کسی که شام میخورد برگ $1,000 نکته در 19 دلار سفارش: ‘شما می تواند بشنود به سلامتی از طریق رستوران’

سرور در یک رستوران ایتالیایی در هوستون جشن زمانی که مشتری سفارش بایگانی اطلاعات سمت چپ 1000 نکته برای کارکنان.

مشتری اصلی سفارش $بود 19.49, اما آنها به سمت چپ $1,000 در نوک زمینه همراه با پیام “قوی باش” برای تشویق کارکنان.

“هنگامی که کارکنان در بر داشت شما می توانید از گوش به سلامتی از طریق رستوران” رستوران صاحب فدریکو Cavatore گفت: Fox 11 اخبار. “ما مورد نیاز است.”

آقای Cavatore, از Cavatore را رستوران ایتالیایی گفت: او شده است تلاش برای نگه داشتن خود را در انتظار کارکنان شاغل به عنوان کسب و کار است آهسته با توجه به همه گیر.

او میزبانی کارواش بود و با توجه به دور رایگان شام و کارت هدیه به عنوان یک راه برای پاداش دادن به مردم در جامعه خود را که عمل کرده اند برای کمک به همسایگان خود.

رستوران آغاز تولید پیتزا-ساخت کیت و فروش بطری آن سان گری برای بایگانی اطلاعات سفارشات. آقای Cavatore نیز با اهدای پیتزا به جامعه کمک کرده و سازمان هایی که در تغذیه کودکان و ارائه تخفیف به دیگر کارگران خط مقدم.

او گفت: از $1,000 نکته مجاز کارکنان خود را پرداخت شبیه به آنچه که آنها ممکن است را ساخته اند مشغول شب قبل از این بیماری همه گیر.

“آن را مانند ما نیست بسته به طور منظم کسب و کار,” او گفت:.

رستوران posted on Facebook: “قلب ما پر امشب آنها در حال ترکیدن.”

در حالی که این عمل محبت در بخشی از دامپینگ باعث سرور برای جشن آن را نیز برجسته مبارزات “ضروری” کارگران در طول خاموش کردن.

بسیاری از کارگران ضروری – سرور های مواد غذایی baggers, خرده فروشی, همکاران – در حال حاضر مبارزه مالی قبل به این بیماری همه گیر. در حال حاضر آنها را به تصمیم گیری بین پرداخت اجاره و خود را در معرض بالقوه عفونت است.


در حالی که برخی از کارگران خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 بررسی های ارائه شده توسط $2trn مراقبت در عمل منتقدان چه کسانی که بودجه در حال توزیع استدلال کرده اند که بیش از حد کوچک خواهد شد و در واقع نسبت به کارگران است.

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: پرداخت یک بار “کافی نیست” در طول یک زوم Q + یک جلسه در اوایل این ماه.

“من به شما گفتن حق در حال حاضر و همانطور که شما احتمالا در حال حاضر می دانیم $1,200 در شهر نیویورک کافی نیست,” او گفت:. “ما مبارزه برای تکرار پرداخت. در واقع آنچه که ما جنگیدند شد 2000 $در هر فرد در علاوه بر این به صورت ماهانه در محدوده زمانی معین پرداخت. و دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و میچ مک کانل را سنا و جمهوری خواهان حاضر کاملا حاضر به سرگرم کردن ایده تکراری پرداخت.”

حتی مفسران محافظه کار گفت: 1200 دلار که قرار بود به اندازه کافی برای کمک به مضطرب کارگران است.

دن مک لافلین از ملی نقد و بررسی اشاره کرد که حتی در فقیرترین کشورهای پول نمی خواهد آخرین طولانی است.

“این قطعا می تواند تفاوت را تنها به شما می شود تا کنون. متوسط درآمد خانوار در می سی سی پی است $43,567 یک سال است که پایین ترین در ایالات متحده است. بنابراین حتی در می سی سی پی که کمتر از دو هفته درآمد خانوار برای یک فرد حدود پنج هفته’ درآمد خانوار برای یک خانواده چهار,” او گفت: Mediaite. “برای نمونه کار, خانوادگی, در شهر نیویورک, آن می تواند پوشش یک ماه اجاره. بنابراین اگر اقتصاد تعطیل است بیش از یک ماه فقط در مورد هر کسی که در واقع پول را از طریق اجرای این توسط آن است.”

برخی از اعضای هیات در هوستون رستوران حتی ممکن است واجد شرایط برای مراقبت در عمل پول محرک است. سالمندان دبیرستان و دانشجویان ادعا می کنند که پدر و مادر آنها مالیات خود و خانواده های مهاجر که فایل مالیات با استفاده از یک شماره شناسایی مالیات همه فاقد شرایط لازم برای پول است.

تا زمانی که یک طرح جدید برای قوی کمک مالی پیشنهاد شده است و از طریق تصویب کنگره, آقای Cavatore و کارکنان خود را مجبور به ادامه تکیه بر خوب را از جامعه خود را به آنها را از طریق همه گیر.

“این قطعا یک زمان ترسناک اما مشتریان ما نگه داشته اند ما روحیه رفتن و کسب و کار ما باز” آقای Cavatore گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de