقل خطر را برای همه نگران اگر من و همسرم هر دو را قادر به نگاه پس از ما چهار ساله است.”

او اعتراف کرد سفر به Teesdale, زیبایی, ورزش, Barnard Castle و راه می رفت در یک چوب با همسر و فرزند خود را در طول دوره نقاهت در کانتی دورهام اما اصرار داشت که این برای تست است که او جا به درایو قبل از تنظیم کردن بازگشت به لندن است.

او به خبرنگاران گفت که او تا به حال در نظر گرفته نشده پایین ایستاده و گفت که “تا به نخست وزیر” آیا او باقی مانده در دولت است.

آقای کامینگز است گفت سفر او به دورهام زیرا او می ترسید برای ایمنی از همسر و پسر جوان و معتقد بودند که با از بین بردن آنها را به یک جدا شده از اموال او باعث شد “کوچکترین خطر برای کوچکترین تعداد زیادی از مردم”.

کار خود را در دولت تا به حال ساخته شده او را موضوع تهدیدات که تا به حال ترک خانه اش در لندن ناامن از او می ترسید.

اما یک کار سخنگو گفت: “مردم به دنبال حداقل یک عذرخواهی از دومینیک کامینگز برای شکستن قفل. آنها هیچ است.

“میلیون ها نفر از مردم ساخته شده فوق العاده فداکاری در طول مستند. خانواده ها مجبور شده اند از هم جدا گاهی در غم انگیز ترین شرایط. آنها در خانه مانده و به محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

“و در عین حال این پیام را از این دولت روشن است: این یک قاعده برای بوریس جانسون نزدیک ترین مشاور دیگر برای هر کس دیگری.”

و حزب ملی اسکاتلند رهبر در وستمینستر ایان Blackford گفت: “چه شده است باید از یک استعفای بیانیه تبدیل به یک botched روابط عمومی ورزش که این تغییرات هیچ چیز نیست. آن است که در حال حاضر فراتر از شک Dominic کامینگز شکست های متعدد مستند قوانین.

“وجود دارد هیچ عذرخواهی و هیچ ندامت از آقای کامینگز برای رفتار خود را – و در حال حاضر پس از این مصر در کنفرانس مطبوعاتی وجود دارد هیچ بهانه ای به سمت چپ برای او.

“نخست وزیر هیچ گزینه ای جز گونی آقای Cummings. شکست خود را به انجام این کار است که تا کنون یک ناخالص شکست از رهبری است.”

اقدام لیبرال دموکرات رهبر اد دیوی گفت: آقای جانسون در حال حاضر باید “خاتمه Dominic کامینگز’ قرارداد”.

“مردم بی شماری را از دست داده اند عزیزان و ساخته شده enormous دلخراش فداکاری هر روز پس از مستند آغاز شد.

“دومینیک کامینگز نشان داده است که این فداکاری ها توسط میلیون ها نفر از مردم مهم نیست برای او. امتناع خود را به نجابت به عذر خواهی است که توهین به همه ما است. این نشان می دهد بدترین از نخبگان استکبار.

“پیوند اعتماد بین دولت و مردم به خوبی و واقعا شکسته شده است. باک متوقف می شود با نخست وزیر است. با عدم عمل کند و خطرات دولت برای مقابله با این افتضاح همه گیر و نگه داشتن مردم امن است.”

آقای جانسون مواجه است خواستار رشد به گونی اعتماد ترین مشاور برای رفت و آمد در حالی که بقیه کشور گفته بود به ماندن در خانه.

نخست وزیر نیز در آینده تحت فشار از خود نمایندگان مجلس به منظور تحقیقات رسمی خود را به رئیس aide.

و پلیس خواسته شده است برای ایجاد حقایق در مورد آقای کامینگز حرکات در دورهام در حالی که بریتانیا شد و در مستند.

کمتر از یک ساعت قبل از بیانیه های محلی و MP گفت که او امیدوار گزارش او گرفته بود یک روز سفر در حوزه بودند نادرست است.

Dehenna Davison MP برای Bishop Auckland گفت: اگر قوانین شکسته شده بود “اقدام مناسب باید گرفته شود.”

اما در بیانیه خود آقای کامینگز بستری او رانندگی به Barnard Castle.

او گفت که او تا به حال انجام می شود بنابراین برای بررسی بینایی خود را پس از آن را تحت تاثیر Covid-19 او رنج می برد در حالی که در دورهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>