Dillian ویت می تواند تبدیل به قهرمان WBC اگر ‘مسئله’ ظهور با تایسون خشم 2015 با مواد مخدر آزمون

Dillian ویت باید تبدیل به WBC سنگین وزن قهرمان اگر “موضوع” بین تایسون خشم و بریتانیا در مبارزه با دوپینگ (Ukad) می گوید: پروموتر ادی Hearn.

در پست روز یکشنبهیک عضو از خشم تیم گفته شد به توافق کرده اند که به پرداخت یک کشاورز مارتین Carefoot, £25,000 در ازای یک امضا شهادت بیان کرد که او به فروش می رسد گراز وحشی به بوکسور در سال 2015.

هر دو خشم و پسر عموی خود را Hughie بازگشت مواد مخدر آزمون به Ukad نشان افزايش سطح متابولیت های ناندرولون در فوریه سال است.

این اتهام تنها به نور آمد 18 ماه پس از جفت دعوا در سوال با آن به بعد در حال ظهور است که بوکسورهای ادعا کرد که مصرف این ماده, که ممنوع استروئید آنابولیک, با خوردن uncastrated گراز وحشی.

خشم را پروموتر فرانک وارن را رد کرد و Carefoot ادعا می کند به عنوان “ظالمانه” و “زباله” در یک بیانیه گفت: “کشاورز ساخت این اتهامات ظالمانه ارسال یک نامه به من اکتبر گذشته پر از خطا و اساسا به من گفتن او متعهد دروغ با امضای بیانیه تحت سوگند و دروغ است.

تایسون خشم جشن پس از شکست دئوتای وایلدر (ایسنا)

“زمانی که من او را به نام او خواسته برای پول است. من به او گفتم برای روشن کردن و در تماس با Ukad. او تصمیم گرفت به صحبت می کنند به Ukad اما به جای آن صحبت می کنند به یک روزنامه.

“چه کسی می تواند این مرد جدی است که فراتر از باور است. تایسون هرگز ملاقات این مرد در زندگی خود. چه یک بار از زباله است. ما این ترک با Ukad به نگاه و انتظار نداریم که آن را به رفتن هر بیشتر.”

اما با Ukad مجموعه به بررسی Carefoot در آن ادعا Hearn وایت معتقد است باید “به دنبال که در آن وضعیت” پس از Brixton مبتنی بر سنگین وزن بود موقت به حالت تعلیق توسط WBC پس از یک اتهام سوء پیدا کردن در یک Ukad آزمون سال گذشته است.

“همانطور که من درک می کنم آن را به نگاه به Ukad,” Hearn گفت: آسمان ورزشی. “من حدس می زنم این حقیقت خواهد آمد در شستشو.

“همانطور که من درک می کنم آن شاهد کلیدی در این مورد آمده است و به طور موثر تغییر اظهارات خود را از آنچه اتفاق افتاده است.

“من اجازه دهید آنها را به مقابله با آن. اگر من Dillian وایت در حال حاضر من به دنبال در این وضعیت دانستند که اگر یک مسئله وجود دارد با تایسون خشم به عنوان قهرمان جهان من تبدیل WBC سنگین وزن قهرمان جهان به دلیل در حال حاضر او به حالت تعلیق در حالی که تحقیقات در حال وقوع بود.

“این رفتن به جالب را ببینید که چگونه است که بازی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>