رالف تعصب را دوست دارد کشتی های کروز — از او یک کودک بود و به تماشای فیلم فاجعه “The Poseidon Adventure.” جنوب فلوریدا ساکن به فروش می رساند, کشتی, طول می کشد شش تا هشت یک سال خود و قصد دارد به صرف زمان و حتی بیشتر در دریا بعد از بازنشستگی.

“ما قصد داریم برای ساخت یک خانه دوم” گفت: تعصب خواهد کرد که نگه داشتن ساحل میامی به عنوان یک پایگاه است. “ما قصد داریم در تنها ماندن در هیئت مدیره کشتی. ما احتمالا حدود سه تا چهار ماه هر سال در یکی از خاص کشتی.”

بهتر است که به صرف روز در دریا و یا فراغت شب در بوفه از بازنشستگان که نمی باید در محل کار در روز دوشنبه ؟ با توجه به خطوط کروز انجمن بین المللی یک سوم از 28.5 میلیون نفر از مردم که در زمان کروز در سال 2018 شد 60 ساله یا مسن تر. اما آنچه که هر کس ممکن است بدانید این است که مردم می توانند به نوبه خود بازنشستگی خود را به یک ثابت در سفر.

وجود دارد هیچ آمار از صنعت تجارت گروه در مورد افرادی که زندگی تمام وقت در کشتی های کروز; شکل به نظر می رسد کوچکترین کسری از کروز ، اما یک تعداد انگشت شماری از مشتاق موبایل ساخته شده اند عناوین خود را به دریا راه.

وجود دارد لی Wachtstetter نوشت که خاطرات در مورد زندگی در کشتی های کروز برای 12 سال پس از درگذشت شوهرش. ماریو سلکدو لقب “شادترین مرد جهان” از نیویورک تایمز برای صرف بخش عمده ای از دو دهه در کشتی — در حالی که هنوز هم در حال اجرا یک کسب و کار است. و 94 ساله مورتون Jablin گفته فوربس در اواخر سال 2018 است که زندگی او “بسیار معمول اما راحت” پس از زندگی در یک کشتی لوکس برای 13 سال است.

اکثر کروز اپراتورهای تماس با واشنگتن پست گفت: آنها در هر زمان وقت ساکنان. اما یک خط از هم جدا می ایستد به دلیل آن ساخته شده بود برای طولانی مدت travian. ir:: جهان — اقامت در دریا که لوایح خود را به عنوان “بزرگترین خصوصي مسکونی قایق بادبانی بر روی زمین” با 165 واحد و اقامت به طور متوسط سن 66. چندین برنامه های دیگر برای ایجاد شبیه شناور جوامع به صورت تمام وقت خوابگاه از جمله یک کریستال کشتی شده اند axed و یا بارها و بارها به تاخیر افتاد.

در یک سال 2016 گزارش Wachtstetter گفت: روزانه به طور متوسط هزینه های لوکس کریستال آرامش بودند در حدود 450$. که برای بالا پایان, فراگیر تر سفر. بودجه دوستانه کشتی هزینه بسیار کمتر — به عنوان کمی به عنوان $50 در روز به صورت یک پنجره کوچک اتاق و نه از جمله مالیات و هزینه های پاداشها و اضافی مانند نوشابه و یا الکل.

“آن را اجرا می کند این حیطه گفت:” جنیفر Crivelli, دستیار مدیر محصول آموزش در کروز, وب, یک آژانس مسافرتی است که سازماندهی تمدید بازنشستگی-در-دریا سفر. “وجود دارد یک خط کروز است که متناسب با تقریبا همه بودجه.”

یک سال 2004 مطالعه در مجله آمریکایی طب سالمندان جامعه در مقایسه با کشتی های کروز و کمک امکانات زندگی به عنوان گزینه های برای سالمندان اشاره کرد اتاق اندازه تسهیلات و امکانات مراقبت های پزشکی بالقوه برای بازدیدکننده داشته است و هزینه. این مطالعه برآورد هزینه اقامت در یک کشتی رویال کارائیب در آن زمان به حدود 33,260 یک سال در مقایسه با میانگین ملی از $28,689 سالانه برای یک مرکز کمک زندگی می کنند.

