فاصله در حال حاضر آغوش بعد از’ T-پیراهن فروش به نفع نوار های ورزشی توسط اتباع پارک

والترز صاحب جرمی Gifford که دارای چندین BreakingT طرح های خود را به طور منظم چرخش خوشحال بود که BreakingT رئیس جمهور جیمی موترام با او تماس در هفته گذشته در مورد همکاری مشابه برای حمایت از کارکنان خود را. Gifford حتی پیشنهاد این مفهوم برای چه شد که “در حال حاضر فاصله آغوش بعدا” طراحی گفتن موترام او نمی تواند باور BreakingT آن فکر نکرده بود ، این پیراهن که دارای مجوز از لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در انجمن فروش رفت دوشنبه ،

“ما در حال رفتن به قادر به پرداخت هزینه برای کارکنان من برای رفتن به کالج و یا هر چیزی اما هر کمی کمک می کند” Gifford گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

وقتی NBA اعلام شد که در آن تعلیق آن فصل پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مارس 11, Gifford گفت: تمام کارکنان آن شب را 30 دقیقه استراحت و درخواست برای بیکاری. Gifford دیدم نوشتن بر روی دیوار و می خواست به کارکنان خود یک پرش شروع یک فرایند است که حدود 20 میلیون آمریکایی رفته اند از طریق بیش از ماه گذشته است.

با شام خوردن در سرویس در سی رستوران ممنوع برای آینده قابل پیش بینی والترز که باز در بهار سال 2019 در گوشه ای از جنوب کنگره و N خیابان بازسازی شده آن کل کسب و کار. در علاوه بر این به ارائه و تحویل takeout از آن به طور منظم منوی رستوران در حال حاضر آماده فروش بسته نرم افزاری از مواد غذایی است. این جریان درآمد جدید را فعال کرده Gifford را حدود یک و نیم دوجین از 50 نفر از کارکنان و پرداخت آنها بیش از آنها را از طریق مزایای بیکاری. او قصد دارد به تقسیم درآمد حاصل از T-پیراهن فروش در میان مانده از کارکنان خود را.

“از دست دادن XFL شد بزرگه از دست دادن” Gifford گفت. “سپس سی متحده و اتباع که کل تابستان. ما و اقبال هستند تا به تیم بیس بال.”

“ما تا به حال برای دریافت خلاق” موترام گفت. “ما انجام داده ایم برخی دلتنگ کلاسیک مسائل از جمله بیس بال کلاسیک لحظات مجموعه است. آن را فقط عجیب و غریب, از آنجا که ما در حال استفاده می شود به واکنش واقعا به سرعت به چیزی که کنگره و در این مورد ما باید در همه زمان ها در جهان است. آن شده است یک کمی از ما عنصر است.”

موترام گفت: این شرکت عمده فروشی به خرده فروشی کسب و کار شده است عملا وجود ندارد برای ماه گذشته در حالی که آنلاین فروش بیش از پیش بینی.

“به عنوان یک پریمیر لیگ در انگلستان فن, من فقط نمی توانید صبر کنید برای بیس بال به عقب می آیند بنابراین ما می توانیم خود را جشن قهرمانی” موترام گفت.

“ما به دنبال در تقویم تفکر هیچ چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی تا سقوط, اما چه کسی می داند؟” Gifford گفت. “نیست که یک فروشگاه مواد غذایی نیست اما ما آماده هستیم برای بازگشایی و تبدیل به یک رستوران دوباره.”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات