آیا من پوشش بیمه مسافرتی coronavirus? خواندن چاپ خوب است.

من استفاده می شود به ندرت به خرید بیمه مسافرتی. گاهی اوقات آن را در مورد هزینه اما بیشتر از آن به نظر می رسید غیر ضروری. من فقط در زمان من شانس.

تا megastorms نابود برخی از خورشید بوسید کارائیب مقصد من عشق است. ناآرامی های مدنی در دیگر نقاط جهان نیز در سمت چپ من با توجه به آنچه من می خواهم اگر من می خواستم به لغو سفر.

و پس از آن آمد شیوع کروناویروس در چین که در حال حاضر بیش از 1000 نفر کشته شده اند. من خیلی نگران مردم بیمار شدن و از دست دادن زندگی خود را.

من فکر می کنم در مورد کسانی که ضعیف روح به دام افتاده در سواحل ژاپن در یک کشتی کروز که در آن حداقل 135 مورد از این ویروس تایید شده است.

[قبل از کروناویروس جدید, سفر به وسیلهی گسترش بیماری های دیگر. در اینجا یک نگاه در 5 قابل توجه موارد است.]

اگر چه شما نمی خواهید به فکر می کنم خودخواهانه در زمان هایی از این, اخیر, حوادث آب و هوایی شدید و در حال حاضر coronavirus ممکن است شما تعجب که چگونه برای محافظت از یک برنامه ریزی سفر.

اگر شما برنامه ریزی برای سال به, نگاهی به سفر به چین ؟ شما به پرداخت هزاران دلار — امیدوارم پول ذخیره شده — به این سفر حماسی اما در حال حاضر شما بیش از حد می ترسم به سفر. و یا شما می توانید تعطیلات به دلیل محدودیت.

شما ممکن است تصمیم می گیرید آن را یک ایده خوب برای دریافت بیمه مسافرتی. اما این نیست که خرید شما باید بدون درخواست بسیاری از سوالات با شروع از چه چیزی پوشانده شده است.

بیمه مسافرتی به طور معمول هزینه بین 5 درصد و 10 درصد از کل هزینه یک سفر اما می تواند متفاوت باشد و بر اساس سن و میزان پوشش درخواست, جزییات سفر خود را و تعداد زیادی از مردم به سفر با توجه به اریک Josowitz یک تحلیلگر در insuranceQuotes.

طلا-استاندارد بیمه نامه سفر ارائه خواهد شد گزینه “انصراف” به هر دلیلی” و یا “در هر زمان لغو.” این بیمه می تواند پا زدن در, برای مثال, اگر شما ترس به سفر به یک مکان به دلیل coronavirus. این سیاست می تواند هزینه تا آنجا که 50 درصد بیشتر از استاندارد سیاست بیمه مسافرتی.

“از آنجا که بسیاری بیمه سفر را پوشش نمی دهد لغو به علت ترس مسافران باید از خرید ‘لغو هر دلیلی’ سواران برای پوشش حوادث در مقصد خود را که ممکن است باعث شود آنها را به انصراف از برنامه های خود” Josowitz گفت.

وجود دارد می تواند گرفتن حتی به “لغو در هر زمان” پوشش. سیاست خود را ممکن است استثنائات به صورت شناخته شده یا قابل پیش بینی حوادث و بیماری های همه گیر.

“آنچه که مردم می خواهند به انجام است که در جزئیات این سیاست آنها با توجه به” Josowitz در مصاحبه ای گفت:.

[چگونه به احتمال زیاد شما به واقع بیمار از بودن در یک هواپیما؟]

Allianz سفر به تازگی صادر شده هشدار در مورد ویروس ادعا دقیق تاریخ های عمومی شد, هشدار به خطرات ناشی از این بحران بهداشتی.

“برای مشتریان رزرو سفر به چین و دیگر نهفته مناطق coronavirus شد یک رویداد شناخته شده در ژانویه 22 سال 2020” این شرکت اعلام کرد. “سفر طرح حفاظت به طور کلی حذف تلفات ناشی از حوادث است که شناخته شده یا قابل پیش بینی در آن زمان این طرح خریداری شده است.”

بنابراین اگر شما به خرید یک سیاست بیمه مسافرتی استاندارد قبل از Jan. 22, شما هنوز هم ممکن است پوشش برای از دست دادن یک سفر رزرو به چین و یا دیگر نهفته مناطق آلیانز گفت.

Allianz دریافت کرده است حدود 200 تماس و 1000 ادعاهای مربوط به کوروناویروس. بسیاری از این ادعاها برای لغو سفر گفت: Daniel Durazo مدیر بازاریابی و ارتباطات برای آلیانز.

در اینجا چیزی است که من نمی دانم: “سفر بسیاری از طرح های بیمه حذف پوشش ضرر و زیان ناشی به طور مستقیم یا غیر مستقیم با شیوع” Durazo گفت.

این شرکت اشاره کرد که از فوریه. 3 هر دو سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شناخته شده coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر.

“وجود دارد که سیاست های خود را محدود به پوشش شرایط بهداشتی است که نه شناخته شده و نه موجود, در زمان سفر رزرو شد,” Josowitz گفت.

این چیزی که با بیمه مسافرتی. شما رو به توجه به سیاست استثنا حتی برای “لغو در هر زمان” بیمه.

وقتی که می آید به هزینه های درمانی و بررسی کنید که آیا سیاست خود را پوشش بهداشت و درمان است اولیه یا ثانویه باشد.

اصلی سیاست طراحی شده است که اولین پرداخت کننده برای هر متحمل هزینه های پزشکی. یک سیاست است که ثانویه را انتخاب کنید تا هزینه های پوشش داده شده توسط یک مسافر شخصی شرکت بیمه. “این ممکن است به معنی مسافر به پرداخت deductibles و شرکت پرداخت شده از جیب” Josowitz گفت.

همچنین آگاه باشید که سیاست های محدودیت — حداکثر این شرکت پرداخت خواهد شد و بسیاری را deductibles و یا محدودیت های دیگر.

این که آیا شما نگران coronavirus یا آب و فاجعه می باشد که به بررسی استثنائات و محدودیت های سیاست قبل از خرید.

که در آن من می خواهم که به سادگی رد بیمه مسافرتی بدون فکر در همه در گذشته من به آن بیشتر توجه با هر سفر باید به عنوان شما. مقصد رویای شما ممکن است بیش از حد به راحتی تبدیل به یک کابوس.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در 12 p. m. ET. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا [email protected] به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>