داجرز’ دیوید قیمت برای گزارش پرداخت تیم را جزئی leaguers 1000 $در هر ماه ژوئن

2012 لیگ آمریکا Cy جوان برنده این گزارش خواسته داجرز به اطلاع عموم عمل خود را از سخاوت به بیش از 200 بازیکن اما یکی از ذینفع تصمیم به ایجاد, اخبار, عمومی.

قیمت عمل سخاوت می آید در پی تیم های لیگ بیس بال ساخت گسترده تصمیم گیری های مالی خود را برای لیگ بزرگ عملیات و همچنین توسعه سیستم های.

ماه گذشته فوربس ذکر شده داجرز به عنوان دومین-با ارزش ترین تیم در بازی بیس بال با برآورد ارزش $3.4 میلیارد دلار است. آسوشیتد پرس گزارش داد حق رای دادن است که میله میله به از دست دادن $232 میلیون در سال 2020 اگر MLB پخش یک فصل با طرفداران دوم بالاترین پیش بینی از دست دادن پشت New York Yankees.

داجرز اعلام کرد که آنها خواهد بود اجرای کاهش پرداخت با بزرگترین درصد از حقوق و دستمزد کاهش که از بالاترین-کارکنان پرداخت می شود. “این برنامه اجازه می دهد تا ما را به اجتناب از سازمان گسترده furloughs و برای حفظ صدها شغل” خود را خواند.

جزئی از تیم های لیگ و بازیکنان بوده است نهفته به شدت با این بیماری همه گیر. بازیکنان در rookie سطح دریافت کمتر از 300 دلار در هر هفته برای سه ماه فصل در حالی که کسانی که در کلاس AAA کسب حدود 500 $در هر هفته بیش از پنج ماه مبارزه است. در ماه مارس لیگ اصلی بیس بال موافقت به پرداخت آن جزئی بازیکنان لیگ 400 $در هر هفته دستمزد از طریق مه 31, ترک تصمیم به پرداخت آن دسته از بازیکنان فراتر از آن نقطه به MLB باشگاه خود را.

صدها نفر از جزئی leaguers منتشر شده است در این هفته با کاهش بیشتر انتظار به عنوان چشم انداز بدون کوچک لیگ بیس بال در حال بازی در سال 2020 می شود بیشتر احتمال دارد با توجه به ESPN.

داجرز متعهد به بازی بازیکنان خود را در ایالات متحده و رشد خود را آکادمی در جمهوری دومینیکن طریق ژوئن. دوقلوها مینه سوتا تصمیم گرفتند تا به هر گونه کاهش و پرداخت خواهد شد بازیکنان خود را از طریق باقی مانده از این فصل است. The Cincinnati Reds خواهد پرداخت بازیکنان خود را از طریق هفت. 7 است که زمانی که جزئی لیگ فصل برنامه ریزی شده بود به پایان رسید. در روز جمعه همان روز آنها را اعلام کرد 22 جزئی leaguers گزارش ظاهر که Red Sox خواهد پرداخت باقی مانده بازیکنان از طریق اوت. هوستون آستروس و میامی مارلینز همان را انجام خواهد داد. Seattle Mariners بنا به گزارش منتشر شده 30 اما بازیکنان پرداخت خواهد شد کسانی که هنوز شاغل از طریق بقیه فصل.

اوکلند دو و میدانی از سوی دیگر نمی خواهد به پرداخت خود را جزئی بازیکنان لیگ برتر باقی مانده از این فصل شروع ژوئن 1.

جزئیات بیشتر در MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>