سه نوزاد رها شده در سه موقعیت جداگانه در همان مجتمع آپارتمانی در اورلاندو فلوریدا همان پدر و مادر بیولوژیک.

اورلاندو اداره پلیس کنیا روز سه شنبه تایید کرد که سه نوزاد در یافت بید کلید آپارتمان در سال 2016 2017 و 2019 مشترک همان پدر و مادر.

این یافته برای اولین بار نشان داد در یک یادداشت از کارآگاهان به دنبال کمک های مالی برای تجزیه و تحلیل DNA از سه فرزند در تلاش برای پیگیری کردن از دست رفته خود را پدر و مادر است.

اورلاندو کارآگاه Ghena واسرمن Luker نوشت که مشابه شیوه ای که در تمام سه فرزند رها شده بودند در یک ساکن خم شدن در آرنولد پالمر درایو مجتمع آپارتمانی لوکس ساخته شده پلیس بر این باورند که آنها باید مرتبط است.

“توجه داشته باشید کشف شده در صحنه توضیح داد که نوزاد باقی مانده بود در این محل به این دلیل که او در ترس از کودک و پدر” Det Luker نوشت: از 2019 عزیزم. توجه داشته باشید مشابه در سمت چپ بود با نوزاد رها شده در سال 2017.

“بر اساس فاحش و غفلت از رفتار پدر و مادر(s) و حقایق عجیب و غریب در این مورد بر خلاف هر گونه دیگر مستند مورد ضروری است به انجام به خوبی در حال بررسی از همه طرف های درگیر. این را نمی توان بدون کمک ایالات اطلاعات اتصال.”

شهر در کمیسیون تصویب $5,000 بودجه در روز دوشنبه به استخدام ایالات اطلاعات اتصال که حفظ یک پایگاه اطلاعاتی از پروفایل DNA برای پیگیری کردن پدر و مادر.

در حالی که در تست اولیه شناسایی شده بود چند ممکن است اعضای خانواده از نوزادان تخصصی تر از دانش ژنتیک genealogist بود که نیاز به تفسیر DNA و تعیین پدر و مادر است.

اورلاندو پلیس گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه در حالی که سه نوزادان تایید شد به خواهر و برادر و دیگر جزئیات می تواند به اشتراک گذاشته شود برای محافظت از هویت خود را.

“اگر ما قادر به شناسایی مادر خود ایمنی اولویت ما است و همچنین ایمنی از دیگر پتانسیل کودکان” پلیس در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات