DOJ به پایان می رسد coronavirus تجارت خودی تحقیقات به 3 سناتورهای اما همچنان کاوش ریچارد با مته سوراخ کردن

وزارت دادگستری اعلام کرده است وکلای سناتور کلی Loeffler از گرجستان, دایان فاینستاین از کالیفرنیا و جیم Inhofe اوکلاهما که آن را نمی خواهد به اتهام قانونگذاران با خودی معاملات سهام و خرید و فروش آنها و یا اعضای خانواده خود را ساخته شده در مدت کوتاهی پس از حضور داشتند غیر عمومی هوش جلسات در مورد کوروناویروس بحران در اوایل سال جاری, چند, رسانه های خبری گزارش کرده اند.

به DOJ به نظر می رسد هنوز هم کاوش معاملات اعدام در ماه فوریه توسط سناتور ریچارد بورر که پا به پایین به عنوان رئیس هوش هفته گذشته پس از آن گزارش شد در ماه مارس او به فروش می رسد تا به $1.7 m در سهام فردی بعد از او شروع به دریافت طبقه بندی جلسات در مورد Covid-19 اما هفته قبل در بازارهای جهانی کاهش یافت با توجه به عدم اطمینان در مورد این بیماری است.

یک منبع نزدیک به خانم فاینستاین تایید دیگر رسانه ها’ زودتر گزارش می دهد که DOJ بسته شد تحقیقات خود را به او و شوهرش را در پرتفوی سرمایه گذاری.

سخنگویان برای Ms Loeffler و آقای Inhofe نمی تواند بلافاصله نظر رسیده برای این داستان.

Mr با مته سوراخ کردن را کاهش یافته است به نظر.

کارولینای شمالی جمهوری خواه تنها یکی از چهار قانونگذاران تحت بررسی برای خود سهام فروش به اذعان شخصا اجرای معاملات در سوال.

او بیش از تلفن همراه خود برای محققان در اوایل این ماه.

آقای بورر به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که در جریان حمله به خود سهام فروش در حال تبدیل شدن به “حواس پرتی” به هوش پنل کار تا او را در پله پایین.

کمیته نظارت ما دستگاه اطلاعاتی — شامل دفتر مدیر اطلاعات ملی سازمان سیا و آژانس امنیت ملی (NSA) در میان اشخاص دیگر — و صرف بخش عمده ای از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول کاوش روسیه دخالت در انتخابات 2016 و دولت اوباما 2016 ضد جاسوسی و تلاش در برابر آن.

سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو از فلوریدا شده بالا به رئیس پانل به طور موقت.

آقای Burr با حضور در یک بسته-درب-به-همه-سناتور جلسه برای کمیته بهداشت مجلس سنا در 24 ژانویه که در آن بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر رابرت Redfield مطلع قانونگذاران از آخرین دولت گزارش از شیوع کروناویروس در ووهان چین استان است.

به عنوان رئیس اینتل پانل آقای بورر نیز تا به حال دسترسی به غیر عمومی گزارش در مورد کوروناویروس در آن زمان هر چند مشخص نیست که آیا آمریکا و سازمان های اطلاعاتی که وارد آن گزارش شد ارائه اطلاعات است که می تواند بنیاد با هم از گزارش های عمومی.

در 13 فوریه سه هفته پس از اولیه 24 ژانویه جلسه آقای بورر فروش 33 سهام به ارزش بین $628,033 و $1.72 m — بزرگترين فروش دارایی ها در حداقل 14 ماه.

که فروش شامل 250.000 دلار ارزش سهام در شرکت هتل هایی که دیده اند ارزش خود را شاقول به بیش از نیمی از ارزش خود را در نقاط در طول اقتصادی shutdown.

Mr با مته سوراخ کردن است گفت: جلسات ارائه شده او هیچ اطلاعاتی استفاده بیش از که او با اتکا “تنها در اخبار و گزارش” راهنمای تصمیمات خود را در مورد فروش سهام خود را در 13 فوریه.

“من از نزدیک دنبال CNBC روزانه بهداشت و علوم گزارش از آن آسیا و ادارات در آن زمان گفت:” در ماه مارس است.

Ms Loeffler آشکار exoneration می تواند افزایش شانس خود را برای انتخاب مجدد در این پاییز.

منصوب شده توسط فرماندار برایان کمپ در ماه دسامبر گذشته به جای سناتور سابق جانی Isakson بود که در مبارزه با مسائل مربوط به سلامت Ms Loeffler یک جمهوری خواه است که مبارزه با ایران با کنگره داگ کالینز و یک تخته سنگ از نامزدهای دموکرات در هلو دولت همه حزب خاص در انتخابات ماه نوامبر.

اگر هیچ قطاری بیش از 50 درصد از آرا دو نامزد را وارد کنید ،

نه خانم فاینستاین و نه آقای Inhofe با حضور 24 ژانویه کمیته بهداشت و درمان جلسه با آقای Fauci و آقای Redfield.

در واقع خانم فاینستاین حضور نداشت هر غیر عمومی جلسه در مورد کوروناویروس تا 12 مارس, سخنگوی سناتور قبلا گفته مستقل.

خانم فاینستاین برگزار کرده است دارایی های خود را در یک نابینا اعتماد در تمام 28 سال در مجلس سنا حرفه ای, او گفت:.

شوهرش سرمایه گذاری بانک Richard Blum, کنترل حساب خود و فروش بین $1.5 متر و 6m دلار در سهام در Allogene درمان سرطان, شرکت فناوری در ژانویه 13 و 18 فوریه. کسانی که معاملات نيز در خانم فاینستاین اجباری سه ماهه نخست سال مالی سنا تشکیل پرونده به عنوان تمام دارایی های متعلق به قانونگذاران همسران.

آقای Inhofe به فروش می رسد تا به $750,000 در دارایی های 13 و 27 ژانویه به عنوان بخشی از پیش تعیین برنامه به طور سیستماتیک محروم از سهام فردی بعد از او به نام نیروهای مسلح سنا رئیس در سال گذشته برای جلوگیری از حضور یک تضاد منافع.

در حالی که آقای Inhofe دارایی برگزار نمی گردد در درست نابینا اعتماد او گفت که او تا به حال هیچ دانش قبلی از معاملات که اعدام شدند توسط مشاوران مالی مستقر در Tulsa, Oklahoma.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im