دیزنی می گوید آن فلوریدا پارک را بازگشایی در اواسط ماه جولای

تعدادی اجتماعی-فاصله اقدامات اعمال خواهد شد گفت: جیم مکفی معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات برای والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر. مشتریان خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک و تحت درجه حرارت چک, او گفت:. مکفی گفت که راهپیمایی زمین های بازی و نمایش آتش بازی در میان دیگران باقی خواهد ماند و به طور موقت به حالت تعلیق به دلیل جمعیت آن وقایع را جذب کند.

دیزنی ارائه آن بازگشایی طرح در بهبود اقتصادی وظیفه نیروی جلسه در اورنج کانتی فلوریدا., صبح روز چهارشنبه. وظیفه نیروی اعضای تایید شده دیزنی طرح در مدت کوتاهی پس از آن ارائه شد. این طرح هنوز هم نیاز به تایید شده توسط اورلاندو شهردار جری Demings قبل از آن ارسال به فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

“ما اعتقاد داریم که ما دوباره باز پیشنهاد در خواص ما نشان دهنده یک متفکر روشمند و مرحله به مرحله روش” مکفی گفت.

دوباره باز خواهد شد یک کلید آزمون که آیا در مقیاس بزرگ گردهمایی های اجتماعی خواهد شد و در صورت coronavirus بحران است.

دهها هزار نفر از دیزنی کارکنان از کار شده است پس از پارک تعطیل در اواسط ماه مارس به عنوان ویروس شروع به گسترش کرد. با پارک های بسته دیزنی است که انتظار می رود به نمایش درآمد بزرگ dropoff برای سه ماهه که به پایان می رسد در ماه ژوئن.

دوباره دهانه آمده با وجود یک سطح یکنواخت از coronavirus عفونت در فلوریدا. دولت را تجربه کرده است حداقل 500 مورد جدید در تمام سه روز در ماه مه و در روز پنج شنبه گزارش داد 1204 موارد جدید ترین پس مارس 17. سی و نه نفر کشته شده اند در اورنج کانتی با توجه به کوروناویروس.

این برنامه شامل نمی شود هر گونه دیزنی پارک در کالیفرنیا که باقی می ماند بسته شده است. مقامات دولتی وجود دارد در ادامه به بحث حکمت از بازگشایی با سلامت رسمی در وزارت امور خارجه این هفته گفت: در حال حاضر سرعت بازگشایی شمار یک “خطر بسیار جدی.”

دیزنی قبلا بازگشایی آن شانگهای پارک با 30 درصد ظرفیت در همراهی با دولت مورد نیاز در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im