داجرز کامل megadeal برای Mookie بتی, برخلاف ورزشی متعارف اقتصادی حکمت

Gerrit کول برایس هارپر مانی ماچادو و به Giancarlo استانتون تنها بازیکنان دیگر در حال حاضر در معاملات ارزش شمالی از 300 میلیون دلار. کول $36 میلیون نفر سالانه به طور متوسط حقوق و دستمزد تاپ است در این بازی در هر سال بر اساس.

در یک زمان وقتی 2020 فصل آویزان در تعادل از آنجا که از هر دو coronavirus و ناتوانی MLB و اتحادیه بازیکنان به اعتصاب اقتصادی ایران آن را به نظر می رسد بتی هرگز بازی با معنی بازی در یک داجرز ،

معامله به لس آنجلس توسط Boston Red Sox در ازای سه بازیکنان جوان در ماه فوریه — قبل از آنچه خواهد بود را نهایی فصل قبل از رسیدن به رایگان آژانس — بتی, 27 می گرفته اند خدمات خود را به بازار باز این offseason, جایی که او می شده اند بزرگترین جایزه است.

اما داجرز به وضوح بر این باورند بتی است که ارزش توزیع چه خواهد بود تا کنون بزرگترین قرارداد در تیم تاریخ — حتی در زمانی که coronavirus را تهدید می کند این ورزش اقتصاد فراتر از این تابستان. بسیاری در صنعت انتظار دارند افسرده بازار این زمستان به عنوان تیم نگاه به بهبود اقتصادی ضربه های کوتاه نجومی بدون طرفداران. با بتی کردن, جدول, جذاب ترین رایگان عوامل فیلادلفیا فیلیز گیر J. T. Realmuto و هوستون آستروس مرکز fielder جورج اسپرینگر.

داجرز حال منحصر به فرد قرار به چنین تهاجمی حرکت با بیس بیشترین حضور و غیاب (3.97 میلیون دلار در سال 2019) و در میان بالاترین درآمد و با تعداد نسبتا کمی حقوق و دستمزد تعهدات فراتر از 2022 — که نقطه قراردادهای بزرگ دیوید قیمت کلیتون Kershaw کنلی یانسن و جاستین ترنر را تمام منقضی شده است.

از احتمالا هرگز از دیدن بتی در لباس خود را داجرز در حال حاضر در موقعیت او را در آن را برای بقیه زندگی حرفه ای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im