“این یک سوال منصفانه” Hinch گفت: هنگامی که درباره مشروعیت Astros’ عنوان در مصاحبه ای با MLB Network تام Verducci است که در 6 p. m. شرقی در روز جمعه. “من فکر می کنم همه در حال رفتن به باید به نتیجه گیری خود را [به عنوان اینکه آیا قهرمانی آلوده است]. من امیدوارم که در طول زمان و تظاهرات استعدادهای درخشان از این تیم و بازیکنان و مشاغل که تا به حال — ما برخی از بهترین بازیکنان در کل ورزش همه با هم در همان تیم — من امیدوارم که با گذشت زمان آن را ثابت شده است که آن را [آلوده]. اما من درک می کنم این سوال. … متاسفانه ما باز است که درب به عنوان یک گروه و این سوال ممکن است هرگز پاسخ داده شود. ما هرگز ممکن است بدانند.

“ما قصد داریم به زندگی و حرکت رو به جلو و بهتر است در این ورزش است اما متاسفانه هیچ کس واقعا می تواند پاسخ این سوال. من نمی توانم با دقت اشاره کردن چه مزایا و یا چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی دقیقا می توانست اتفاق افتاده است در غیر این صورت اما ما آن را به خودمان است.”

در این مصاحبه Hinch در زمان مسئولیت نقش خود در این تیم ثبت نام رسوایی سرقت و حوادث به عنوان یک کل.

“وجود دارد چیزی متفاوت در مورد انجام آن و قرار دادن یک چهره به یک عذرخواهی و گفت: من متاسفم به لیگ, به, بیس بال, به هواداران, به, بازیکنان به مربیان” Hinch گفت. “من مرد جلو رفت. من احساس این مسئولیت من برای قرار دادن صدای من در خارج وجود دارد و به یک کمی از داستان به امید شروع گام بعدی است که در گذشته این کار و وارد شدن به بهترین بخشی از بیس بال که بازیکنان و بازی.

“این اتفاق افتاد در من و من افتخار می کنم که” Hinch گفت. “من هرگز افتخار آن است. من آن را دوست ندارم. اما من باید آن را خود به دلیل … کمیسر دفتر ساخته شده آن را بسیار روشن [مدیر کل] و مدیر بودند و موقعیت را به مطمئن شوید که چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است و ما سقوط کرد.”

Hinch کامل مصاحبه پخش جمعه همان روز وال استریت ژورنال گزارش داد که یک Astros مقابل دفتر کارآموز طراحی و توسعه یک الگوریتم در سپتامبر سال 2016 مورد استفاده قرار گیرد به سرقت نشانه هایی از مخالفت فو در طول سال 2017 فصل و برای بخشی از سال 2018 است. در این گزارش که در هوستون در حال حاضر سابق مدیر کل جف Luhnow “بود آگاه از وجود قابلیت ها و” از این برنامه به عنوان “Codebreaker” که “گذاشته و زمینه را برای این تیم ثبت نام الکترونیکی-سرقت طرح است.”

در بررسی آن MLB یافت که Hinch نه ابداع این طرح به سرقت فو’ علائم و رله آنها را به Astros مورد از طریق کوبیدن در سطل زباله, و نه در آن شرکت کردند. او کمی به توقف “بازیکن محور” طرح جدا از نشان دادن نارضایتی خود را با آن و MLB — گفت: “به سادگی وجود دارد هیچ توجیهی برای Hinch را شکست تا عمل” — به حالت تعلیق در او برای یک فصل. آستروس او را اخراج یک ساعت پس از این گزارش منتشر شد. هیچ بازیکن شد و با MLB حتی اگر تعدادی از آنها نام برده در گزارش. کارلوس بلتران یک بازیکن در سال 2017 Astros آنها متس استخدام در اوایل این offseason خود را به عنوان مدیر جدید پایین پا در اواسط ژانویه قبل از مدیریت یک بازی.

Hinch تلاش برای متوقف کردن بازیکنان خود را از با استفاده از الکترونیک به سرقت علائم به نظر می رسد محدود به از بین بردن مانیتور با یک چوب بیس بال که او تایید کرد به Verducci. او گفت: در حقیقت او باید به نام یک جلسه برای رسیدگی به سرقت علائم با استفاده از الکترونیک.

“من تایید کردم ولی مدیر بود و من فکر می کنم وجود یک مسئولیت هنگامی که شما در یک موقعیت برای پایان دادن به آن” Hinch گفت. “ذهن من-مجموعه ای که در آن نقطه بود تا نشان دهد که من آن را دوست ندارم.

“در حقیقت من باید به حال یک جلسه و خطاب آن صورت رو به جلو و واقعا به این” Hinch ادامه داد. “… من تحمل بیش از حد … من باید انجام داده اند بیشتر است. من باید خطاب آن به طور مستقیم.”

نیز وجود دارد برخی از حدس و گمان به اینکه Astros بازیکنان عینک الکترونیکی buzzers خود را تحت کشباف برای کمک به خود در خفاش. وقتی پرسیده شد که در مورد buzzers, Hinch نه تایید و نه انکار کرد که در آنها به کار به جای به تعویق انداختن به کمیساریای گزارش.

در طول سال گذشته لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری در برابر یانکی ها Hinch در پاسخ به اتهاماتی که تیم خود را با استفاده از یک سیستم از سوت زدن به تقلب علیه یانکی ها. کاپیتان که مشتاق بود در دفاع از خود باشگاه است.

“زمانی که من تماس گرفتن در مورد برخی از سوالات در مورد سوت زدن آن ساخته شده من خنده — از آنجا که آن را مسخره” Hinch گفت: قبل از بازی 4 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری. “من تا به حال شناخته شده است که آن را چیزی شبیه به آن برای تنظیم کردن یانکی ها یا هر تیم دیگر ما را تمرین آن در بهار آموزش. ظاهرا این نسخهها کار میکند حتی زمانی که آن را نمی کند.”

Hinch گفت Verducci پاسخ خود را در زمان راه خود را از دفاع از خود بازیکنان بود و در پاسخ به 2019 تنها.

“من می دانم که آن را به نظر می رسد بد,” او گفت: “از آنجا که آن نوع می شود تار در کل سازمان در طی چند سال. اما من اعتقاد در آنچه ما انجام شد در سال 2019.”

کمیسر راب مانفرد مقاومت کرده است خواستار به تخلیه Astros’ 2017 قهرمانی گفت او تجلیل “سنت طولانی در بیس بال از تلاش برای تغییر آنچه که اتفاق افتاده است.”

یک Astros فن ایجاد برنامه های کامپیوتری است که اسکن هر یک از Astros’ 2017 صفحه اصلی بازی و متوجه شد که صدا از سطل زباله می تواند کوبیدن بود در نزدیکی-حضور ثابت در شروع ممکن است هر چند به نظر می رسید به سقوط کردن به طور ناگهانی پس از سپتامبر. 21 روز Chicago White Sox مسکن دنی Farquhar مظنون به قتل توسط آستروس و خود را تغییر نشانه midgame.

با وجود یک سال تعلیق و مخدوش شهرت Hinch امید به مدیریت دوباره.

“من آن را به طور جدی این واقعیت است که من بوده ام به حالت تعلیق بر اساس موقعیت بود که من در داخل و چه در رفت و تحت تماشای من” Hinch گفت. “و من دوباره به آن قوی تر. و من دوباره یک رهبر بهتر است. و من خواهد بود مایل به انجام آنچه در آن است برای کمک به بازی بهتر است.

“این خواهد بود تا دیگر مردم برای تعیین اینکه آیا یا نه من مناسب” Hinch گفت. “من عاشق مدیریت. من دوست دارم بازیکنان. من عاشق رقابت است.”

جزئیات بیشتر در MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات