در یک سرمایه گذار تماس دیزنی اجرایی Robert Iger بعد گفت که حدود 2 میلیون دیزنی به همراه مشترکان اضافه شده است پس از تعطیلات با مجموع در حال حاضر ایستاده در 28.6 میلیون.

“آن را تایید مفهوم قرار دادن آن علامت با هم” Iger گفته تحلیلگران. “تصمیم ما برای رفتن با کیفیت بیش از کمیت کار است,” او گفت: برجسته سازی استراتژی شرکت با بیشتر حق رای دادن عناوین به جای Netflix بکشد با حجم بالا روش.

این ارقام نشان می دهد یک دوره قابل توجهی از رشد با مصرف کنندگان پرداخت $6.99 به صورت ماهانه و یا در مورد یک دلار کمتر برای اشتراک سالانه به تماشای جدید نشان می دهد مانند “Mandalorian” یک کاتالوگ از مارول و پیکسار فیلم و مطالب دیگر. دیزنی ارقام شامل تعداد نامعلومی از مردم که برای امضا تا $12.99 قیمت بسته نرم افزاری است که ویژگی های دیزنی به علاوه Hulu و ESPN Plus.

دیزنی به علاوه شروع جریان Nov. 12. با وجود برخی از مشکلات فنی دیزنی گفت: آن را به دست آورد 10 میلیون مشترک در یک روز. این شرکت به بازار عرضه خدمات به شدت آن را به عنوان نورد به خصوص با تبلیغات در شبکه های تلویزیونی.

به 28.6 میلیون رقم نشان می دهد که این شرکت در تلاش برای متقاعد کردن مصرف کنندگان آمریکایی به نوبه خود به طور مستقیم به دیزنی برای مطالب خود را — به جای واسطه ارائه دهندگان و توزیع کنندگان در ابتدا موفق است.

Iger گفت که در حالی که نشان می دهد مانند “Mandalorian” جذب مشترکان بسیاری از دیگر ارائه شد و حفظ آنها.

“شصت و پنج درصد از افرادی که به تماشای ‘به Mandalorian’ به تماشای حداقل 10 چیزهای دیگر را بر روی سرویس” او گفت:.

هنوز این سوال باقی می ماند که چگونه بسیاری از چوب با خدمات دراز مدت به عنوان دیزنی به دنبال جلوگیری از “اونا” — صنعت مدت برای مشترکین که لغو و یا چگونه بسیاری از را خدمات پس از یک دوره آزمایشی رایگان.

در ضمن Comcast را طاووس و وارنر رسانه HBO حداکثر تنظیم شده برای راه اندازی بعد از این سال به عنوان جریان جنگ شدت می بخشد.

با وجود رشد تعداد رقیب خدمات Iger صدا با اعتماد به نفس توجه داشته باشید در مورد آینده دیزنی به علاوه.

وجود دارد بسیاری از رقابت او گفت: “اما “وجود ندارد هر مسابقه است که مانند ما,” او گفت: با توجه به حجم بالا از حق رای دادن عنوان در خدمات.

او گفت: سرمایه گذاران که او چسبیده است با انتظارات اولیه است که دیزنی به همراه خواهد سودآور باشد تا 2024.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن” او گفت:.

دیزنی همچنین دارای یک راه طولانی پیش رو برای بستن شکاف با Netflix برتر خدمات جریان با برخی از 170 میلیون مشترک در سراسر جهان است. دیزنی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در بسیاری از غرب اروپا در ماه مارس در یک پیشنهاد به زمین.

در تماس دیزنی, chief financial officer کریستین مک کارتی سرمایه گذاران هشدار داد و گفت که بسیار رشد خواهد آمد از خارج از کشور در چند ماه آینده با هیچ توجهی داخلی سنبله رود تا جدید نشان می دهد مانند مارول “شاهین و سرباز زمستان” راه اندازی در نیمه دوم سال است.

به طور جداگانه به او گفت که این شرکت شده است ضربه های سخت و مداوم بسته شدن پارک در شانگهای و هنگ کنگ در پی شیوع کروناویروس در آسیا است. هنگ کنگ بسته شدن می تواند هزینه این شرکت 40 میلیون دلار به تنهایی او گفت:.

دیزنی درآمد برای سه ماهه در آمد بالا تحلیلگر انتظارات با درآمد $در 20.86 میلیارد دلار در مقایسه با پیش بینی دلار 20.79 میلیارد دلار و سود هر سهم در $1.53 در مقابل پیش بینی دلار 1.44.

درآمد رانده شد در بخشی جهانی تئاتر منتشر شده در سه ماهه از جمله “یخ زده 2” و “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” در اطراف تعطیلات.

اما Iger هشدار داد در برابر انتظارات بالا برای سال آینده. ایده از 11 میلیارد دلار جهانی box-اداره کل او گفت: “چیزی نیست که ما به احتمال زیاد تکرار کنید حق دور.”

“سال 2020 است که نمی تواند همان 2019 برای استودیو” او اشاره کرد. “اما ما هنوز هم انتظار یک سال بسیار قوی.”

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im