تنوع گروه کشیدند که آیا واشنگتن NFL تیم با پیروی رونی قانون

این تیم روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به حال نام Bateman آن معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر. که به سازمان اول خود را مسئول آن غیر فوتبال عملیات پس از شلیک بروس آلن به عنوان تیم رئیس جمهور در پایان فصل گذشته. Bateman است برای نظارت بر تیم انتظار تغییر نام و تغییر علامت تجاری پس از آن اعلام کرد که می خواهد بازنشسته به نام Redskins. او قبلا به عنوان مشاور به تیم صاحب دانیل اسنایدر در حالی که کار به عنوان یک مشاور.

دونالدسون استخدام شد با این تیم سه شنبه به معاون رئیس جمهور از رسانه ها و یک عضو از آن رادیو پخش تیم. او حق رای دادن بالاترین-رتبه بندی ، دونالدسون است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار زن به عنوان یک مادر تمام وقت عضو یک تیم NFL رادیو پخش غرفه.

NFL اقلیت استخدام قانون است به نام رونی حکومت به افتخار دن رونی اواخر Pittsburgh Steelers مالک و رئیس سابق این لیگ در محل کار تنوع کمیته. حکومت را ملزم کرده است که یک تیم با یک جای خالی در موقعیت های خاص مصاحبه حداقل یک اقلیت نامزد شده است. آن را در ابتدا اعمال شده به سر مربیگری جای خالی اما گسترش یافته است که در طول سال شامل موقعیت های دیگر. این آمار در ماه مه به نیاز است که حداقل دو اقلیت نامزدها از خارج از سازمان بود مصاحبه برای هر مربی جای خالی.

لیگ همچنین اعلام کرد در ماه مه که حکومت اعمال می شود برای اولین بار به طیف گسترده ای از سمت های اجرایی. NFL ممکن است اعلام این خبر گفت: تیم های “در حال حاضر باید شامل اقلیت ها و/یا داوطلبان زن در فرآیندهای مصاحبه برای ارشد سطح مقابل دفتر مواضع مانند باشگاه جمهور و مدیران ارشد در ارتباطات مالی و منابع انسانی و حقوقی فوتبال, عملیات, فروش, بازاریابی, حمایت, فناوری اطلاعات, امنیت و موقعیت.” NFL گفت که لیگ خود را نیز خواهد پایبندی به آن مورد نیاز است.

“NFL متعهد به تنوع سهام و ورود که به اعتقاد من بسیار مهم است برای ما موفقیت ادامه داد:” کمیسر راجر Goodell گفت: در یک بیانیه کتبی همراه با لیگ مارس اطلاعیه از کسانی که پیشرفت را به حکومت. “در حالی که ما شاهد گام های مثبت در ما مربیگری صفوف در طول سال با کمک رونی حکومت ما تشخیص پس از دو فصل است که ما می توانیم و باید انجام دهد. سیاست تغییرات ساخته شده تا به امروز هستند و پررنگ نشان دادن تعهد ما مالکیت برای افزایش تنوع در موقعیت های رهبری در سراسر لیگ.”

تغییرات در می آمد با لیگ رو موشکافی و نقد پس از شلیک و استخدام چرخه برای سر مربیان است که در آن تنها یک اقلیت سر مربی استخدام شد. که ران ریورا توسط ردسکینز. NFL تنها چهار نفر از اقلیت سر مربیان: ریورا در واشنگتن مایک Tomlin با استیلرز آنتونی لین با لس آنجلس شارژر و برایان فلورس با میامی دلفین ها.

لیگ را تیم صاحبان کنار یک پیشنهاد در ماه مه خواهد بود که اجازه داده اند یک تیم برای بهبود جایگاه خود در پیش نویس NFL استخدام یک اقلیت سر مربی یا مدیر. تنوع که پیشنهاد شاید پاداش یک تیم است که توسعه یک اقلیت مربی و یا در مقابل دفتر اجرایی است که پس از آن به استخدام در جای دیگر به عنوان یک سر مربی و یا جنرال موتورز است که به تجدید نظر شود توسط صاحبان قبل از سال آینده استخدام چرخه.

تیم های صورت بالقوه نظم و انضباط توسط NFL برای noncompliance با رونی قانون است. لیگ تعیین انطباق مسائل با فریتز Pollard داد خدمت ناظر نقش.

روشن است که اگر استخدام یک زن نشان دهنده انطباق با قانون در صورتی که هیچ نامزد اقلیت مصاحبه شد.

واشنگتن تیم می تواند منظم توسط این لیگ بیش از این اتهامات در گزارش پست. این تیم آغاز تحقیقات نظارت واشنگتن وکیل بث Wilkinson. NFL گفت: این امر در نظر گرفتن پتانسیل اقدامات انضباطی پس از بررسی یافته های تحقیق که. با توجه به چند نفر آشنا با NFL عملکرد درونی لیگ و صاحبان نمی رود به گام به تلاش برای وادار کردن اسنایدر به فروش حق رای محرومیت بیشتر تحولات implicating اسنایدر به طور مستقیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de