دکتر, نقد و بررسی, فراموش نشدنی از ویلا Diodati: یک مبهم قسمت که underserves Jodie Whittaker

چه lumbering دوخته شده-با هم جانور از یک قسمت این است. دکتر و باند gatecrashed دریاچه ژنو عقب نشینی از لرد بایرون پرسی شلی و Mary Wollstonecraft Godwin (به عنوان او به نام اینجا) در یکی از مشهور ترین و تاریک و طوفانی شب در 19thقرن حروف. بله بسیار هم که الهام بخش مریم (لیلی میلر) به قلم او نیا-داستان های علمی تخیلی جست و خیز, فرانکشتاین.

دکتر و خدمه او هستند که نه تنها بازدید کنندگان است. یک sellotaped هم Cyberman سفر در زمان-جریان در تعقیب یک لکه از خود آگاه فلز مذاب به نام cyberium.

شما می توانید ببینید که در آن این است که منجر. یک لامپ خاموش می رود در سر مری به عنوان او به دنبال در اطراف دریاچه ویلا با همه دوم مورد علاقه دکتر که baddie. این Cyberman اصلی هیولای فرانکنشتاین! این یک ایده فوق العاده است اما همچنین یک فرصت از دست رفته. تصور کنید چقدر بهتر فرانکشتاین شده اند به حال خود نویسنده است menaced توسط Daleks به جای.

که بسیار سست خلاصه ای از آنچه می گذرد. متاسفانه و برای اولین بار در زیر نمایش-دونده Chris Chibnall, Whittaker دوران است که hobnailed توسط یک گیج و منگ طرح.

چرا باید دکتر و sidekicks لمس کردن در سوئیس در سال 1816? اگر این “تنها Cyberman” که John Barrowman است Jack Harkness هشدار داد از چند اقساط پشت چگونه او می دانم به دکتر سر ؟ و چرا بازیگران بازی بایرون, دکتر, Polidori و برخوردار پرسی شلی بسیار دشوار است برای گفتن از هم جدا ؟ (شلی ساده ترین راه برای پیگیری از در که او رینگر مرده به سابق Top Gear کوچک فرد Richard Hammond.)

به عنوان نشان می دهد فراموش نشدنی از ویلا Diodati نیز می خواهد به یک عمارت شبح وار داستان, هر چند فوقالعاده طلسم شکسته است که Cyberman (نیکلاس Briggs) stomps در نیمی از راه را از طریق. شبح مانند اتفاقات هستند حسن نیت ارائه میدهد از شلی پنهان شدن در زیرزمین بود داشتن مغز خود را ربوده شده توسط cyberium. آن را می خواهد برای پنهان ماندن از Cyberman, برای پیچیده دلایل است که من مطمئن هستم که من به طور کامل درک. نتیجه این است که آن را با استفاده از شلی (Lewis Rainer) به ربودن و خزش هر کس ،

با Chibnall داشتن به طور کلی سازی خجالتی کلاسیک که خائنانی, درمان است تا شاهد بازگشت نمادین Cyberman. حتی در اینجا, اینکه, وجود دارد, ترفند. این یک Cyberman 1.0 با ماسک نیم برداشته شود به طوری که او به نظر می رسد مانند یک نیمه انسان Borg از ستاره بازحمت حرکت کردن. آه و او راحت خط, همانطور که ما کشف هنگامی که او کاهش می یابد به کشتن یک کودک. برکت خود را کمی cyber-جوراب.

در میان سردرگمی و هیجان هستند نشانه ای که در آن فصل ممکن است به رهبری. Yaz (Mandip Gill) نکات در یک ممکن است احساسات عاشقانه برای دکتر (چیدن از طرح موضوع از سری های قبلی). و خداوند خودش freaks-از زمانی که آن را روشن می شود بقیه تیم ها باز به اجازه شلی مرگ به منظور فویل Cyberman.

دکتر توضیح می دهد که این دموکراسی که او حاکم مطلق است و که اجازه می دهد یک شاعر به هلاک می توانست راهپیمایی در قرن آمده است. او در نقطه ای دیگر نقل قول معروف خط “او پیاده روی در زیبایی مانند شب” که هر دو به معنی او au fait با بایرون بازگشت کاتالوگ و یا یک فن از جیر را سگ مرد ستاره (امیدوارم دومی)

همانطور که اگر بود که کافی نیست Chibnall bungs بر روی یک مطلب یا داستان جالب در پایان. دکتر exorcises نحس cyberium از شلی ذهن و آن و Cyberman در حال مخابره به آینده دور است. پزشک مجموعه در تعقیب داغ. Mary Wollstonecraft Godwin, در همین حال, آماده است برای قرار دادن ماجراهای او را بر روی کاغذ به عنوان فرانکشتاین. بنابراین به وضوح مرتب و همچنین به عنوان باز به پایان رسید. این فقط یک شرم سرب چنین درهم و برهم کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>