دلفین ها پرده طرح به نوبه خود راک ورزشگاه را به یک درایو در تئاتر

ورزشگاه را “ویترین کلاسیک میامی دلفین ها از محتوای این تیم را 54 سال سابقه کلاسیک, تصویر متحرک, فیلم میزبان شروع مراسم و رویدادهای دیگر.” شرکت کنندگان قادر خواهد بود برای به دست آوردن غذا و نوشیدنی های تحویل داده شده به آنها را از طریق سیستم سفارش آنلاین و دستشویی در دسترس خواهد بود برای استفاده.

“ما صرف چند هفته برنامه ریزی این قادر به ارائه مردم با یک گزینه امن به بیرون بروید و لذت بردن از فیلم کلاسیک, دلفین ها, محتوا, کنسرت ها و جشن سال 2020 فارغ التحصیلان گفت:” تام Garfinkel این دلفین ها’ و راک ورزشگاه معاون رئیس و رئیس اجرایی است. “این یک نیاز اساسی بشر به لحاظ جسمی تجربه و جشن گرفتن وقایع و تجارب و ما در تلاش برای ارائه گزینه های برای هر کس که می توان آنها را با خیال راحت اجتماعی دور و اجتماعی در حال حاضر در همان زمان.”

گارفينکل گفت: “صبح بخیر آمریکا” در این ماه چگونه بازی روز تجربه می تواند تغییر برای سال 2020 فصل در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. او گذاشته یک سناریو که در آن طرفداران (همه با پوشیدن ماسک صورت) می ایستادن در نقاط تعیین شده در خارج از ورزشگاه به رعایت مناسب فیزیکی محدودیت فاصله به عنوان آنها را وارد کنید. مواد غذایی در دسترس خواهد بود برای سفارش از کرسی های خود را و می تواند برداشت از تعیین امتیاز می ایستد و خروج اتفاق می افتد ردیف ردیف به جای همه در یک بار.

تحت این طرح حضور و غیاب می تواند محدود به 15,000 طرفداران با وجود یک فصل-بلیط پایه که ممکن است بیش از آن دوره و یک استادیوم ظرفیت بیش از 65,000.

راک ورزشگاه شد اولین امکانات عمومی برای کسب درآمد جهانی Biorisk شورای مشورتی را “ستاره” اعتبار و تمایز است که “خدمت خواهد کرد به عنوان استاندارد طلایی برای امکانات برای اجرای تمیز کردن و ضد عفونی و بیماری های عفونی پیشگیری شیوه کار به کنترل خطرات مرتبط با عوامل عفونی.” GBAC است که یک بخش از عیسی در سراسر جهان تمیز کردن انجمن صنعت.

“هنگامی که ما طرفداران بازیکنان و کارکنان قادر به بازگشت به Hard Rock ورزشگاه ما می خواهیم آنها را به صلح از ذهن است که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای ایجاد امن ترین و سالم ترین محیط ممکن است” Garfinkel گفت. “ما نمی خواهید برای ایجاد خود ما استاندارد; ما می خواستیم پاسخگو به معتبر ترین شخص ثالث استاندارد است که وجود دارد. کار با GBAC تضمین انطباق با بحرانی دستورالعمل برای بالاترین استاندارد پاکیزگی و امید ما این است که مکانهای دیگر را به دنبال خواهد داشت با توجه به ما از طریق این سابقه ،

دلفین ها در حال برنامه ریزی برای باز کردن خود را تا سال 2020 پیش فصل تخته سنگ در خانه در برابر فیلادلفیا ایگلز در اوت. 20 بازی خود در فصل به طور منظم خانه, درب بازکن, در برابر لوایح بوفالو در سپتامبر. 20.

فوربس تخمین زده دلفین ها از دست خواهد داد $172 میلیون در ورزشگاه درآمد اگر هیچ هواداران با حضور در بازی های این فصل است. برنامه ای برای تبدیل راک ورزشگاه را به یک درایو در تئاتر را در خدمت برای کمک به کاهش است که بار مالی.

“من فکر می کنم وجود دارد قطعا خواهد بود یک فصل فوتبال در این سال” دلفین صاحب استفان راس گفت CNBC در روز سه شنبه. “سوال اصلی این است که آیا طرفداران در استادیوم ؟ در حال حاضر — امروز — ما در حال برنامه ریزی برای طرفداران در ورزشگاه.”

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im