‘شرم آور’: ما را متهم به استفاده از coronavirus به ترویج “طرفدار زندگی” دستور کار در نامه ای گفتن سازمان ملل متحد سقط جنین است نه ضروری ‘

ایالات متحده کمک های خارجی آژانس هشدار داد سازمان ملل متحد برای جلوگیری از “ترویج” سقط جنین و را رد کرده است که بهداشت جنسی و باروری است “ضروری” مراقبت.

در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ اقدام مدیر برای ما آژانس توسعه بین المللی (USAID) گفت که سازمان ملل متحد باید با استفاده از بیماری همه گیر کوروناویروس “به عنوان یک فرصت برای پیشبرد دسترسی به سقط جنین به عنوان یک ‘ضروری’ خدمات” در طول بحران.

جان Barsa متهم به سازمان ملل متحد از “طلبانه قرار دادن ارائه ‘بهداشت جنسی و باروری خدمات در همان سطح از اهمیت به عنوان ناامنی غذایی ضروری در مراقبت های بهداشتی و سوء تغذیه و سرپناه و بهداشت” در Covid-19 جهانی بشردوستانه طرح پاسخ.

آقای Barsa همچنین با انتقاد از طرح “فاحش” تماس “به صورت گسترده توزیع سقط جنین القا مواد مخدر و سقط جنین لوازم و برای ترویج سقط جنین در محلی کشور تنظیمات” در این طرح است.

نامه خود را به یاد سازمان ملل متحد که به ما تحویل داده $3.5 میلیارد دلار بین المللی در سال 2019 — زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به پایان دادن به 400 میلیون دلار در کمک به سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی به عنوان رئیس جمهور و متحدانش را متهم کرد که آژانس از “پوشش” از شیوع ویروسی است که منجر به مرگ نزدیک به 90,000 آمریکایی ها در حالی که defecting انتقاد برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید و سنگدلانه اخراج از آن تاثیر مخربی.

او در نامه آقای Barsa مورد ستایش قرار داد رئیس جمهور ضد سقط جنین را در دستور کار خود گفت که رئیس جمهور “ساخته شده است روشن است که ما هرگز تایر از دفاع از بی گناه زندگی” و هشدار سازمان ملل در برابر “تهدید آمیز” عضو “است که متعهد به حق زندگی”.

آقای Barsa نوشت: “برای رسیدن به اتحاد جهانی نسبت به این هدف ضروری است که سازمان ملل متحد به این بیماری همه گیر جلوگیری از ایجاد اختلاف است. بنابراین من می پرسند که شما حذف ارجاعات به “سلامت جنسی و باروری” و مشتقات آن از جهانی HRP و رها کردن ارائه سقط جنین به عنوان یک جزء ضروری از سازمان ملل متحد اولویت برای پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.”

او اضافه کرد که “در حال حاضر زمان برای اضافه کردن غیر ضروری اختلاف” به همه گیر پاسخ.

Akila Radhakrishnan, رئيس جمهور از مرکز عدالت جهانی به نام USAID خواسته های “شرم آور و خطرناک حمله ضروری خدمات بهداشتی و درمانی در بدترین زمان ممکن”.

“مهم نیست که چه دولت آمریکا می گوید سقط جنین اساسی حقوق بشر و باروری مراقبت از همیشه ضروری از جمله در طول یک بیماری همه گیر” Ms Radhakrishnan در بیانیه ای گفت. “در زمانی که زندگی های بی شماری در معرض خطر هستند که ما هنوز دوباره تصمیم به قرار دادن تلاش های خود را به محدود کردن بهداشت و درمان به جای گسترش آن است.”

آقای Barsa نامه به شرح زیر دولت را تلاش برای نگه کمکهای “گروگان” به “خدمت آن شدید ضد سقط جنین در دستور کار” در صحنه جهانی.

چندین ایالت آمریکا نقل مکان کرد به ممنوعیت سقط جنین خدمات در طول بحران بهداشت عمومی تحت ایالت دستور به لغو “غیر ضروری” روش های پزشکی در حالی که دولتهای آنها درگیر در جنگ حقوقی به شاتر درمانگاه بیش از محدود کننده قانون با وجود قانون اساسی که حفاظت را تضمین می کند دسترسی به سقط جنین مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>