راهنمایی و رانندگی جنون: هشت به یاد ماندنی دور دوم مسابقات NCAA بازی های مربوط به محلی حرکت تیم

1. 1986: شماره 7 نیروی دریایی 97 شماره 2 سیراکیوز 85

Junior مرکز دیوید رابینسون ثمر رساند تا بازی-بالا 35 امتیاز از جمله یک مدرسه رکورد 21 ساخته شده پرتاب آزاد برای کمک به Midshipmen شوک Orangemen در مقابل 21,713 در حامل گنبد.

“او به خوبی یک مرد بزرگ به عنوان وجود دارد در کشور” سیراکیوز مربی جیم Boeheim گفت: از دریاسالار که محدود سیراکیوز مرکز Rony Seikaly به چهار امتیاز به پایان رسید و با هفت بلوک. “او در زمان دور ما در داخل جرم و ما فقط نمی تواند او را متوقف کند در انتهای دیگر. او فقط کشته ما است.”

نیروی دریایی که روت تولسا پشت 30 امتیاز از رابینسون در دور اول کردم 23 امتیاز و نه ریباند از ورنون ساقی و هشت امتیاز و پنج کمک از نقطه گارد داگ Wojcik.

“ما می دانستیم که نیروی دریایی تا به حال یک تیم خوب است اما ما انتظار ندارد آنها را به می آیند و در اینجا و انجام این کار” سیراکیوز گارد Dwayne “مروارید” واشنگتن گفت.

این Midshipmen شکست 14-کشت کلیولند ایالت شیرین 16 قبل از از دست دادن به دوک در منطقه ای نهایی.

Image without a caption

2. 2006: شماره 11 جورج میسون 65 شماره 3 کارولینای شمالی 60

جورج میسون پشت افتاد 16-2 در پنج دقیقه اول اما بسیج به قرار دادن در دفاع از قهرمانان ملی با خود به خانه دوم خود ناراحت از آخر هفته.

این پرستان کشیده ظرف هفت امتیاز حاصل کار دو تیم به ثمر رساند و هشت امتیاز در چهار UNC گردش خود را برای اولین بار منجر 17:49 به بازی. جورج میسون محدود Tar Heels به 36 درصد تیراندازی در بازی برگزار شد و دانشجوی سال اول تایلر Hansbrough به 10 امتیاز.

“مرد من لال,” دانشجوی سال دوم Folarin کمپبل که به ثمر رساند 15 امتیاز ، “من هنوز هم در شوک سمت راست در حال حاضر.”

کسانی که مورد سوال که آیا پرستان سزاوار یک در بزرگ پیشنهاد پس از از دست دادن در نیمه نهایی از کا مسابقات بودند بدون شک شوکه شده بیش از حد.

“آنها نمی تواند انکار کند ما یک نقطه در حال حاضر,” ارشد گفت: Lamar ساقی که منجر پرستان با 18 امتیاز. “ما نشان داد خودمان را در برابر ایالت میشیگان است. در حال حاضر چه می گویند ؟ ما ضرب و شتم سوم دانه دفاع از قهرمانان ملی. ما به دست آورده راه ما.”

Image without a caption

3. 1985: No. 5, مریلند, 64, شماره 13 نیروی دریایی 59

لعن تعصب در مقابل دیوید رابینسون? بله لطفا. این Midshipmen led 45-34 در اوایل نیمه دوم قبل از Lefty Driesell را Terps با هجوم به پرچ یک نقطه در شیرین 16.

“هنگامی که آنها تا به حال ما با 11 ما فقط نگاه در هر یک از دیگر و گفت: “ما هرگز قادر به زنده کردن آن اگر نیروی دریایی ما ضرب و شتم’ ” مریلند گارد کیت Gatlin گفت. “آنها ما را می کشد, لگد زدن ما ته. مربی به ما گفت که آن را تا به حال به آمده از دل ما.”

تعصب کمک نگه رابینسون که به پایان رسید و با 22 امتیاز و هشت ریباند بدون گل برای نهایی 12:27 از این بازی است. تعصب led مریلند با 20 امتیاز و هشت ریباند در حالی که Gatlin به پایان رسید و با 10 امتیاز و 12 پاس گل.