“کشتی کروز مراقبت مشروع گزینه جایگزین برای سالمندان تمایلی به حل و فصل سنتی زندگی کمک و یا [خانه سالمندان] مراقبت از” مطالعه گفت. آن افزود: “اگر این گزینه موفق سالمندان می تواند بسیار لذت بخش تر را تجربه و برای تغییر نگاه به جلو به زمانی که تبدیل شدن آنها به کمتر مستقل است.”

اگر چه خطوط کروز نیست دقیقا بازاریابی خود را به عنوان جایگزین هایی برای زندگی کمک بسیاری را ارائه فوق العاده طولانی و سفر دریایی بدون تکرار بنادر به درخواست تجدید نظر به کسانی که با مقدار زیادی از زمان و پول و حاد مورد سودای سفر به خارج. به عبارت دیگر چیزی که ممکن است درخواست تجدید نظر به بازنشستگان.

در وایکینگ خورشید 54 نفر در حال قایقرانی در کامل 245-روز جهانی کروز که بازدید 111 متوقف می شود در شش قاره. نزدیک به 100 نفر در حال مصرف کل 146 روز سفر در سراسر جهان در Seabourn اقامت.

اقیانوسیه, کشتی, معرفی, چه آن را به نام “پیشگامانه مفهوم جدید” در سال 2016 به نام Snowbirds در محل اقامت ارائه یک “گرمسیری نهایی تعطیلات صفحه اصلی” دو تا از کشتی های خود را برای 58 یا 72 روز. قیمت شروع در $15,999 برای سفر کوتاه و $19,999 برای یکی دیگر. اگر چه خط دیگر ارائه می دهد این برنامه خاص مدیران هنوز هم می خواهید به درخواست تجدید نظر به گردشگران با انعطاف پذیری برای طولانی academist:: دانشجویان.

“برای بسیاری از ما به طور منظم تکرار مهمانان در نظر آنها اقیانوسیه کشتی های غیر سنتی تعطیلات صفحه اصلی” جیمز رودریگز معاون اجرایی رئیس جمهور از بازاریابی و فروش گفت: در یک ایمیل. “این مواد غذایی فراوان است و تازه و انطباق هر رژیم غذایی, پزشکی و سلامتی امکانات در آماده و آزادی سفر با خیال راحت در سراسر جهان باعث می شود آن را فوق العاده جذاب برای بازنشستگان است.”

اگر چه Holland America Line نیست درخواست وقت ساکنان این اپراتور را تشویق می کند “گردآورنده ” سفرهای” یا بازگشت به عقب کشتی که حداقل تکرار پورت. مسافران که کتاب این سفر به طور معمول یک تخفیف 10 تا 15 درصد بسته به سفرنامه سخنگوی اریک Elvejord گفت.

او اشاره می کند که کشتی در حال “نه واقعا تا به عنوان یک جامعه بازنشستگی” با همان نوع از تجهیزات پزشکی بانکی و یا گزینه های دیگر در دراز مدت امکانات رفاهی ساکنان ممکن است نیاز به.

برنامه ریز مالی ریک kahler جمع, 64, یک, داکوتای جنوبی, اقامت و مکرر رزمناو نوشته است در مورد امکان کروز بازنشستگی. او هشدار داد که این حرکت نیاز به “تحقیقات دقیق و در نظر گرفتن.”

“در حالی که آن را ارزان نیست یک فرد می تواند احتمالا صرف 4000 دلار به 10.000 دلار در ماه و همه چیز گنجانده شده است,” kahler جمع گفت. “و زیادی وجود دارد برای حمایت از افراد مسن در کشتی که آن را به یک گزینه جذاب است.”

