مؤمن انطباق با آداب و رسوم آنها به تناسب زندگی در زیر coronavirus

در این صورت از همه شیوه ای از اختلالات و تغییرات مذهبی, شیوه اقتباس کرده اند و استقامت — و coronavirus همه گیر است هیچ تفاوتی ندارد. در سراسر قاره ها و آداب و رسوم و شروع به انطباق با تغییر روش زندگی است.

در اینجا نگاهی به برخی از شیوه های جدید حفظ سنت های قدیمی.

اسرائیل

تحت قانون یهودی بدن متوفی باید گوشت شسته شده و قبل از دفن در smock و کفن.

این روزها در اسرائیل گروهی از افرادی که گوشت را بشویید و آماده سازی بدن شناخته شده به عنوان chevra kadishaپوشیدن hazmat مناسب. آنها دریافت اجسام پیچیده در نفوذ ناپذیر کاغذ بسته بندی پلاستیکی که آنها حذف برای مراسم و جایگزین قبل از حذف دوباره به پایین مرحوم به داخل زمین.

برای یهودیان در سراسر جهان هفت روز عزاداری دوره که در پی مرگ یک دوست است, شناخته شده به عنوان شیوااست و زمانی که مردم در خانه عزادار به پرداخت جهات و دعا. هیچ آسان معادل. با اینحال برخی از آنها تبدیل به مجازی shivas در سیستم عامل های مانند زوم به عنوان یک راه به راحتی سوگوار.

ایتالیا

پاپ فرانسیس مخالف دولت ایتالیا را به کلیسا — که باز باقی می ماند برای شخصی دعا تحت شرایط خاص — اما او خواست كه به در نظر گرفتن جایگزین به اعتراف در فرد است.

“اگر شما می توانید پیدا کردن یک کشیش برای اعتراف به صحبت می کنند به طور مستقیم با خدا, پدر خود را, و به او بگویید حقیقت است. بگو: پروردگار من و این این و این. من را ببخش “و درخواست عفو را با تمام قلب خود را” پاپ گفت: در طول یک زندگی جریان توده صبح در مارس 20, چلیپا در حال حاضر گزارش شده است.

کشیش در ایتالیا مجاز به شنیدن اعترافات اگر آنها با پوشیدن ماسک و دستکش و باقی می ماند حداقل سه فوت دور از اهل حال. پاپ فرانسیس را لغو کرده است همه از او ظاهر عمومی و انجام نماز از طریق زندگی در جریان است.

امارات متحده عربی

در میان همه گیر وزارت دادگستری در امارات متحده عربی یک کشور با اکثریت مسلمان در خلیج فارس راه اندازی کرده است یک پلت فرم آنلاین برای مسلمان ازدواج.

“هنگامی که تمام اطلاعات مورد نیاز ارائه شده است که زن و شوهر پس از آن به کتاب قرار ملاقات با وزارت دادگستری, که خواهد شد و سپس تعیین یک امام به تلاوت قرآن از طریق یک ویدئو کنفرانس” خلیج فارس خبر داد. پس از هزینه پرداخت شده است آنلاین مصوبات خواهد بود ارسال پیامک به زن و شوهر های همراه.

چند همسری قانونی است در امارات متحده عربی که در آن با توجه به قانون اسلام مرد می تواند تا چهار زن (اگر آنها می توانید آن را در خانه جداگانه). اما مقامات مذهبی هشدار داده اند و آن را نقض coronavirus-مستند مربوط به سفر از شهری به شهر دیگر برای بازدید از های مختلف ،

تایلند

بسیاری از راهبان بودایی تکیه بر صدقه به عنوان یک منبع روزی و ارتباط با وضع جامعه. در تایلند, آنها گرفته ام به پوشیدن چهره سپر به عنوان آنها ارتباط برقرار کردن با ماسک صورت-پوشیدن جانبازان که ارائه کمک های مالی از مواد غذایی در آماده کیسه و یا از طریق پلاستیکی سپر برای کاهش تماس فیزیکی.

روسیه

بوسیدن آیکون, محترم, در کلیسای ارتدکس روسیه هنوز هم مجاز است. یک داوطلب sanitizes نماد بعد از هر عبادت partakes در سنت. این یک راه حلی است که هنوز هم برگ مقامات بهداشت عمومی نگران است.

اسقفی مسکو معرفی شده دیگر از اقدامات پیشگیرانه مانند سفارش کلیسا شخصی به همین دستکش یکبار مصرف در هنگام دادن مراسم نان و یا خدمت به طور سنتی اجتماعی تشریفاتی نوشیدنی با قاشق یکبار مصرف به جای.

پاکستان

پاکستان نیاز است که مردم از یک درآمد خاص پرداخت زکاتیک مسلمان سنتی خیریه مالیات. اما با حدود 25 درصد از جمعیت قادر به پرداخت هزینه برای خوردن دو بار در روز در این کشور را مستند به گفته نخست وزیر عمران خان coronavirus تبدیل به یک تمرکز مرکزی زکات دادن است.

مذهبی, موسسه خیریه, شبکه معمولا شلوغ ترین در اطراف تعطیلات بسیج به دریافت کمک های مالی و توزیع کالاهای اساسی از جمله صابون ضد باکتری. خریداران سوپر مارکت در کراچی در حال توقف پس از آنها فروشگاه برای ارائه مواد غذایی و یا پول به مردم فقیر در خیابان بی بی سی گزارش داد. تبادل اغلب همراه با یک درخواست ساده: که گیرنده دعا برای بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان است.

ایزابل Khurshudyan در مسکو و پل Schemm در دبی باعث شد گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات