دوجا گربه عذر خواهی پس از آهنگ های حاوی نژادی لکه دار resurfaces

دوجا گربه منتشر کرده است بیانیه پس از اتهامات متعدد به وجود آمد که در گذشته او تا به حال مورد استفاده نژادی تهمت آنلاین.

روز جمعه (22 مارس) از هشتگ #DojaCatIsOverParty شروع روند پس از یک آهنگ قدیمی با نژادی لکه دار پدید آمده در کنار اتهامات که او تا به حال گرفته شده در نژادپرست تصویری چت.

آهنگ سوال در آمد در سال 2015 تحت عنوان “Dindu Nuffin” یک اصطلاح مورد استفاده برای مسخره قربانیان خشونت پلیس.

دیروز (24 مه) دوجا گربه انکار کرد که او درگیر شده بود در “هر نژادپرستانه مکالمات” و عذر خواهی کرد برای او بیان در این آهنگ.

“من می خواهم برای رسیدگی به آنچه که اتفاق می افتد در توییتر,” او نوشت: در Instagram. “من استفاده از اتاق های چت عمومی به معاشرت از آنجایی که من یک کودک بود. من نباید شده اند در برخی از کسانی که در اتاق چت سایت اما من شخصا هرگز درگیر در هر نژادپرستانه مکالمات. من متاسفم به همه من جرم است.”

دوجا گربه گفت: او قصد با “Dindu Nuffin” بود به تلنگر معنی آهنگ به هدف را در کسانی که از آن استفاده می شود در برابر او در گذشته است.

“همانطور که برای آهنگ قدیمی که مطرح شد به هیچ وجه وابسته به هر چیزی خارج از تجربه شخصی خود من” او گفت:. “در آن نوشته شده بود در پاسخ به افرادی که اغلب استفاده می شود که در اصطلاح به صدمه زدن به من. من ساخته شده تلاش برای تلنگر معنای آن اما می دانیم که این یک تصمیم بد به استفاده از اصطلاح در موسیقی من است.”

“من درک می کنم من تاثیر می گذارند و من با این همه بسیار جدی است. من عاشق همه شما و ببخشید برای من ناراحت کننده و یا صدمه زدن به هر یک از شما. که شخصیت من و من مصمم به نشان می دهد که به هر کس در حال حرکت رو به جلو است. با تشکر از شما.”

هفته گذشته دوجا گربه به نام کنار Ariana Grande, Camila Cabello, Cardi, B, Kehlani, Nicki Minaj and Beyonce توسط Lana Del Rey, که گفت که آنها “تا به حال تعداد آنهایی که با آهنگ های مورد حال سکسی, پوشیدن, بدون, لباس, f***ing, فریب داد, و غیره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>