‘متفاوت وحش’ آنتونی جاشوا معتقد است تایسون خشم می تواند صدمه دیده و یا خارج از جعبه ” دئوتای وایلدر

آنتونی جاشوا حمایت تایسون خشم به “صدمه دیده و یا خارج از جعبه” دئوتای وایلدر در این جفت ارز را سنگین وزن مسابقه برگشت در ماه آینده.

خشم چالش های وایلدر برای خود WBC عنوان جهان در 22 فوریه در لاس وگاس با داشتن دو بار رفت تا از بوم در اولین دیدار به پایان رسید که در بحث قرعه کشی در ماه دسامبر سال 2018 است.

جاشوا اصرار می کند که او یک “متفاوت وحش” پس از به دست آوردن خود را IBF, WBA و WBO جهان عناوین برابر اندی رویز در عربستان سعودی است که انتظار می رود به مبارزه با او اجباری چلنجر کوبرات Pulev در ماه ژوئن در لندن است.

پرسید که او سوغات بین خشم و وایلدر جاشوا گفت: آسمان ورزشی: “وایلدر را از طریق آمدن بهتر است چون [مبارزه با من] است آنچه مردم شده اند مشتاقانه پیش بینی است. اما من فکر می کنم خشم می توانید برنده شوید. برای وایلدر به نفع خود او است به دست کشیدن از خشم به طور کامل و او نمی تواند انجام دهد که برای اولین بار از زمان.

“برای خشم به نفع خود او می تواند صدمه دیده متحیر کردن و یا خارج از جعبه او را. خشم بیشتر به زرادخانه خود را به طوری که به همین دلیل من با تکیه به او.

“خشم می تواند پانچ کمی. او را دست کم گرفت با قدرت مشت زدن است که باعث می شود او خطرناک است. اگر شما دست کم گرفتن کسی که این باعث می شود آنها خطرناک است زیرا شما احترام نمی گذارند و آنها را تا زمانی که شما ضربه.

“خشم واقعا خوب بوکسور به یک رشته خاص به طوری که او دست بالا. وایلدر نیست بهترین بوکسورهای اما او دست راست – اگر شما می توانید اجتناب از آن شما باید به ضرب و شتم او.

“موفق باشید به خشم – این امر می تواند بزرگ به دو سنگین وزن قهرمان در اینجا در انگلستان است.”

وایلدر و خشم گزارش در حال حاضر شرایط برای یک سه گانه مبارزه بعد از این سال, اما جاشوا پروموتر ادی Hearn امیدوار است به پرتاب یک “مار” است که خروج این برنامه.

دئوتای وایلدر و تایسون خشم دیدار مقابل در 22 فوریه (گتی)

Hearn بستری او معتقد است این امر می تواند آسان تر به مذاکره با نظر خشم به صورت بلامنازع سنگین وزن عنوان مبارزه با.

“وایلدر گفت که او هیچ علاقه ای جاشوا و جاشوا بی ربط است. که ریختن خون کودکان” Hearn گفت. “همین دلیل است که من می خواهم خشم به پیروزی زیرا من می دانم که او برای آن! یک تماس تلفنی با من [خشم ما مبتنی بر پروموتر] باب Arum و [خشم را مدیریت] MTK.

“AJ می خواهد برای مبارزه با خشم خشم می خواهد برای مبارزه با AJ. این دو دقیقه تماس با MTK و باب Arum انجام معامله است. اما من مطمئن هستم که چه کسی برنده خواهد شد [وایلدر در مقابل خشم 2]. به نظر من نگران که ما در همان موقعیت. برنده این مبارزه خواهد بود بنابراین تحت فشار زیادی برای مبارزه با جاشوا که این زمان, آن اجتناب ناپذیر خواهد بود.

“بخش موبایل و کامپیوتر است که از نظر; آن دسته از بچه ها در حال آماده سازی برای خود [سوم مبارزه] و ما این فرصت را دارند که در جایی که ما در حال حاضر می تواند به برنده به آنها حرکت می کند به دور از [یک سوم مبارزه].

جاشوا افزود: “من هنوز هم چنگ می زنند پس از آخرین کمربند که در خارج وجود دارد. من می دانم که من دست من بر روی آن نهایت. من نمی خواهم به انجام آنچه اندی رویز Jr انجام داد و از دست دادن آن را فورا. من می خواهم به آن را نگه دارید برای چند سال. به من اعتماد کن های مختلف وحش شده است awoken.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>