Kahler جمع گفت: کسانی که به صرف امتداد طولانی در دریا باید سلامت است که پایدار است اما او فکر کرد که این گزینه نیز می تواند خوب برای کسانی که ممکن است باید بیشتر به چالش با انواع دیگر سفر می کند.

“اگر شما باید برخی از تحرک محدود و مسن تر هستند من می توانم استفاده از وارد شدن به کشتی و باز کردن بار و جهان می آید به خود را درب,” او گفت:.

کروز وب شروع به تبلیغات آن زندگی ارشد در دریا برنامه در سال 2018 است و کار با مشتریان که علاقه مند به تمدید چند ماه سفر در سال های آینده. یک مشتری Crivelli گفت: در حال برنامه ریزی برای پر کردن هشت ماه فاصله بین فروش خانه خود و در یک ساختمان جدید در ارشد جامعه زندگی با یک سفر طولانی.

“آنها در حال حاضر بودجه برای آن و آماده شدن برای این نوع از بازنشستگی” کروز Web معاون رئیس جمهور Karolina Shenton گفت. ملاحظات شامل مطمئن شوید مسافران در همان سوئیت یا اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل هفته پس از هفته خود را ناهارخوری ترتیبات مجموعه در پیشبرد و باید انعطاف پذیری را می شکند و به دیدار خانواده — و یا آنها را در هیئت مدیره.

دیو هیوز, بازنشستگی, شیوه زندگی متخصص و بنیانگذار سایت بازنشسته و افسانه ای نیست ، اگر چه او لذت می برد کروز هیوز نوشت: در U. s. اخبار & گزارش جهانی در سال 2016 به 12 دلیل مردم نباید بازنشسته در یک کشتی. او هشدار داد در مورد سطح و هزینه های مراقبت های پزشکی در دسترس, در کشتی, عدم بلند مدت دوستی اتهامات عنوان شده برای دسترسی به اینترنت و نوشیدنی و یا خستگی.

“هنگامی که شما در این تعطیلات این یک فرار او گفت:” در مصاحبه اخیر خود. وعده های غذایی خوب, سرگرمی و امکانات تمایل به جبران به طور معمول اتاق کوچک. “همه که خوب است برای یک هفته یا بیشتر اما هنگامی که تبدیل به واقعیت جدید خود را وجود دارد بسیاری از اشکالاتی است.”

اما لی Lindquist رئیس سالمندان در شمال غربی بیمارستان یادبود و نویسنده سرب از مطالعه است که در مقایسه با کشتی و زندگی کمک گرفت به توییتر برای برجسته کردن برای آنها تجربه می تواند بهترین و مناسب است. او گفت: داوطلبان باید حداقل برخی از تحرک قادر به مدیریت خود داروها و نباید دچار مسائل شناختی. Lindquist گفت: بسیاری از کسانی که بادبان در دراز مدت باید پزشکان در یک پورت به آنها مراجعه کنید اغلب کسانی که می توانید انجام دهید روال امتحانات; آن متوقف می شود مناسب برای چیدن 90 روز تامین دارو به عنوان به خوبی.

“شما همیشه می توانید ترک کروز, شما همیشه می توانید انتخاب کنید به حرکت به عقب به جایی که شما استفاده می شود به زندگی می کنند,” او گفت: اصرار مردم به سعی کنید طولانی کروز قبل از ارتکاب به یک حتی دیگر یکی است. “این به طور کلی تعطیلات سرگرم کننده است که شما در واقع می تواند را به صورت مادام العمر تعطیلات.”

ادامه مطلب:

تاریخی زنان-چراغ کروز لقب “اقیانوس 27′ تنظیم بادبان به برجسته نیاز به تنوع بیشتر در کشتی

گوک برنامه ای برای راه اندازی کروز. ما باید برخی از پیش بینی.

سرسره سگ آشیانه برف و اتاق: 10 چیزهایی که شما نمی دانید بودند در کشتی های کروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im