دومینیک Cummings: Aide به بوریس جانسون نیز در زمان سفر گشت و گذار را در طول مستند جدید, گزارش ادعا

بوریس جانسون ترین دستیار ارشد رو تازه اتهامات او مسخره مستند قوانین با در نظر گرفتن یک سفر گشت و گذار در عید پاک یکشنبه.

نخست وزیر رو نصب تماس به گونی Dominic کامینگز در میان ادعاهای او چندین سفر برای دیدن خانواده اش در شهرستان دورهام در حالی که این کشور گفته بود به ماندن در خانه.

وزرای برعلیه دفاع آقای کامینگز پس از آن ظهور او تا به حال ساخته شده 260 مایل سفر و اصرار از او اطاعت از قوانین اقامت در یک محل در حالی که وجود دارد.

اما یک شاهد عینی گفت: ناظر و یکشنبه آینه او دیده بود آقای کامینگز در 12 آوریل 30 مایل از دورهام در برنرد کسل.

یکی دیگر از شاهدان عینی گفت که آنها را دیدم نخست وزیر مورد اعتماد ترین مشاور در دورهام در 19 آوریل, روز پس از او تا به حال شده است عکس, بازگشت به خیابان داونینگ.

اوایل خیابان داونینگ توصیف کرده بود اولین سفر به عنوان ضروری و گفت آقای کامینگز مورد نیاز خانواده خود را برای کمک به مراقبت از پسر جوان خود را به دلیل همسرش بیمار بود با کروناویروس و او می ترسید او بعدی.

کابینه وزیران به انتظارنشسته بودند تا به دفاع از آقای کامینگز گفت که او تا به حال قرار داده و خانواده اش برای اولین بار و متهم کردن منتقدان از تلاش برای politicise این مسئله است.

Grant Shapps حمل و نقل, منشی, استفاده روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی نشان می دهد که آقای کامینگز تا به حال شکسته نشده مستند قوانین چرا که او تا به حال باقی ماند قرار داده و به محض ورود در دورهام.

اما رابین درده, 70 بازنشسته شیمی معلم گفت: مقالات او تا به حال دیده می شود آقای کامینگز در برنرد کسل در عید پاک یکشنبه.

آقای درده نسبت او به کاترین Calderwood اسکاتلند سابق افسر ارشد پزشکی که ایستاده بود پس از مراجعه او را خانه دوم دو بار در طول مستند.

کار لیبرال دموکرات و SNP نوشته اند به آقا علامت Sedwill کابینه منشی تلفنی برای پرس و جو به آقای کامینگز تصمیم به سفر از لندن به دورهام.

آنها می خواهند این کاوشگر شامل زمانی که نخست وزیر بود آگاه ساخته آقای کامینگز را ترک کرده بود سرمایه است.

ارشد محافظه کاران همچنین ابراز نگرانی کرد که آقای کامینگز رفتار می تواند در تشویق دیگران به دست انداختن قوانین jeopardising دولت قصد دارد به تدریج بلند مستند.

مستقل می تواند نشان می دهد که ارشد نمایندگان مجلس به سوال آقای جانسون بیش از Mr کامینگز بعد از این هفته به عنوان فشار رشد می کند بر نخست وزیر برای توضیح آنچه که او می دانست که در مورد این سفر تحت مستند.

مجلس شورای اسلامی است که در زنگ تفریح تا ماه ژوئن به معنی آقای جانسون را به چهره نمایندگان مجلس در نخست وزیر سوالات.

اما اعضای عوام رابط کمیته است که ساخته شده از صندلی های دیگر انتخاب کمیته گفت که انتظار می رود آقای جانسون به سوال در مورد آقای کامینگز زمانی که او می سازد اولین حضور خود را قبل از آنها را در اواخر این هفته.

پیت Wishart یک SNP MP که نشسته در کمیته و عضو “چهار” که سازماندهی کسب و کار خود گفت: “اگر هیچ چیز تغییر کرده است و دومینیک کامینگز است که هنوز هم در پست روز آن خواهد بود بسیار تعجب آور است اگر این موضوع بود که مطرح نشده بود.”

یکی دیگر از اعضای این کمیته گفت: “من مطمئن هستم که یکی از همکاران من خواهد دیلم به کامینگز سوال است.”

در بیانیه ای در دفاع از آقای Cummings, خیابان داونینگ گفت: سفر بوده و ضروری است برای اطمینان از پسر جوان خود را به درستی برای مراقبت. پس از پیشنهاد کمک از خواهر و برادرزاده او سفر به خانه “نزدیک اما جدا از خانواده گسترده خود را”.

یک سخنگوی شماره 10 گفت: “دیروز [جمعه] این آینه و نگهبان نوشت نادرست داستان در مورد آقای Cummings. امروز [شنبه] آنها در حال نوشتن مطلب نادرست داستان از جمله ادعا می کند که آقای کامینگز بازگشت به دورهام پس از بازگشت به کار در خیابان داونینگ در 14 مارس. ما را تلف نمی کند ما در زمان پاسخ دادن به یک جریان غلط در مورد اتهامات آقای کامینگز از مبارزه در روزنامه ها.”

وجود سردرگمی در مورد دخالت پلیس ، هیچ 10 همچنین گفت که در هیچ مرحله بود آقای کامینگز و یا خانواده اش صحبت کرده توسط پلیس است.

شنبه شب پلیس دورهام در زمان غیر معمول مرحله از تایید آنها سخن گفته بود به آقای کامینگز پدر.

استیو سفید, پلیس و جرم کمیسر پلیس دورهام سابق رئیس پلیس فدراسیون در انگلستان و ولز گفت که “اکثر غیر عاقلانه” برای آقای کامینگز به سفر زمانی که “شناخته شده است به توان و حذف”.

SNP متهم شماره 10 از یک “پوشش” پس از گزارش برخی در خیابان داونینگ می دانستم که آقای کامینگز تا به حال ساخته شده 260 مایل سفر در طول مستند.

سابق حزب محافظه وزیر کابینه دیوید Lidington ترزا ممکن است عملا معاون نخست وزیر گفت Newsnight: “به وضوح وجود دارد سوالات جدی که هیچ 10 در حال رفتن به مجبور به نشانی نه به خاطر آمادگی اعضای عمومی به دنبال دولتی راهنمایی بیشتر به طور کلی در حال رفتن به تحت تاثیر قرار توسط این نوع از داستان است.”

پروفسور نیل فرگوسن, اپیدمیولوژی که مدل سازی باعث این مستند ترک به عنوان یک مشاور دولت برای نقض قوانین هنگامی که او را ملاقات کرد در این خانه با معشوق خود را.

در زمان آقای, Hancock, سلامت, وزیر گفت که او “لال” و این که او مورد حمایت هر اقدام پلیس علیه آقای فرگوسن.

آقا اد دیوی اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات به نام برای آقای کامینگز به ترک بیش از این اتهامات در حالی که یک سخنگوی حزب کارگر گفت: “مردم انتظار نداریم که وجود دارد به یک قانون برای آنها و دیگر حکومت برای Dominic Cummings.”

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در روز شنبه اگر او تا به حال در نظر گرفته و موقعیت خود را آقای کامینگز گفت: “بدیهی است که نه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im