بازی تبدیل به یک سوال شارژ تماس در نیروی دریایی و گارد داگ Wojcik با 6:43 بازی و Midshipmen پیشرو 55-51. کمی بیش از یک دقیقه بعد مریلند رهبری یکی است.

“من قصد ندارم به اظهار نظر در مورد آن تماس” نیروی دریایی مربی پل ایوانز گفت: پس از آن. “اما من نمی بینم هر یک از مقامات لیگ ما در خارج وجود دارد.”

یکی از بازی مقامات جرالد Donaghy بود از ACC.

Image without a caption

4. 1982: No. 1, کارولینای شمالی, 52, شماره 9 جیمز مدیسون 50

JMU شکست ایالتی اوهایو در دور اول به راه اندازی مرحله نهایی مسابقات با کشت کارولینای شمالی در شارلوت سالن بزرگ است. این مسابقات بود که تنها 48 تیم در آن زمان پس Tar Heels که حاوی فهرستی شامل جیمز شایسته, Michael Jordan و سام پرکینز شد مقدار زیادی استراحت. این یک چیز خوب به این دلیل که تازه بدوران رسیده Dukes تحت فشار قرار دادند و آنها را به آستانه.

پس از جیمز مدیسون از آن ساخته شده 47-46 در کیت برادلی سبد 1:37 به بازی شایسته به ثمر رساند و یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن عبور از جیمی سیاه و سفید ساخته شده و متعاقب آن پرتاب آزاد به Tar Heels چهار نقطه منجر شود.

بحث شارژ ناپاک در برابر گارد چارلز فیشر در JMU بعدی در اختیار داشتن کمک UNC زنده ماندن. فیشر دن Ruland و لینتون Townes led آمیلیا با 12 امتیاز هر کدام در شکست.

“من نا امید شده و خرد شده و بسیار عاطفی در حال حاضر” اشک چشم JMU مربی لو Campanelli گفت. “آن لطمه می زند که ما بازی خیلی خوبی اما آمد فاصله دو نقطه ، ما در واقع به اعتقاد ما می تواند در اینجا مورد ضرب و شتم کارولینای شمالی امروز. ما بازی آنها خیلی مرده حتی برای 40 دقیقه. من خوشحال هستم که کل کشور رو به دیدن تیم ما بازی خیلی خوبی است. ما نباید این خوب پس از شش سال جدایی من اما ما هستند. من فکر می کنم ما متعلق جایی در بالا 20. من فکر می کنم همه باید کلاه خود را به جیمز مدیسون.”

“آنها نمی گرفتن ما تخت” گفت: UNC مربی دین اسمیت که Tar Heels رفت به پیروزی ملی عنوان شده است. “آنچه شما را دیدم یکی از بهترین تیم ها در این کشور است.”

5. 1984: ویرجینیا 53 آرکانزاس 51 (OT)

ریک کارلایل 12-پا بلوز با چهار ثانیه های باقی مانده در وقت اضافه برداشته هفتم-کشت کاوالیرز به ناراحتی از شماره 2 دانه آرکانزاس در رادرفورد شرقی, N. J.

“من فقط واکنش نشان داد و گفت:” کارلایل آینده NBA بازیکن و مربی که آمار بازی-برنده پس از هم تیمی Othell ویلسون شات منحرف شد. “وجود دارد هیچ فکر فرایند درگیر است. من فقط برداشت توپ قرار داده و آن را. به نظر می رسید مانند سه یا چهار ثانیه قبل از آن را دوباره پایین آمد.”

“بسیاری از مردم دست کم گرفت ما” ویرجینیا مربی تری هلند گفت: پس از آرکانزاس از دست رفته 35-پا تقلا کردن در زنگ. “من فکر می کنم آنها می توانید ببینید ما به صورت واقعی در حال حاضر.”

ویلسون که ساخته شده است این بازی برنده شات در ویرجینیا در دور اول برنده بیش از Iona رهبری کاوالیرز با 13 امتیاز. ویرجینیا را برای پیشبرد به مدرسه دوم چهار نهایی.

6. 1994: شماره 7 مریلند 95 شماره 2 U-توده. 87

مریلند پیشرفته به شیرین 16 برای اولین بار از سال 1985 با غلبه بر 10 نقطه کسری و تیراندازی 70 درصد در نیمه دوم.

