به زودی پس از این کمپین اعلام کرد این رویداد از طریق توییتر در ژوئن 11, K-pop fans شروع كردن اطلاعات ثبت نام در رسانه های اجتماعی همراه با یادداشت های تشویق مردم به ثبت نام بدون قصد حضور در.

روز بعد زنی به نام MaryJo Laupp ارسال شده به Infinite یک ویدیو که در آن او گفت: در بخش “توصیه من این است که همه از آن دسته از ما که می خواهم برای دیدن این 19,000-صندلی سالن به سختی پر یا خالی رفتن رزرو بلیط در حال حاضر و ترک او ایستاده وجود دارد به تنهایی بر روی صحنه است.” (از یکشنبه شب thevideo دیده شده است بیش از 2 میلیون بار.) به زودی به اندازه کافی بسیاری از جوانان TikTokers شد ارسال فیلم خود را نشان آنها را انجام درست آن.

ابیگیل نی های اخیر از دبیرستان فارغ التحصیل در ایندیاناپولیس که ثبت نام برای این تجمع با وجود هیچ برنامه ای برای رفتن گفت: حتی اگر جنبش “رشد بسیار زیادی” در Infinite او هنوز هم “انتظار نداشتم که از آن به عنوان بزرگ به عنوان آن بود.” 18-year-old متوجه مردم در برنامه ارسال درخواست های متعدد تلاش به باد اعداد به عنوان آنجا که ممکن است.

در ژوئن 15, مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی که آنها دریافت کرده بود بیش از یک میلیون “درخواست” برای حضور در این تجمع است. و از اعضای کمپین از جمله رئیس جمهور خود را تکرار بالقوه “میلیون” شماره در رسانه های مختلف حضور در سرب تا روز شنبه.

اما با توجه به تولسا آتش مارشال را کمتر از 6,200 مردم در واقع نشان داد. نیویورک تایمز و سی ان ان هم زد داستان تا حد زیادی در نتیجه TikTokers و طرفداران K-pop برای تفاوت در انتظارات.

کسانی که مشتاق به توهین و تهمت reveled در اخبار. در پاسخ به یک صدای جیر جیر از Parscale سرزنش “رادیکال معترضان” و “یک هفته از آخرالزمانی پوشش رسانه ای” به صورت غیر منتظره پایین مشارکت Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) نوشت: “در واقع شما فقط مسئولیت در Infinite که آب گرفتگی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین w/ fake رزرو بلیط & فریب شما را به اعتقاد به یک میلیون نفر می خواست خود را سفید supremacist باز کردن میکروفن به اندازه کافی برای بسته عرصه در طول COVID. KPop متحدان ما را ببینید و قدر سهم خود را در مبارزه برای عدالت بیش از حد.”

به زودی به اندازه کافی چندین توییتر روند پدید آمده در اطراف موضوع است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر شد بیانیه ای در مورد این ادعا: “خبرنگاران نوشت که gleefully در مورد Infinite و طرفداران K-pop — بدون تماس با کمپین از نظر رفتار unprofessionally و مایل بودند آمدند به جدول کلمات متقاطع. ثبت نام برای یک رالی بدان معنی است که شما RSVPed با یک شماره تلفن همراه و ما به طور مداوم علف هرز جعلی اعداد به عنوان ما با ده ها هزار نفر در تولسا تجمع در محاسبه ما ممکن است شرکت کنندگان ، این ساختگی بلیط درخواست هرگز عامل به فکر ما است.”

به عنوان داستان در سراسر رسانه های اجتماعی, آن را کمی پیچیده — مانند یک پیام در پایان یک بازی تلفن. مشترک خودداری از تغییر “TikTokers و طرفداران K-pop منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به دست بالا گرفتن خود جمعیت” به “TikTokers و طرفداران K-pop دلیل کمتر از 6,200 مردم نشان داد تا به این رویداد است.” سابق ادعا است که تقریبا به طور قطع درست به درجاتی اما دومی نه تنها بعید است اما احتمالا نادرست است.

به عنوان یک نتیجه روایت است که TikTokers و K-poppers شد و تنها دلیل این تجمع ضعیف بود حضور داشتند نیز جلب سهم عادلانه خود را از منتقدان که با اشاره به این که واقعیت این است که احتمالا بسیار پیچیده تر است.

