آیا نئاندرتال ها دفن مرده خود را با گل ؟ عراق غار بازده سرنخ های جدید.

یک نئاندرتال در اسکلت کشف شده در عراق غار در حال حاضر معروف برای فسیل از این منقرض شده عموزاده گونه ما ارائه شواهد تازه که مردگانشان را دفن می کردند و جذاب سرنخ است که گل شده ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در چنین مراسم.

هفته گذشته دانشمندان گفت: آنها تا به حال کشف شده در Shanidar غار در semiautonomous اقلیم کردستان عراق به خوبی حفظ فوقانی-اسکلت بدن یک فرد بالغ نئاندرتال زندگی می کردند که حدود 70 ، 000 سال پیش.

فرد — دوبله Shanidar Z — شاید او در 40s و 50s. جنس نامشخص بود.

غار بود و محوری سایت برای اواسط 20 قرن باستان شناسی. باقی مانده از 10 نئاندرتال ها — هفت بزرگسالان و سه نوزادان — حفر شد تا در آنجا شش دهه پیش ارائه بینش به ویژگی های فیزیکی و رفتار و رژیم غذایی این گونه است.

خوشه های گل گرده یافت شد که در آن زمان در نمونه های خاک در ارتباط با یکی از اسکلت کشف که باعث شد دانشمندان درگیر در این تحقیقات پیشنهاد می کنند که نئاندرتال ها دفن مرده خود را و انجام مراسم تشییع جنازه مراسم با گل.

که فرضیه کمک تغییر غالب محبوب در زمان نئاندرتال ها به عنوان dimwitted و بی شعور یک مفهوم به طور فزاینده ای بی اعتبار با اکتشافات جدید.

منتقدان بازیگران شک در “گل دفن” استدلال گرده می توانست مدرن آلودگی از مردم کار و زندگی در غار و یا از نقب جوندگان یا حشرات.

اما Shanidar Z استخوان که به نظر می رسد بالا نیمی از بخشی از اسکلت کشف شده در سال 1960 کشف شد در رسوبات حاوی باستان گرده و دیگر معدنی گیاه باقی می ماند و احیای امکان گل تدفین.

مواد در حال بررسی برای تعیین سن آن و گیاهان نشان داده شده است.

“پس از در ابتدا به عنوان یک شکاک بر اساس بسیاری از دیگر منتشر انتقادات از گل دفن شواهد من به آینده دور فکر می کنم این سناریو بسیار محتمل و من هیجان زده برای دیدن نتایج کامل جدید ما تجزیه و تحلیل” گفت: دانشگاه کمبریج osteologist و paleoanthropologist اما Pomeroy, نویسنده سرب از تحقیقات منتشر شده در مجله باستان است.

محققان استدلال کرده اند برای سال در مورد اینکه آیا نئاندرتال ها دفن مرده خود را با سردخانه آداب و رسوم آنجا که گونه ما می کند, بخشی از بحث خود را بیش از سطح شناختی پیچیده است.

“چه کلیدی در اینجا این است که نزدیک پشت بود…. شما ممکن است دفن بدن به صورت کاملا عملی دلایل به منظور جلوگیری از جذب خطرناک رفتگران و/یا برای کاهش بوی. اما زمانی که این فراتر از عناصر عملی مهم است چرا که نشان می دهد پیچیده تر نمادین و انتزاعی تفکر شفقت و مراقبت از مرده و شاید احساسات عزاداری و از دست دادن” Pomeroy گفت.

Shanidar Z به نظر می رسد شده اند به عمد قرار داده شده در یک عمدا حفر افسردگی کاهش به زیر خاک و بخشی از یک خوشه از چهار نفر.

“آیا نئاندرتال گروه از مرده قرار داده شده در حدود 70 ، 000 سال پیش در غار بودند و چند سال و چند دهه و یا صد و یا حتی هزار سال از هم جدا به نظر می رسد روشن است که Shanidar شد یک محل خاص با بدن قرار می گیرد فقط در یک بخش از یک غار بزرگ” گفت: مطالعه همکاری نویسنده گریم بارکر یک باستان شناس دانشگاه کمبریج.

نئاندرتال ها — بیشتر قوی ساخته شده از انسانهای هوشمند و با بزرگتر ابرو — ساکنان اوراسیا از ساحل اقیانوس اطلس به کوه های اورال از حدود 400000 سال پیش تا کمی بعد از 40000 سال پیش ناپدید شده پس از گونه های ما تاسیس خود در منطقه است.

دو گونه interbred با مدرن غیر آفریقایی در جمعیت های انسانی تحمل باقی مانده DNA نئاندرتال.

— رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im