“ما داغ امروز بدون شک در مورد آن” مریلند مربی گری ویلیامز گفت. “ما اعدام جرم ما بسیار خوب امروز. اما برای گرفتن عکس های خوب من فکر کردم ما واقعا خوب دفاع. ما واقعا می خواستم به خود را متوقف کند،”

“ما بیرون آمد و فقط بازی بسکتبال به جای رقابت” گفت: U-توده. تاریخ رو به جلو لو کوچک که Minutemen ضرب و شتم Terrapins با 14 امتیاز در ماه دسامبر. “آنها لگد ته ما … ما نمی تواند آنها را متوقف کند در تمام.”

دانشجوی سال اول مرکز Joe Smith led شش Terps در ارقام دو برابر با 22 امتیاز در حالی که دانشجوی سال دوم گارد Duane Simpkins به ثمر رساند حرفه ای-بالا 20 امتیاز و Exree Hipp اضافه شده 19 مریلند. U-توده. دانشجوی سال اول مرکز مارکوس Camby به ثمر رساند حرفه ای-بالا 32 امتیاز در شکست.

“آنها ساخته شده عکس های دشوار” U-توده. مربی جان Calipari گفت. “آنها ساخته شده پاره پاره عکس. آنها ساخته شده آسان عکس. واضح بود که می خواستم این بازی بیشتر از ما بود.”

7. 1984: شماره 1 جورج تاون 37 No. 9 SMU 36

با این بازی گره خورده در 34 و 51 ثانیه های باقی مانده, Patrick Ewing مخفیگاه آنان در ژن اسمیت از دست رفته پرتاب آزاد به Hoyas رهبری خوب است. SMU را Larry Davis گفت: او فکر کرد سارکوم جعبه در سرنوشت بازی.

“آن را مانند درخواست بیل راسل چگونه او کردم که دوباره بجای اول برگشتن با شش بچه ها اطراف او” جورج تاون مربی جان تامپسون گفت. “همین دلیل است که او یک بازیکن بزرگ است. او ساخته شده بازی. او در اطراف مرد برای توپ است.”

این Hoyas ازمایش کرده 24-16 در حاصل کار دو تیم پس از تلاش برای ایجاد عکس های برابر SMU را 2-3 منطقه. با ساعت شات جورج تاون رفت و به چهار گوشه جرم پس از آن در زمان سرب در نیمه دوم.

“من امیدوارم که این یکی بد بازی ما باید به خارج از سیستم ما” تامپسون گفت.

در آن بود. این Hoyas سیم UNLV, 62-48 در شیرین 16 و رفت به پیروزی ملی عنوان شده است.

Image without a caption

8. 2008: شماره 10 دیویدسون 74 شماره 2 جورج تاون 70

یک فصل از حذف سفر به چهار نهایی, Georgetown نمی زنده ماندن اولین آخر هفته به دلیل آن را به حال هیچ پاسخ برای Stephen Curry. این دانشجوی سال دوم گارد که دو روز زودتر به رهبری دیویدسون به آن اول NCAA برنده مسابقات از سال 1969 به پایان رسید و با 30 امتیاز به کمک Wildcats غلبه بر 11 نقطه در نیمه اول با کسری بودجه.

“پرچم قرمز بالا می رود برای کاری [در نتیجهی],” جورج تاون مربی جان تامپسون سوم گفت. “او به ثمر رساند 30 در نیمه دوم دو روز پیش. برای اکثر ما تا به حال بچه ها بیش از همه به او. و توپ [نگهداری] رفتن.”

دیویدسون در ادامه به تار و مار سوم-کشت ویسکانسین در شیرین 16 قبل از سقوط احتمالی قهرمان ملی, کانزاس, 59-57 در نخبگان و هشت.

Davidson celebrates its upset of Georgetown. (John McDonnell/The Washington Post)
دیویدسون جشن آن ناراحت جورج تاون. (جان مک دانل/واشنگتن پست) (جان مکدانل)

ذکر شریف: Coppin دولت ساخته شده است یک پیشنهاد برای تبدیل شدن به اولین 15-بذر برای پیشبرد به شیرین 16 در سال 1997 از دست داد اما به شماره 10 دانه تگزاس 82-81.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>