“مردم نمی حضور در این تجمع به دلیل مردم تصمیم خود را برای شرکت در این تجمع است. آن را به حال چیزی برای انجام با Infinite بچه ها و یا منابع انسانی Pufnstuf shenanigans ایم” “صبح جو” میزبان جو Scarborough. “شور و شوق برای مغلوب ساختن پیشی جستن است و همه گیر موارد هستند. مبارزات انتخاباتی مطرح انتظارات بیش از حد بالا و خجالت خود را دارند.”

نویسنده پارکر Malloy نیز قرار داده و سرزنش در مبارزات انتخاباتی. “شما در حال دادن راه بیش از حد اعتباری برای مردم در رسانه های اجتماعی و نه نزدیک به اندازه کافی سرزنش در مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست کمپین برای این یکی” او هنوز توییتی. “داستان واقعی است که در مبارزات انتخاباتی استفاده می شود قادر به دفعات مشاهده شده در جمعیت عظیم به نشان می دهد تا در هر کجا که او رفت و نمیفهمد که این اولین تجمع پشت می تواند یک ضربه بزرگ. من صمیمانه شک آنها تصمیم گیری بر اساس RSVPs.”

دانیل Radosh یک نویسنده ارشد “نمایش روزانه با Trevor Noah,” توییتی که “کمپین ترویج ثبت نام به عنوان یک دال از پشتیبانی که احتمالا بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به درخواست بلیط که واقعا هرگز تعهد به دنبال از طریق. همان راه مردم RSVP برای Facebook حوادث به عنوان یک دوست دارم.”

آن را غیر ممکن می دانند — و غیر مسئولانه به حدس و گمان — دقیقا چقدر تاثیر Infinite و K-pop fan مبارزات بود در حضور واقعی از این رویداد بدون دیدن هر درخواست واحد رسید. اما چند عوامل نشان می دهد که این شوخی ممکن است حداقل تا حدودی تلفیق شدهاست این تعداد پیش بینی شده.

مطلب نمی بلیط مبتنی بر ولی اول بیا اول خدمت وجود دارد بی نهایت “بلیط” در دسترس است. “آنها ایمیل فرستاده خود را به کل کمپین لیست تولسا, دعوت, که همچنین کمک می کند تا توضیح دهد که چرا یک میلیون نفر امضا کردن. مردم بر دکمه” سابق دولت اوباما رسمی تیم فولرتون گفت واشنگتن پست. “به عنوان کسی که قبل از این انجام داده آن چیزی است که اتفاق می افتد.”

در عوض, فولرتون, گفت:, آنلاین, جنبش احتمالا “از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند وجود دارد و بیشتر مردم علاقه مند از آنها فکر می کردند که احتمالا به معنی [از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین] آیا کمتر به رانندگی مردم به این رویداد است.”

ایده سازماندهی حاضر به پایمال کردن یک سیستم با درخواست و یا بررسی هیچ چیز جدید است. طرفداران و یا مخالفان به مدت طولانی گروه بندی می شوند تا به سیل IMDb با بررسی فیلم است که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است به عنوان وسیله ای برای حمایت و یا کاهش آنها. طرفداران K-pop اخیرا مسدود نژادپرستانه هشتگهای با funny GIFs, ارائه آنها بی فایده است. و در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان اغلب هولناک رسانه های اجتماعی با تصاویری از صندلی های خالی در تظاهرات.

آنچه در حال حاضر متفاوت است و استفاده از Infinite یک رسانه های اجتماعی کرگدن که کج جوان به عنوان یک پلت فرم سازماندهی. آن را تحت سلطه Gen Z در شیوه ای بی نظیر توسط برنامه های دیگر — وجود دارد و می تواند قدرت واقعی وجود دارد.

“بزرگتر داستان بلند مدت است که آن را واقعا چشمگیر برای دیدن افراد جوان با استفاده از Infinite به عنوان یک ابزار سازماندهی. و من فکر می کنم که ما در حال رفتن به بسیاری از که در سرب تا نوامبر است. که دشوار مخاطبان برای رسیدن به, پس از آن می تواند یک ابزار قدرتمند” فولرتون گفت.

“آنها با استفاده از صدای خود را در یک راه جدید و متفاوت و جذاب, مردم,” او اضافه شده است. “آنها به وضوح چیزی که تا به حال قبل از انجام شده است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات